Bana tam olarak ne oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berzahtayim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun zamandır başımdan acayip olaylar geçiyor. Ne olduğunu ben de anlayamadım. Tesadüf mü veya bir çeşit yetenek mi bilmiyorum. Örnek vermek gerekirse mesela bir haber veya bir kişi benim dikkatimi çekiyor ve çok geçmeden onunla ilgili daha önemli bir haber çıkıyor. Bunlar tesadüf olabilir ama bir de şu var; Gözümü kapattığım zaman çeşit çeşit suretler görüyorum, insan olduklarını görüyorum ama tanımıyorum hiç birini. Arada bir birisi üstüme gelmeye çalıştığında gözümü açıyorum ve gidiyor, tekrar kapatınca da başka bir tanesi geliyor. Bbir arada sürekli cinlerle ilgili rüyalar görüyordum. Ha bir de gece yatarken yanı başımda çıtırtılar duyuyorum, sizce nedir bunların açıklaması?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Birisini düşünüp onunla ilgili haber almak hisseil kublüdür, gayb aleminden gelen nasip edilen bikaç sinyaldir.. Bunu geliştirmek için bu hislerinizi açıga vurmamanız lazımdır tam olarak bu size yerleşince artık 6.hissiniz ruhunuzda devreye girecektir... sonra açıga vursanızda kaybolmayacaktır..
Rüyalarda yaşadıklarınız ise bilinç altı yaşananların rüyaya dahilide olabilir yaptıgınız denediginiz varlıksal temasların sonucuda olabilir bunu kestirmek şimdilik mümkün degil net birşeyler söyleyebilmek için sizi yakinen tanımak yaşantınız hakkında fikir sahibi olmak lazım.. Ancak şu kadarını bildireyim ki bunlar birçok insanda vuku bulan olaylardır ancak herkes aynı ortak hata üzerinde ısrarcıdır, bunları dışa bir müddet vurmayın... ve cesur olun..

focus

Kayıtlı Üye
çıtırtılar varlık ben burdayım sinyali size.
eger geleni görmek isterseniz bir imaj düşünün onda yogunlaşın mesela ben ilk algılamam da kokmamak için geleni bir misket büyüklüğünde ışık topu gibi görmek istedigimi söylemiştim, ondan sonra ulvi(iyi olanları) BEYAZ ışık topu sufli(KARANLIK) olanları siyah mavi arası ışık topu halinde görüyorum.
sesi sadece siz duyarsınız, tıktık tık diyede belli bir ritim ile gelir. gerçek şu ki bu bilgileri asla kimse ile paylaşmayın, mutlaka gelenin kendi rızası ile gelmesini ve size yakınlarınıza zarar vermemesini isteyerek irtibat kurun aksi halde koşullu gelen size zarar verme hakkına sahip olabilir. bu alametler irtibat için sizle temas var demektir. sakin ve cesur olun.

berzahtayim

Kayıtlı Üye
ikinize de teşekkür ederim yardımlarınız için. şu aralar pek bi sıkıntım yok rüya konusunda ama hala sesler mevcut. çok yakın bi zamanda da yatağımda yatarken yanı başımdaki dolabın kapağının ortalıkta rüzgar yokken çok az açılıp geri kapandığını duydum bi kaç kez. bekleyip görücez artık ne olduklarını veya ne demeye çalıştıklarını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...