Antalya'da HAVAS egitimi....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Degerli üyelerimiz, Antalya'da Havas ilmine dair temel yapı taşları ile bilgi vermeyi düşünüyorum..
Egitim aylık yada haftalık olarak; katılıma, ögrenime göre merhale merhale ilerleyerek 4.seviyeye kadar ilerletilecektir...

1.Seviye Eğitimlerinde:

a) Havasta kullanılan temel materyallerin bilgilerinin verilmesi..
b) Vefkler ve çeşitleri hakkında Bilgi verilmesi..
c) Ayetlerde ki köprüleri tespit etmek...
d) Esmalar hakkında bilgiler

2.Seviye Eğitimlerinde:

a) Varlıklar hakkında bilgiler..
b) Varlıklarla iletişim Kurmak...
c) Arabi harflerin sınıflandırılmaları ve yararları...
d) Gün saat Hadim tespiti...

3.Seviye Eğitimlerinde:

a) Ebced Hesaplamaları..
b) Büyü yapımı ve Büyü iptali..
c) Okumalar ve yazmalar hakkında bilgiler
d) Tılsımlar hakkında Bilgiler

4.Seviye Eğitimlerinde:

a) Hisleri geliştirme..
b) İrade etkileme..
c) Rüyalara hükmetme..

gibi konular ele alınacaktır, elbette ki Havas ilminin sınırları bunlar degildir ancak dedigim gibi bunlar temel egitimlerdir, temel egitimler 4 seviyede ele alınırken orta düzey ve Majisyen düzeyini siz hesaplayın artık.. Taleplerinize göre yeniden seviyeler degerlendirilebilinir Orta düzeyede geçilebilinir...
Konuları şimdilik bu yönde tasarladım, bikaç hususu degiştirebilir, konu dizimlerini öne arkaya alabilirim.. Yada ilk önce tanışma platformu kurarak ön sohbet sonrasında egitime katılacaklar hakkında kısa bilgiler edinerek havas konusunda ki bilgi düzeylerini etüt ederek buna göre egitim konularını yeniden ele alabiliriz..

miracles

Kayıtlı Üye
antalya dışındakiler için bu eğitimi online vermek mümkün mü?

miracles

Kayıtlı Üye
program oldukça iyi görünüyor. Katılmak isterdim doğrusu. hepsi de ilgimi çeken şeyler. Daha doğrusu yeni ilgi alanım:) eminim bir gün bir şekilde kısmet olacaktır derslerinize katılmak. iyi çalışmalar.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Peki bu eğitim süreci ne kadar zamanda tamamlanacak?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Peki bu eğitim süreci ne kadar zamanda tamamlanacak?
Aslında bunu tespit edebilmek için ön sohbet aşamasını tamamlamamız lazım katılacak olan arkadaşlarımızın bu konuda ki tecrübeleri hangi seviyede bilemiyorum, normal şartlar altında her seviye egitimi 2 oturumla tamamlanacak.. Her oturum süresi 1 gün, yani 1.seviyeyi bitermek 2 gün alacak.. Dedigim gibi bu şimdilik bir tasarı aşamasında taleplere ve tecrübelere göre egitim konuları degişebilir..

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Anladım,teşekkür ediyorum.

Saygılarımla;
CALESTRO

canavar

Kayıtlı Üye
Eğitime katılmak isterdim..Ama Antalyada deilim..

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Urum Ankara da mabet atölyesi açtı hayırlısıyla, Sayın Kontejyan Antalya da Havvas eğitimine başlayacak hayırlısıyla. E peki İstanbul dakiler n'olacak ya :( Hani kıskanmıyorum desem yalan. Bende istiyorum :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sayın Urum Ankara da mabet atölyesi açtı hayırlısıyla, Sayın Kontejyan Antalya da Havvas eğitimine başlayacak hayırlısıyla. E peki İstanbul dakiler n'olacak ya :( Hani kıskanmıyorum desem yalan. Bende istiyorum :)
İstanbul'dada yapılacaktır merak etmeyin, ama biraz zamanı var..

Kar

Elit Üye
Çok memnun oldum.Öğrenci hazır olunca öğretmen onu bulurmuş bende yedi yıldır hocamı bekliyordum.Hazırımdır inşallah.

KenzulKuDDus

Kayıtlı Üye
Staj için bu yaz antalya'da olacağım,eğitim yaz döneminde başlayacaksa gerçekten çok mutlu olurum,kesin katılrım başlangıç için belirlenen bi tarih var mı?

Arapçam yetersiz öğrenmekte biraz geri kalabilirim,yinede temel eğitimler olduğu için büyük sorun olmaz diye düşünüyorum,

Antalya'da arapça kursunada başlamayı düşünüyordum bu yaz için,arapçayı iyi öğrenirsem daha iyi kaynaklarla çalışıp ilerlemek mümkün olur diye düşündüm Antalya'da gidebileceğim önerdiğiniz bir arapça kursu varsa özelden bilen arkadaşlar mesajlarınız bekliyorum...

Eğitime yetişemesekte bu yaz Kontejyan'la tanışıp,bi oturup çay içmek isterim,Antalya'da fazla çevrem olmadığından sıkılıyordum,bu yaz ne yapacam ben diyordum,vallahi iyi oldu bunu duymak...

Selametle kalın...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Eğitime yetişemesekte bu yaz Kontejyan'la tanışıp,bi oturup çay içmek isterim,Antalya'da fazla çevrem olmadığından sıkılıyordum,bu yaz ne yapacam ben diyordum,vallahi iyi oldu bunu duymak...

Selametle kalın...
Egitim tarihini henüz belirlemedim dedigim gibi bunu taleplere göre degerlendirecegiz, Yaz tatilinde sayı artarsa fayda daha çok saglanacaksa bunu yaz tatiline sarkıtabiliriz, tanışmak çay içmek konusuna gelince her zaman tanışabilir çay içebiliriz bunun için takvim planına gerek yok.. Her Pazar günü müsaitim...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bende katilmak isterim ama Türkiyede olmamak kadar kötu birsey yok!

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Planlanan Antalya Egitimi, Antalyada üye ve katılımcı sayımızın yeterli miktarda olmadıgından ileri bir döneme kadar (şimdilik) iptal edilmiştir...

ghetto1987

Kayıtlı Üye
İzmirde' de bazı eğitim amaclı projeler olucakmı acaba ?

isabet

Kayıtlı Üye
hayalimdeki eğitim.maalesef antalya dışındayım...urum üstadın ankaradaki atölyesi nerededir..birde bu eğitim başka zamanda devam edecekmi.

miracles

Kayıtlı Üye
Planlanan Antalya Egitimi, Antalyada üye ve katılımcı sayımızın yeterli miktarda olmadıgından ileri bir döneme kadar (şimdilik) iptal edilmiştir...
Yaz döneminde olursa katılmayı isterim. Bunun için nasıl bir altyapıya sahip olmak gerekir acaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...