BrainWave Generator

htc_gzm

Kayıtlı Üye
Bu programın içinde hızlı öğrenmeyi sağlayan, yaratıcılığı arttıran, rahatlamayı sağlayan ses dosyaları varmış. Google'dan bulabilirsiniz. Başka bir sitenin linkini vermeye izin var mı bilmiyorum o yüzden link veremiycem.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Upload siteleri dışında başka bir sitenin adresini vermek yasaktır.Elinizde varsa buraya ekleyebilirsiniz.

Sevgi ve Işıkla kalın

haziran

Kayıtlı Üye
Türkçe değilmiş gibi bir his var içimde.

marchosias

Banlı Kullanıcı
yabancı dil şart :) yapabileceğimiz bir şey yok bizim

ramara

Kayıtlı Üye
Süper olmuş valla inanılmaz birşey mahalledeki bütün millet birisi sanki bana deneme 1-2,1-2 demişti Allah Allah diye dolanıyodu.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Harika bir program...1,30 dk da inanılmaz değişiklikler hissettim :hurray:

yek

Kayıtlı Üye
Kulaklarımda kalp atışlarımı hissettim , güp güp ... Sonra kalbim çok hızlı atmaya başladı. Ama tam olarak ne işe yaradığını da bilememenin sıkıntısı doldu içime açıkçası.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bunu nasıl kullancaz anlatıemısın

npa

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
ben indirdim sadece bir hışırtı var...açamadım mı indirdiğim şey il başta o hissimi veriyor?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
ben indirdim sadece bir hışırtı var...açamadım mı indirdiğim şey il başta o hissimi veriyor?
Bu programla beyin dalgalarınızı kontrole alıyorsunuz. Bilinçsiz kullanımı sağlık sorunları yaratır, çok dikkatli olunmalıdır. Örneğin Theta'ya geçmeden önce belirli bir süre farklı dalgalar kullanılır, gibi... Önce bunları araştırıp öğrenin, sonra ne yapacağınıza karar verin. Kendinizi tehlikeye atmayın.

rapgame

Kayıtlı Üye
teşekkürler emeğine sağlık... dediğiniz gibi dikkatli ve bilinçli olmak lazım...

Marsonne

Kayıtlı Üye
Bu programla beyin dalgalarınızı kontrole alıyorsunuz. Bilinçsiz kullanımı sağlık sorunları yaratır, çok dikkatli olunmalıdır. Örneğin Theta'ya geçmeden önce belirli bir süre farklı dalgalar kullanılır, gibi... Önce bunları araştırıp öğrenin, sonra ne yapacağınıza karar verin. Kendinizi tehlikeye atmayın.
Bu konuda çok haklı konuşmuş tebrik ediyorum.. Bilinçsizlik bilincinize malolabilir..