Eşi olmayan ayakkabılar... yorum lütfen...

Meyra

Banlı Kullanıcı
Günaydın... sabah ilk işim ruyamı yazmak oldu...
Ruyamda ayakkabımı kaybettim. bir yere gidiyorum ayağımda ayakkabım var rengı siyah gittiğim yer herzaman gittiğim kurs
oluyor ama mağza gibide bir sürü eşya var ayakkabılar var
arkadaşlarım oluyor onlar konuşuyorum oturuyorum daha sonra ordan ayrılmak istediğimde ayakkabımı bulamıyorum heryere bakıyorum ama bir turlü bulamıyorum aramadığımız yer kalmıyor
başka cozum kalmayınca orada ir ayakkkabı yiyim diyorum bu seferde ayağıma uyan birini bulamıyorum tam buldum tamam bu oluyor diyorum ama bu seferde eşini bulamıyorum oranın sahıbını
soruyorum niye ayakkabıların eşleri yok diyor oda var nasıl oluyor diyor ama ben elime aldığım bana uyan olanın eşi olmuyor..

bu ne anlama gelir sizce?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ayakkabıyı sıkıntı olarak yorumluyorlar ama ben katılmıyorum , bence ilişkilerle alakalıdır ayakkabı...bir ayrılık sözkonusu olabilir ya da yaşanmış olan bir ayrılıktan sonra kafana denk birini bulabilmek bi hayli güç olduğunu gösterildi rüyanda ...Yani pek iç açıcı bir rüya değildi
Biliyoruz ki rüyalar bizlere gelen sembolik mesajlardır , bazı semboller standart gibi görünüyor ama bazı semboller de kişiye özeldir ,onun için en iyisi gördüğümüz rüyaları not almak ve etrafımızda ki olup bitenlerin farkında olmak ...o zaman bize özel olan sembollerin farkında olabiliriz...
Sevgiler

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
Rüyanı yaz ama anlatma ..Suya anlat sadece ve ilişkilerine dikkat et

Meyra

Banlı Kullanıcı
Ayakkabıyı sıkıntı olarak yorumluyorlar ama ben katılmıyorum , bence ilişkilerle alakalıdır ayakkabı...bir ayrılık sözkonusu olabilir ya da yaşanmış olan bir ayrılıktan sonra kafana denk birini bulabilmek bi hayli güç olduğunu gösterildi rüyanda ...Yani pek iç açıcı bir rüya değildi
Biliyoruz ki rüyalar bizlere gelen sembolik mesajlardır , bazı semboller standart gibi görünüyor ama bazı semboller de kişiye özeldir ,onun için en iyisi gördüğümüz rüyaları not almak ve etrafımızda ki olup bitenlerin farkında olmak ...o zaman bize özel olan sembollerin farkında olabiliriz...
Sevgiler

yorum için teşekkür ederiim.. kafama gore biri çıkmıyor ki hıc bır zaman bende anlamadım..

cigembay

Kayıtlı Üye
Günaydın... sabah ilk işim ruyamı yazmak oldu...
Ruyamda ayakkabımı kaybettim. bir yere gidiyorum ayağımda ayakkabım var rengı siyah gittiğim yer herzaman gittiğim kurs
oluyor ama mağza gibide bir sürü eşya var ayakkabılar var
arkadaşlarım oluyor onlar konuşuyorum oturuyorum daha sonra ordan ayrılmak istediğimde ayakkabımı bulamıyorum heryere bakıyorum ama bir turlü bulamıyorum aramadığımız yer kalmıyor
başka cozum kalmayınca orada ir ayakkkabı yiyim diyorum bu seferde ayağıma uyan birini bulamıyorum tam buldum tamam bu oluyor diyorum ama bu seferde eşini bulamıyorum oranın sahıbını
soruyorum niye ayakkabıların eşleri yok diyor oda var nasıl oluyor diyor ama ben elime aldığım bana uyan olanın eşi olmuyor..

bu ne anlama gelir sizce?

merhaba ; her zaman yaptığınız işlerde çevrenizden etkilendiğinizi anlıyorum. bu aralar gitmek istediğiniz veya bir işe başlamak,girişimde bulunmak istediğiniz anlamını çıkardırm rüyanızdan. çevrenizden destek bulamadığınızı ve yanlız kalmaktan korktuğunuzu anlatıyor bilinç altınız. kendize güvenin bu aralar alacağınız kararlara biraz daha objektif bakın. siz doğru kararı verdiğinizde çevrenizde başarılarınızı destekleyecektir.

Meyra

Banlı Kullanıcı
merhaba ; her zaman yaptığınız işlerde çevrenizden etkilendiğinizi anlıyorum. bu aralar gitmek istediğiniz veya bir işe başlamak,girişimde bulunmak istediğiniz anlamını çıkardırm rüyanızdan. çevrenizden destek bulamadığınızı ve yanlız kalmaktan korktuğunuzu anlatıyor bilinç altınız. kendize güvenin bu aralar alacağınız kararlara biraz daha objektif bakın. siz doğru kararı verdiğinizde çevrenizde başarılarınızı destekleyecektir.

Teşekkür ederim cigembay....
maalesef ki yaptığım her işte etkileniyorum. bu her konuda.
bir işe başlamak evet böyle niyetimde var ve kendime güvenin
yavaş yavaş gitirmek üzere olduğumuda önceden çok güvenen ve
yaptığı işte yılmayan başalını azimli ben şimdi güvenimi kaybediyorum
sanki. yaşadığım şeyler beni çok etkiliyor..

cigembay

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim cigembay....
maalesef ki yaptığım her işte etkileniyorum. bu her konuda.
bir işe başlamak evet böyle niyetimde var ve kendime güvenimi
yavaş yavaş gitirmek üzere olduğumuda önceden çok güvenen ve
yaptığı işte yılmayan başarılı azimli ben şimdi güvenimi kaybediyorum
sanki. yaşadığım şeyler beni çok etkiliyor..

geçmişte yaşadığın olumsuzluklardan sadece gelecekte kendine alman gerekeni al,geçmişin sadece bu yanına bak. gelecekten ne istiyorsan ona odaklan ve gelişmeleri isteklerin doğrultusunda takip et. yine başarabilirsin. sadece hedeflerini belirle ve kararlı ol. herşey eskisinden de güzel olacaktır. olumsuz cümle ve düşüncelerden arınmalısın. sevgiyle kalman dileğiyle