Astral seyahat için inisiye 10 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jasminum

Kayıtlı Üye
Son çalışmaların hepsindeki gibi çoğunlukla ellerimde ve kollarımda hissettim. Yine ellerimde istem dışı oynamalar oldu. 20 dk kadar sürdü. Kalktığımda hafiflemiş ve huzurluydum. Fakat ilginç bir olayı paylaşmak istiyorum. Bu çalışmaya her zamankinden farklı bir odada katıldım. Odada televizyon vardı kapalıydı ama fişi çekebileceğim bir yerde değildi. Mecburen öyle başladım çalışmaya. İlk başta bir şey yoktu, taa ki ellerimdeki istem dışı hareketler başlayana kadar. :) Umarım bozulmamıştır baya bir çatırdadı çünkü :)

Çok teşekkürler Urum emeğine sağlık :)

Whisper1

Kayıtlı Üye
bu sitedeki ilk faaliyetimdi.
öncelikle, çalışma eksikliğim olmasına rağmen katılma talebimi kabul eden üstatlarıma teşekkür ederim.
tam saatinde odamı kararttım ve çalışmaya başladım. ilk etapta titreşimi yakalayana kadar biraz vakit geçti.. bu sırada ellerimde ve ayaklarımda bir yoğunluk hissetmeye başladım. sonra ritmi tutturunca, istekle beklemeye başladım ve bilincimi açık tutmaya çalıştım.
sol tarafımdan tahminimce bir bayan sesi işittim berraktı "bizim planımıza göre...".. yoğunluk iyice arttı, eterik bedenimin genişlediğini hissediyordum. sağ taraftan bir erkek sesi işittim "ilk mesaj bu.."
bu işittiklerimi ve hissettiklerimi unutmamak için kendi kendime düşünerek tekrar ettim olanları, ve acaba bunlar bilinçaltımın yarattığı sıradan sesler miydi diye sorguladım biraz kendimi.
bi müddet sonra bilincimi tekrar yakaladım. çıkmaya çalıştım bedenimden. ayaklarımdan başlayarak kafama kadar vücudumu bir bavul gibi imajine edip fermuarı açmaya çalıştım ve içinden çıktığımı düşledim. ayak kısımlarımda his iyice arttı.
daha sonra bilnç gitmiş. film koptu. tahminimce bir 15-20 dakika geçtiğinde ismimin tiz bir şekilde bağırıldığını duydum, görmekte olduğum düşten uyandım. gördüğüm düşün tamamen farkına varabiliyordum. sanki bir video izler gibi görüntüyü durdurup yeniden başlatabiliyordum. iki farklı sahne arasında geçiş yapabiliyordum. lucid rüya bu diye düşünmeye başladım. kendimi odamda hayal etmeye çalıştım, olmadı.. o sırada evin diğer odasından bir kapı kapandı, sanırım ev ahalisinden birisi uyumaya geçiyordu. bunun üzerine bölündü çalışmam ve son verdim.
kalkmaya çalışmak ayrı bir güzeldi zaten. sanki kollarımın üzerinde büyük bir enerji yükü vardı zorlukla hareket ettirip kaldırabildim. bacaklarım sanki yatağa gömülmüş gibiydi. titreşimler şu an bile devam ediyor neredeyse.
astral çıkışı başaramasam da, benim için çok verimli bir çalışmaydı. uzun zamandır üzerimde olan ölü toprağını serptim ve bir şeyler hissetmeye başladım tekrardan.
emeği geçen herkese teşekkürler. :)
ışık ve sevgi ile.

ayrıca şunu da ekleyeyim, inanılmaz bir açlık hissettim çalışmadan sonra, doığruca mutfağa gidip bir şeylerle ödüllendirdim kendimi. ölecekmişim açlıktan ya :)

sabii

Kayıtlı Üye
Sözleri söyler söylemez sallanmaya başladım.Sanki birşey gözlerimi açmaya zorluyordu.Yavaş yavaş astrale çıkmaya başlıyorum ki ortamdaki sesler yüzünden bölündü. Tekrar denedim fakat başağrısınden başka birşey vermedi bana. Kendi açımdan üzüldüm ama çalışması olumlu geçen arkadaşlar adına sevindim...Emeği geçen herkese teşekkürler...

Voy

Kayıtlı Üye
Ben daha 2 gün önce ilk bilinçli astral çıkışımı başardığım için bunda çıkabilmeyi bekliyordum ama sadece titreşimler başladı ve kollarım biraz çıktı malesef.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
benim içim çok yorcu bir çalışma oldu. isminizi yzadıran 70 üstünde kişi vardı. çoğu hazır bile değil. bu çalışmayı artık özel grup ile yapmaya karar verdim. diğer çalışmalar gibi enerji alıp dağıtma olmadığı için boş yere bir çaba sarfediyorum. bu beni ve gerçek katılımcıları olumsuz etkiliyor. diğer çalışmalrda başka alemlere çekiyordum bu çalışmada yıldızlra çektim. uzaydan dünyayı seyredebilmeniz için. bu artık genele yapılmış son çalışmadır. üzgün ve kızgın bir durumdayım sorumluluklarını yerinegetiremeyecek kişiler yüzünden. dışardan bakıldığında kolay geliyor olabilir. astral çalışma inisiyasyonda en son verilen çok önemli ve çok ciddi bir çalışmadı sadece hak edenlere verilirdi. sorlu sınavlardan geçirdikten sonra. eskiler bir bildiği varmı demekki. bu kadar verici olmak hataymış .bundan sonra bu konu özel grup içinde yapılacaktır.

escada35

Kayıtlı Üye
ne desen haklısındır urum :( Teşekkür ederiz herşey için ciddi anlamda yazdıklarını okuyunca üzüldüm, içim bi kötü oldu ne yalan söyleyeyim.. Herkeste anlamıştır zaten bu çalışmaların içinde en çok yoğunlaşılması gereken bi çalışmaydı. herkes adabıyla zikirleri yerine tam olarak getirmemişte olabilir, buna bende dahil yarım kalmıştı :( yalan söyleyecek değilim.. ben çok üzgünüm urum gereken ciddiyeti gösteremedik belkide affet..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Büyük bir heyecana bekledim saat 1:00 olması ...sanırım 7 dk önce uzandım ve nefes alıştırmaları başladım...Tabi ki ilk önce yoğunluğu hissettim hemde alıştıra alıştıra değil birden geldi ... kafamda bir ses duyuyordum ama neye benzediğini anlayamadım uğultu desem değil..bilmiyorum yani..Yoğunluk git gide yoğunlaşıyordu ...Bazen uyuya kaldım gibi hisslere kapılıyordum ve kendi kendime sordum hatta "uyuyormuyum ben" ama fark ettim ki üzerime çok yoğun bir sis vardı ya da bulut bilmem artık...tam olarak ne olduğunu çözemedim ...Yaşadıklarım bu kadar
Gece 3,30 da uyanıp yemek yedim :)

(Bu arada) Sayın URUM hakkınızı helal edin ...Yazdıklarınızı okuduğumda çok üzüldüm ...Burda yapılan tüm çalışmaların ciddiyetinden öte kıymetinin farkına vardım ve şu an soruyorum kendimi , acaba bunun karşılığı var mı ...Onun için teşekkürlerimle beraber helaleşmek istedim :)

Jasminum

Kayıtlı Üye
Umarım bir hatam olmamıştır. :( Ben de kendimi kötü hissettim. Varsa bir hatam özür dilerim Urum. Tekrar teşekkür ederim.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Arkadaşlar ve sevgiili urum ben insiye için zikir sayımı tamamladım insiyeye başlamadan duş alıdım söylenenleri harfiyyen yaptım .
tek eksiğim insiyeye katılamadım :( nasıl oldu bilmiyorum yatağa uandım 5-6 dk kala uyuya kalmışım uyuyamıyan ben uyumuşum çok şaşırdım hani uyumıyacağıma okadar emindimki uzandım imajeye başlayayım dedim bir uyandım sabah olmuş okula gideksin diyorlar .
Uyuduğumamı sevinim ilk insiyemi kaçırdığımamı anlayamadım .Vicdan azabı çekiyorum ama söylenenleri harfiyyen yaptım zikir sayımı bitirdim inş.Allah urum sana yük olmamışımdır:(:)((

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmada enerjiyi hissettim ama maalesef ki bedenimden ayrılamadım.Ayaklarım parmaklarımdan başlayarak uyuşmaya başladı ve bu uyuşma yukarı doğru çıktı yavaş yavaş.Sonra kollarım ve bedenim uyuştu.Omuriliğimde birkaç kez acılı bir ağrı oluştu.Ama düşüncelerimi sanırım konsantrasyonumu sağlayamadığım için başaramadım.Birde çalışma öncesi çok ön yargılı yaklaştım ben beceremeyeceğim diye. :( Bunu gerçekten çok istemiştim ve heyecanla beklemiştim ama maalesef ki sonuç alamadım.
Urum gerçekten emeğin için teşekkür ediyorum.Senin kızmış ve hayal kırıklığına uğramış olmandan dolayı çok üzgünüm.Sanırım çoğumuz bende de dahil olmak üzere üzerimize düşeni layıkıyla yerine getiremedik.Bu çalışmanın son astral çalışması olduğunu söylemişsin.Umarım gerçekten böyle olmaz zira bunun tekrar olmasını ve bunu başarabilmeyi gerçekten istiyorum.Gerçi böyle bir hayal kırıklığından sonra senden bunu istemeye hakkımız var mı onu da bilmiyorum. :( Yine de çaban için teşekkürler.

nyc

Kayıtlı Üye
öncelikle BU NE DEMEKTİR onu bi açıklasanıs..

Jasminum

Kayıtlı Üye
Ne demek istiyorsunuz? Bütün bilgiler forumda mevcuttur. Ayrıca büyük harfle yazmak yasaktır. Moderatörlerimizin uyarısını alırsınız dikkatli mesaj yazınız.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
benim içim çok yorcu bir çalışma oldu. isminizi yzadıran 70 üstünde kişi vardı. çoğu hazır bile değil. bu çalışmayı artık özel grup ile yapmaya karar verdim. diğer çalışmalar gibi enerji alıp dağıtma olmadığı için boş yere bir çaba sarfediyorum. bu beni ve gerçek katılımcıları olumsuz etkiliyor. diğer çalışmalrda başka alemlere çekiyordum bu çalışmada yıldızlra çektim. uzaydan dünyayı seyredebilmeniz için. bu artık genele yapılmış son çalışmadır. üzgün ve kızgın bir durumdayım sorumluluklarını yerinegetiremeyecek kişiler yüzünden. dışardan bakıldığında kolay geliyor olabilir. astral çalışma inisiyasyonda en son verilen çok önemli ve çok ciddi bir çalışmadı sadece hak edenlere verilirdi. sorlu sınavlardan geçirdikten sonra. eskiler bir bildiği varmı demekki. bu kadar verici olmak hataymış .bundan sonra bu konu özel grup içinde yapılacaktır.

sorumluluğumu yerine getirdiğimi düşünüyorum özel gruba katılmak isterim

Adramelech

Kayıtlı Üye
Peki ya henüz katılmamış olanlar? Onlar ne olacak? Nasıl özel gruba girme şansı kazanacaklar?

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Başlarda bir türlü konsantre olamasamda bu çalışmada enerjiyi daha net hissettim. Zikir sayımı tamamlamaya çalışırken birkaç dakika geciktim çalışmaya başlamak için. Sanırım her çalışmada daha çok farkına varıyorum enerjinin.
Güzel bir çalışmaydı ama bir sorum olacak;

çalışma sırasında sanki uykudan ani bir sesle uyandırılıyormuşum gibi sıçradım 1-2 kez. Uyanık olduğuma eminim ama istem dışı sıçramalar baya şiddetliydi. Bazen uykuya dalmadan hemen önce uçurumdan düşüyormuşum gibi bir hisle sıçrayarak kendime gelirdim ama bu çok sarsıcıydı.
Çalışmayla ilgisi olabilir mi? Bedenden çıkışın şiddetli olduğunu okudum bu benzer durum olabilir mi? Bedenimden çıkmadım tabi, öyle sıçrayınca "ne oluyoruz yaa?" diye şaşırıp kaldım bir süre. Çalışma da kesik kesik oldu. Sonra ölü gibi uyumuşum :)

alize

Kayıtlı Üye
İlk çalışmamdı. Günler öncesinden kendimi hazırlamıştım. Başarmayı çok istedim... Zikirleri, nefes tekniğini, tüm hazırlıkları tam olarak yapmama rağmen çıkamadım :( Enerjiyi fazla hissetmedim. Birkaç defa kas seğirmesi oldu. Alnımda serinlik hissettim. Göğsümde odanın soğuk olmasından mı yoksa enerjiden mi bilmiyorum özellikle nefes aldığımda üşüme hissettim. Üşüme hissi de olumsuz etkiledi.

Yorumlarsanız sevinirim, özellikle alnımdaki serinlik hissi dikkatimi çekti.

origanum

Yönetici
İlk çalışmamdı. Günler öncesinden kendimi hazırlamıştım. Başarmayı çok istedim... Zikirleri, nefes tekniğini, tüm hazırlıkları tam olarak yapmama rağmen çıkamadım :( Enerjiyi fazla hissetmedim. Birkaç defa kas seğirmesi oldu. Alnımda serinlik hissettim. Göğsümde odanın soğuk olmasından mı yoksa enerjiden mi bilmiyorum özellikle nefes aldığımda üşüme hissettim. Üşüme hissi de olumsuz etkiledi.

Yorumlarsanız sevinirim, özellikle alnımdaki serinlik hissi dikkatimi çekti.

İlk denemede çıkabilen sayısı çok azdır, moraliniz bozulmasın. Vücuda o kadar yoğun enerji girişi olunca vücut da kendini buna karşı koruyup dengelemek için içini soğutacaktır, bunun sonucunda da için için üşürsünüz. Özellikle çakra bölgeleri. Termodinamik kanunlarını hatırlayın.

alize

Kayıtlı Üye
Cevabınız ve ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim Sayın Origanum.
Aldığımız bu inisiye sadece çalışma sırasında astrale çıkmak için mi, daha sonraki bireysel çalışmalarımızda da yardımcı oluyor mu ?

vaıo

Kayıtlı Üye
sela daha önce çok denedim ancak olmadı dedim oldu.
kendimi yatarken gördüm ayrıca bana küs olan arkadaşlarımla geçmişi giderek konuştum uyandığımda gülüyordum . zamanı ve evreni gördüm güneşe gittim ve kara deliğe girdim gökyüzünde uçtum .
aslında şöyle oldu moralim çok ama çok bozuktu yattım gözümü kapatmam ile gökyüzüne çıkmam bir oldu . aslında çıkmak için gereken tek neden çıkmak istediğinizdir.düşünün bilgisayar ı alın karşınıza açıl deyin açılmaz neden açılsın ? bir işinizin sebebinizin olması gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...