Abraham Hinch'in How To Change Your Life Around In 30 Days kitabı 6.gün

Ailuros

Banlı Kullanıcı
6:GÜN-SEVGİ
SABAH RİTÜELİ
Günün Notu:

Varsayalım ki bir arkadaşınız var, ve bu kişinin 10 adet üstün karakter özelliği var.
Sen bir gözlemci olarak bu karakter özelliklerini gözlemeye başlıyorsun.Bu özelliklerden 7 tanesi iyi ve güzel özellikler ,3 tanesininde kötü özellikler olduğunu düşün.
Burda takdir etmemiz gereken bir konu var ki o da 7 tane iyi özelliğin sahipliğidir.Bu şekilde düşünerek bize kötü gelen diğer 3 özelliğe titreşimlerimizi kapatarak o özelliklerden etkilenmenizi engelleyebilirsiniz.Bu şekilde kendinizi gözlemlediğiniz zamanda objektif olarak sürekli denemeler yapın.Hergün bir sefer 10 karakteristik özellğinizle ilgili kendizi değerlendirin.ve sahip olduğunzu düşündüğünüz o 3 kötü özelliğe titreşimlernizi kapatın.

1 Dakika Gülümse
Gülmek vücuttaki serotonin oranını yükseltir çok güçlü bir antidepresandır.İçinizden 60’a kadar sayabilirsiniz.
5 Dakika Meditasyon Yapın
Bugünün tekniği: Bir kedi besleyin ya da en sevdiğiniz müziği dinleyin.Bunları yaparken duygularınızın
değişimini takip edin.

5 dakika egzersiz yapın
6.Gün part 1 word dosyasını doldurulacak
Sanal günlük harcama tutarınız 6000 birimdir

GÜN İÇERİSİNDE
Günün teması bereket olduğu için teknik bu temaya uygun olacaktır.
1)Kendi Kendinizin titreşim metresi olun
Günün tekniği:İnsanlarla olan diyaloglarınızı ölçmek için soru sorun.Bu kişide hoşlandığım şeyler nedir?Bu kişide iyi olan şeyler nelerdir?
2)Yaratılış kutunuzu hayallerinizle doldurmaya başlayın
Nasıl hissetmek istiyorum?Nelere sahip olmak istiyorum.Bu sorulara insanlarla olan ilişkilerinizi düşünerek cevap verin ve not alın.Cevapları yaratılış kutunuzu atın.
3)Sanal gerçeklikten yararlanma-30 saniyelik eğlenceli videolar izleyin
4)Sanal günlük harcama tutarıyla alabileceklerim……………………………………………………………………………………….

AKŞAM RİTÜELİ
Gece Notu

Özel hastalıkların nedeni (Doktorların Tanıları)
Biliyorsunuz ki bu tür hastalıkların hepsi handikaplıdır,bunu sebebi ise enerjinin nasıl aktığını bilmemekten kaynaklıdır.Doktorlar sizin nominal değerlerinize bakarak bir sonuca varır ve tedavi nitelikli ilaçlar verirler. Vücudunda farklı şeyler olan arkadaşlarımızın bulguları ne olursa olsun ayırt etmeksizin hepsine sorulacak soru aynıdır.Seni sıkan nedir.?Bu sorunun cevabıyla bir çok testin sonuçlarından çok daha önce cevap alınabilir.Çünkü bu sorunun cevabı kalpten hiçbir direnç olmaksızın ve teşhisin ne olduğuna bakmaksızın kısa yoldan gelir.Herzaman….

Günün Sonunda
6.Gün Part 2 word dosyası doldurulacak
Uyku ve rüya zamanını planlamak
Uyku en etkili hayallermizi kullanmamızın yoludur.Uyumadan önce söyleyeceğimiz sözler şu şekilde olmalıdır.“inanıyorum ki bu gece rüya göreceğim.Rüyamda dileklerimin gerçekleştiğini göreceğim.-tabiri caizse.Uyandığım da da rüyamı hatırlamak istiyorum.Sabah olur olmaz kendinize gelir geldiğiniz de kendinize sorun Rüya gördüm mü? diye.Eğer rüya gördüyseniz ve bu rüya güzel bir rüyaysa eğer.Bu sefer bunun size ne hissettirdiğini sorun çünkü rüyada yaşanılan ve hissedilenler günlük hayatta
düşülen şeylerden çok daha etkili ve kuvvetlidir.

Eklentileri doldurmanızı öneririm çünkü yazıya geçirdiğiniz herşey bilinçaltınız tarafından daha rahat
kavranacaktır.

[XTR] Similar Threads