rahat bir uyku olumlaması

cigembay

Kayıtlı Üye
Derin ve huzurlu bir uyku için hazırım. Sabah sakin,neşeli ve canlı bir şekilde kalktığımda tamamen dinlenmiş olduğumu bilirim. Bu işlem her akşam ve sabah benim için güneşin doğuşu kadar kesin ve açık bir gerçektir. Şimdi dikkatimi şuna odaklıyorum... Her şey,her zaman benim sonsuz hayrım için olmaktadır. Tüm dünya ve ben bütünün parçalarıyız. Her saniye hayatıma beni geliştiren, yükselten armağanlar girer. Tanrı'yla birlikteyim. O da, benimde birlikte. Her zaman güven içinde uyur ve uyanırım. Bütün bedenim gevşiyor. Uykunun dinlendirici kucağına kendimi bıraktığımda, içsel bilgeliğiminde kapılarını açmış olurum. Zihnimde seyreden düşünceleri sadece izliyorum. Geleceği yada geçmişi düşünmek zorunda değilim. Sevdiklerimin ihtiyaçlarını ve sorunlarını düşünmek zorunda değilim. Hepsi Tanrı'nın sonsuz koruması altında, ruhumun derinliklerinde var olan bilgeliklerin tümüne ulaşabilirim. İhtiyacım olan her şey bana oradan gelir. Şimdi hazırım görmeye, anlamaya ve yapmaya. Rahat ve keyifli bir uykuya kendimi bırakmaya...

Rehber rüyalar adlı kitaptan alıntıdır...

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
keşke bunu sınav öncesi verseydiniz ne güzel olurdu :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Dün gece tam 1 saat aralıklı 3 kere uyandım.. ihtiyacım olan şey bugün karşıma çıktı ..
Paylaşım için teşekkür ederim
Sevgiler