Cadılık için enerji çalışması 11 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pepilo

Kayıtlı Üye
ne süper bi çalışmaydı daha inisiye yapılmadan enerjiyi almışsın helal olsun sana :D

son 20 dk

marchosias

Banlı Kullanıcı
kahkahalarla boğuldum :D Ne oluyoruz daha başlamadı vesselam :D ağır ol biraz gözlerim yaşardı :D Arkadaşım hangi gezegenin saatine göre ayarladın sen saatini :D

xmahmutx

Kayıtlı Üye
:) çalışma öncesi motivasyon olsun diye bu tarz bi yorumda bulundum :) kusur olduysa affola..

Bu arada çalışma bitti sanırım. Neden bu kadar kısa sürdü ?

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Ya ben bir yerde birşeyi yanlış mı yaptım hiç birşey hissedemedim. Fazla sesli demedim hepsini kardeşim daha uyumamıştı ama kendim duyabiliyordum. Bir ara hisseder gibi oldum vazgeçti valla moralim bozuldu sabahtan beri heyecanlıydım.

xmahmutx

Kayıtlı Üye
2 Adet sorum olacak :)

1- Neden Ka Ptah'a zikir ediyoruz ?
2-Kerim'den gelen "herşeyi" mi kabul ediyoruz ? Ne kabul ettiğimizi öğrensek ? Ve Kerim'den gelen şunu şunu şunu kabul ediyoruz desek teker teker, bir zararı olur mu ? Veya Kerim'den gelen enerjiyi kabul ediyorum desek ?

xmahmutx

Kayıtlı Üye
Ya ben bir yerde birşeyi yanlış mı yaptım hiç birşey hissedemedim. Fazla sesli demedim hepsini kardeşim daha uyumamıştı ama kendim duyabiliyordum. Bir ara hisseder gibi oldum vazgeçti valla moralim bozuldu sabahtan beri heyecanlıydım.
Al bendende o kadar :)

sılasıla

Kayıtlı Üye
Gelen enerji çok yoğundu.Göğsümde çok fazla baskı vardı ve çalışmadan sonra 10 dakika boyunca titredim.Hala kendime gelebilmiş değilim.İyi bir çalışmaydı.Teşekkürler.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bu çalışma nedense ürkütücü oldu benim için. Sanki yanımda biri var her an elime dokunacak gibi hissettim çok korktum. Ara ara sanki üzerimde bir böcek gibi ufak birşey var da hareket etmiş gibi hissettim. Sonra da 3.gözün olduğu yerde biri baş parmağı ve işaret parmağıyla alnıma baskı uyguladı, baskı devam ettikçe 3. gözümden bir şeyler akıyordu sanki.. Tuhaftı.. Kalktığımda 20 dakika olmuştu sanırım yarım bıraktım...
Herşeye rağmen katılmış olmaktan memnunum. Teşekkürler emeği geçen herkese...

Saygılar,
AphraeL

xmahmutx

Kayıtlı Üye
Gelen enerji çok yoğundu.Göğsümde çok fazla baskı vardı ve çalışmadan sonra 10 dakika boyunca titredim.Hala kendime gelebilmiş değilim.İyi bir çalışmaydı.Teşekkürler.
Göğsünüzdeki baskı zikir'den dolayı olmalı :) titreme sebebide soğuktan :)
Tabi bu benim görüşüm.
O kadar yoğun bir enerji hissetmedim. (Kolay enerji hissedebildiğim halde)

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Ya bende üşüdüm yorumu yazdıktan sonra son kez deniyim dedim ne bilim nolur nolmaz. Başladım yine 3 x kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum demeye sonra birden bire böyle göğüsümün ortası ağrıdı bedenim ağırlaştı gözlerim kapalıydı, bir güç açmaya çalışıyordu ama korkunç şeylerle karşılaşıcam diye korktum açmadım gözlerimi. Sonra kalbim sol kolumda attı sanki elim bir kaç kez istek dışı titredi. Sonra nefes alamaz gibi oldum ölüyorum sandım derken biranda his kesildi bu arada halen ayaklarım ve ellerim karıncalanıyor. Ben galiba yapamadım ya zaten ilk deneyimimdi de tüh boşuna gitti valla çokta istekliydim ya neyse diğer çalışmalarda tekrar deneyecem inş. Onlarda başarırım

Voy

Kayıtlı Üye
Göğsünüzdeki baskı zikir'den dolayı olmalı :) titreme sebebide soğuktan :)
Tabi bu benim görüşüm.
O kadar yoğun bir enerji hissetmedim. (Kolay enerji hissedebildiğim halde)

Deneyimler kişiye göre değişir,hiç birşey hissetmeyen de olur aynı çalışma sırasında deneyim yaşayanlarda.Genelde de ilk çalışmalarda bulantı gibi deneyimler daha sık yaşanır.Saygılar.
Bende enerjiyi çok yoğun hissettim yine ellerimden başlayıp sırtıma doğru ilerledi,bileklerimde baskı hissettim ve kulaklarım yandı çok:).Teşekkürler.

Mermaid

Kayıtlı Üye
2 Adet sorum olacak :)

1- Neden Ka Ptah'a zikir ediyoruz ?
2-Kerim'den gelen "herşeyi" mi kabul ediyoruz ? Ne kabul ettiğimizi öğrensek ? Ve Kerim'den gelen şunu şunu şunu kabul ediyoruz desek teker teker, bir zararı olur mu ? Veya Kerim'den gelen enerjiyi kabul ediyorum desek ?

Enerji çalışmasının hangi alanda yapılacağı zaten belirtiliyor, ben genellikle bu çalışmalara başlamadan önce niyet ederim. Siz de bunu uygulayabilirsiniz. Mesela şifa enerjisi çalışmasına katılıyorsam alacağım şifa enerjisini ihtiyacım olan bölgelere yönlendirmeye niyet ederim. "Kerim'den gelen herşeyi kabul ediyorum" derken zaten çalışma konusu dışında birşeye niyet etmiş olmuyorsunuz.

Ya bende üşüdüm yorumu yazdıktan sonra son kez deniyim dedim ne bilim nolur nolmaz. Başladım yine 3 x kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum demeye sonra birden bire böyle göğüsümün ortası ağrıdı bedenim ağırlaştı gözlerim kapalıydı, bir güç açmaya çalışıyordu ama korkunç şeylerle karşılaşıcam diye korktum açmadım gözlerimi. Sonra kalbim sol kolumda attı sanki elim bir kaç kez istek dışı titredi. Sonra nefes alamaz gibi oldum ölüyorum sandım derken biranda his kesildi bu arada halen ayaklarım ve ellerim karıncalanıyor. Ben galiba yapamadım ya zaten ilk deneyimimdi de tüh boşuna gitti valla çokta istekliydim ya neyse diğer çalışmalarda tekrar deneyecem inş. Onlarda başarırım

Endişelenmenize gerek yok, herkesin deneyimi farklı farklı olacaktır. Deneyimi az ya da çok yaşamış olmanız enerjiyi almanızı etkilemez. İçinizi rahatlatacaksa söyleyeyim, ben de enerji çalışmalarında yoğun deneyimler yaşamıyorum. Ama aldığımı biliyorum.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sizlik bir durum mevcut değil arkadaşlar. Adını yazdıranlara enerji gönderiyor Urum. Bu tecrübeler kişiye özgüdür. Denildiği gibi hiçbir şey de hissetmeyebilirdiniz. Çok yoğun bir deneyim de olabilirdi. Ama enerjiyi alıyorsunuz. Merak etmeyin.

ahmet255

Kayıtlı Üye
beyler çalışma 23.00 damıydı 12.00damıydı yain başlanıcagı saat acil cvp verirseniz mutlu olurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...