Kişiyi sözler ile etkileme

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Merhaba; burada size kişiyi sözleriniz ile etkilemenin yollarını anlatacağım.

Etkileyeceğiniz kişinin yakınında (sizi duyabileceği) bir yerlerde olun. Şimdi onun beynini imaje edin. Biliyorsunuz ki beyin her canlının kontrol mekanizmasıdır. Beyinden verilen emirler insanın hareket etmesini, konuşmasını v.b aktiviteleri sağlar.Bu emirler,frekanslar sayesinde verilir.Beyinden vücuda gönderilen frekansları hayal edin.Bu frekanslar sayesinde kişi canlılık faaliyetlerini yerine getirebiliyor (yürüme,konuşma,uyuma…).Şimdi siz kişiye bir emir verin. Örneğin “Su getir.” deyin.Şimdi bu gönderdiğiniz ses frekansının onun beynine gittiğini düşünün.Onun kendi beyninin frekansı gibi algılayacaktır ve emiri yerine getirecektir.

Eğer yazım yanlışı yaptıysam özür diliyorum…

Not:Bu yöntem alıntı değildir.Kendi yöntemimdir ve denenmiştir.

Sağlıcakla kalın...

SAYGILARIMLA;
CALESTRO

Amethyst

Banlı Kullanıcı
:D Ben bunu sık sık uyguluyorum ...işten eve gelirken otobüste birinin ensesine bakıp , dönüp bana bakmasını söylüyorum. :) Sırayla bir kaç kişiye aynı şeyi söylüyorum ...Akşam trafik başka türlü çekilmiyor. :D

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Uzun yolu bilirim :).Etkilemek bazen çok işe yarayabiliyor ama bence böyle can sıkıntısını gidermek için kullanmamalıyız.Belkide seni duyup üstlerine alınıyorlardır ondan dönüyorlardır :).Artık nasıl olduğunu bilemeyeceğim.

Saygılarımla;
CALESTRO

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Evet sesli bir şekilde veriyoruz.Çünkü sesimizdeki frekans beynine gidiyor.Ben bu ses ile olanı kolay olsun diye söyledim beyin frekansı ilede yapabiliriz ama biraz daha ilerleyince olur.Bir ara onu da paylaşırım.

Saygılarımla;
CALESTRO

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Yüksek sesle söylemiyorum ki :D duyan var mı acaba ...olsun napiim :)
Bunlar alıştırmalarım aslında...ben biraz espri tadında anlattım şimdi
ama bazen 3 kişi birden döndüğü zaman utanıyorum :D

:D ben bunu sık sık uyguluyorum ...işten eve gelirken otobuste birinin ensesine bakıp , dönüp bana bakmasını söylüyorum :) sırayla birkaç kişiye aynı şeyi söylüyorum ...Akşam trafik başka türlü çekilmiyor :D

Evet sesli bir şekilde veriyoruz.Çünkü sesimizdeki frekans beynine gidiyor.Ben bu ses ile olanı kolay olsun diye söyledim beyin frekansı ilede yapabiliriz ama biraz daha ilerleyince olur.Bir ara onu da paylaşırım.

Saygılarımla;
CALESTRO

yırttım :)..ben dikkatli okumadım seni , pardon...benimkisi düşünce gücü ile yapılan bir çalışmadır :D

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bence emin olmak için emir verdiğinizde uygulamayacak birine yapın. Otobüste de 1'den fazla kişi bakarsa yanınızdakini işaret edin :D

Sözler somut olduğu ve imaje etmesi daha kolay olduğu için biraz daha iyi etkileyebiliyor. Ama düşünce gücü ile daha sağlıklı :)

hedera

Kayıtlı Üye
Bana biri 'su getir' dese git kendin al derim :) ne o öyle :))

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Anlamadığınız ya da kafanıza takılan birşey varsa lütfen sorun,Cevaplayacağım.

Saygılarımla;
CALESTRO

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Ben bazen bilinçsizce yaptıgım bazı şeyler var mesela bir arkadaşla koyu bir sohbete oturuyoruz ve arkadaş konuşurken inanmadıgım sözleri varsa farkında olmadan içimden yalan söylüyorsun gerçegi anlat seni dinlerim ve yargılamam diye bazı cümleler geçiriyorum ama gözünün içine bakarak ve sonuç arkadaş konuşmasını bitirmden ya hayır öyle degildi pardon ben yanlış hatırlıyorum diye olaya en baştan başlıyor anlatmaya senin konunda bunun gibi sanırım ama ben bunu gözlerine bakarak uyguluyordum tabi böyle birşeyi yaptıgımın farkına varmam biraz geç oldu ben hep tesadüf diye baktım olaya şimdi ben karşımdaki kişinin beynine odaklanarak ve istedigim herneyse onu sesli bir şekilde söyleyerek karşımdaki kişinin beynini azda olsa kendi zihin gücümle kontrol altına mı almış oluyorum bu teknigi kullanarak yaniben söylüyorum ama o kendi beyni söylüyormuş gibimi algılıyor.yada ben saçmaladımmı?

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Ben bazen bilinçsizce yaptıgım bazı şeyler var mesela bir arkadaşla koyu bir sohbete oturuyoruz ve arkadaş konuşurken inanmadıgım sözleri varsa farkında olmadan içimden yalan söylüyorsun gerçegi anlat seni dinlerim ve yargılamam diye bazı cümleler geçiriyorum ama gözünün içine bakarak ve sonuç arkadaş konuşmasını bitirmden ya hayır öyle degildi pardon ben yanlış hatırlıyorum diye olaya en baştan başlıyor anlatmaya senin konunda bunun gibi sanırım ama ben bunu gözlerine bakarak uyguluyordum tabi böyle birşeyi yaptıgımın farkına varmam biraz geç oldu ben hep tesadüf diye baktım olaya şimdi ben karşımdaki kişinin beynine odaklanarak ve istedigim herneyse onu sesli bir şekilde söyleyerek karşımdaki kişinin beynini azda olsa kendi zihin gücümle kontrol altına mı almış oluyorum bu teknigi kullanarak yaniben söylüyorum ama o kendi beyni söylüyormuş gibimi algılıyor.yada ben saçmaladımmı?

Yok saçmalamadın :D.Aslında aynen dediğin gibi o kişinin beynine emir vermişsin :).

escada35

Kayıtlı Üye
Hahah arkadaşlar çok beğendim valla deneyimleriniz harika.. :)) Ee yok mu başka? Şimdi benim bir platonik sevdiğim var bizim sokakta. :) Kapının önüne çıkıp onu çağırdığımı iletsem, iner mi acaba? Evler yakın ya belki mesajım ulaşır ona. :)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Yan etkileri;
Baş ağrısı ya da baş dönmesi olabilir.Kendinizi fazla zorlarsanız
çeşitli rahatsızlıklar (terleme,üşüme,titreme,uykusuzluk...)ortaya çıkabilir.Etkilediğiniz kişiye de zarar verebilirsiniz.O kişiye de aynı şeyler olabilir.

Geçmesi için dinlenmeniz ve meditasyon yapmanız yeterlidir.

Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla;
CALESTRO