medyumluk için enerji çalışması deneyimleri 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
11/04/2010

deneyimlerinizi buraya yazabilirsiniz.

RemotE

Kayıtlı Üye
bitti sanırım ben şimdi kalktım. enerji yoğunluğunu hissettim. farklı enerji sistemlerindeki uyumlamalar gibi. uyuşma yüksek enerji yoğunluğu boşlukta sallanma. gibi. ama bişey görmedim.

sılasıla

Kayıtlı Üye
Bütün vücudüma aynı anda enerji girişini hissettim.Ellerimde karıncalanma ve bedenimde uyşukluk hissettim.Üçüncü göz çakramda baskı hissettim.Bu benim ilk deneyimimdi.Çok güzel bir duyguydu.Teşekkürler.

Voy

Kayıtlı Üye
Benim diğerleri gibiydi ellerimde enerji akışını hissettim ,ama bu sefer kollarımada geldi enerji ve kaburlarıma doğru ilerledi.Teşekkürler.

Angel777

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 40 dakika sürdü. Başlarda (ilk 20 dakika) hiç bir şey hissedemedim. Tam bırakacaktım çalışmayı, baş dönmesi, enerji akışı, kollarıma baskı hissettim. Kollarımdan ellerime enerji akıyordu. Ellerimde birikiyordu. Daha sonra zaten astral çalışırmış gibi, uçma hissi yaşadım. Sanki yükseliyordum. Zorlasaydım astrale fırlayacakmışım, yatak dönüyor gibiydi. Başım döndü sonra. Ve birden kesildi. Güzel bir deneyimdi.

RemotE

Kayıtlı Üye
3. göz çakramda hala bir baskı var. bi ara tam transa giricekken bir ses çıktı. mekan içinde duru görüm zaten çok iyiydi. şimdi demin başka odadayken içerdekilerin ne yaptığını gördüm net bir şekilde. ayaklarda ve bacak kısmında enerji daha yoğun hissettim nedense. ve sırt bölgesinde. bi ara astral deneyimi gibi gittim geldim ayrı yetten. saolasın urum. inş yararı olucak gelecek günlerde belli eder kendini.

cibabu

Kayıtlı Üye
Doğrusu ben pek fazla birşey hissetmedim.Sadece başım dışında vücudumu kuş gibi hafif hissettim birde sanki kulaklarımda nefes verip zikri tekrar ederken bi uğuldama vardı.Şuan da hala kendimi hafiflemiş hissediyorum :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
İlk deneyimimdi ancak nerdeyse hiç birşey hissedemedim.. Bittiğini bile anlayamadım:( Birkaç karıncalanma,eklem yerlerimde baskı o kadar :( Ama hafiflemiş hissediyorum bu güzel tarafı :D Teşekkürler herşey için..

heLeL

Kayıtlı Üye
süper bi deneyim yaşadım. enerjinin yükseldiğini hissettiğim anda gözlerimi istemdışı açtım, bu esnada bütün odanın içine beyaz bir ışık dolduğunu gördüm heryer aydınlandı sanki. çok güzel bir histi. beraberinde bi uğultu duydum sonradan kulağım çınlamaya başladı. bi ara parmak uçlarım okadar kasıldı ki düzeltemicem öyle kalcak sandım bu da biraz korkuttu tabi. çalışma bittikten sonra el bileklerim feci ağrıyodu.
sonuç olarak bütün enerjiyi hissettim ve çok mutluyum. teşekkürler urum.

ruhum

Kayıtlı Üye
benim de ilk deneyimimdi zikir sırasında çıkca ağzım kurudu ilk başlarda gözümün önünde çeşitli şekiller gördüm korsan şeklinde insan,gözleri fırlamış kişiler,maskeli baloda gibi değişik giyinmiş ve maske takan kadın erkek,gördüm 5 dakika sonra sanırım sağ kulağımda uğultu oldu bir ara yerden gelen ve yukarıda doğru yükselen ve etrafında değişik kişilerin elleriyle yükseltikleri beyaz renkli ışık gördüm kısa bir süre sonra yine karışık görüntüler gördüm herhalde 10 dakika kadar da dirseklerimden bileklerim ve ellerime doğru bir ağırlık geldi sanki tonlarca gibi ve kıpırdatamayacağım diye düşündün sonra üzerimdeki ağırlık yavaş yavaş azaldı gözlerimi açtım ve kalktım yaklaşık 20 dakika sürmüş bu deneyimim sonrasında uyumak için yattım bütün gece garip garip düşünceler kafamın içindeydi.Sabah kalktığımda kafamda biraz ağrı vardı.
Merak ettiğim şu daha sonra herhangi bir çalışma yapmak gerekiyor mu bu enerjiyi nasıl kullanabiliriz? Bu konuda bilgisizliğim için kusuruma bakmayın

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Uzandıktan ve nefesi ayrladıktan hemen sonra başucumda biri olduğunu hissettim ... alnıma dokundu , hani hindulara 2 kaşın arasında kına ya da herneyse sürülür yaaa..ona benzer bir dokunuş ama sol kaşımın üzerine ...saç diplerimden başlayıp kaşıma kadar indi ama o kadar net hissedebildim ki ...kendime tutamayıp " biliyorum burdasın " dedim o anda :)
eee? bu kadar mı derken birden bir yoğunluk bir enerji tam ne olduğunu anlayamadım vakum gibi çekti beni ve artık bedenimi hissetmiyordum...boşlukta değil de bir maddenin içinde alındım sanki ..katı değil sıvı da değil jöle gibi bişey...ve o nada fark ettim ki zikri çok kısık sesle söylüyorum ama içimden duyabiliyorum sesimi ...güçlü ve berrak ...Sonra vücüdümu hissetmeye başladım boyun dahil kaskatı oldum ..uğultular duydum ama sessizliğin sesi olduğunu düşündüm o anda ve herşeyi 20 dk sürdü...
Sayın URUM herşeyi için teşekkür ediyorum , hakkınızı helal edin :)

origanum

Yönetici
benim de ilk deneyimimdi zikir sırasında çıkca ağzım kurudu ilk başlarda gözümün önünde çeşitli şekiller gördüm korsan şeklinde insan,gözleri fırlamış kişiler,maskeli baloda gibi değişik giyinmiş ve maske takan kadın erkek,gördüm 5 dakika sonra sanırım sağ kulağımda uğultu oldu bir ara yerden gelen ve yukarıda doğru yükselen ve etrafında değişik kişilerin elleriyle yükseltikleri beyaz renkli ışık gördüm kısa bir süre sonra yine karışık görüntüler gördüm herhalde 10 dakika kadar da dirseklerimden bileklerim ve ellerime doğru bir ağırlık geldi sanki tonlarca gibi ve kıpırdatamayacağım diye düşündün sonra üzerimdeki ağırlık yavaş yavaş azaldı gözlerimi açtım ve kalktım yaklaşık 20 dakika sürmüş bu deneyimim sonrasında uyumak için yattım bütün gece garip garip düşünceler kafamın içindeydi.Sabah kalktığımda kafamda biraz ağrı vardı.
Merak ettiğim şu daha sonra herhangi bir çalışma yapmak gerekiyor mu bu enerjiyi nasıl kullanabiliriz? Bu konuda bilgisizliğim için kusuruma bakmayın

Bol bol fal bakma pratikleri yapacaksınız tabi. Sürekli bir şeyleri tahmin etmeye çalışın, iyice konsantre olup.

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
İlk deneyimimdi, çok güzeldi zaten ''kerimden ....'' deyince üzerime sanki bir ağırlık çöktü, ardındansa yoğun bir enerji hissettim..nedenini bilmiyorum ama zikir yaparken zorlandım sanki çeneme birisi bastırıyormuş gibi ağrıdı. 20dakika falan sürdü sanki bir ara boşluktaymışım gibi his vardı. Bir dahaki çalışmayı iple çekiyorum..:D

cigembay

Kayıtlı Üye
Ben de zikir çekerken çenemde bir baskı hissettim. 20 dk boyunca tüm bedenimde enerji akışı hissettim. Kollarımda ve alın çakramda güçlü bir akış vardı. Teşekkürler.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Maalesef kendimi kaydetmeme rağmen işten dolayi katilamadim cok üzgünüm umarim en yakin zamanda yeniden olur.
Sifa calismasina katilmaya calisacağım en azindan bir calismaya katilmis olurum.

mally

Kayıtlı Üye
Yine 30 dk sürdü. Bu sefer enerji akışını fiziksel olarak hissetmedim. Nefes ve zikre başladıktan hemen sonra gözümün önüne korkunç diye tabir edeceğim vizyonlar geldi. Kristal mavi gözlerini kocaman açmış bana bakan bir bebeği hatırlıyorum. Değişik şekillerde birkaç insan gördüm, dün gece hemen yazsaymışım keşke tam hatırlamıyorum şu an. Bu vizyonlar zikre konsantre olduktan sonra kayboldu. Ellerim ve ayaklarım ısındı yine. Kalbimin üzerinde bir ağırlık hissettim yumruk gibi ve sanki bir el alttan ve üstten kalbimi sıkıyor gibi bir his. Kalp çakram sorunlu yine sanırım. Çok teşekkür ederim Sayın Urum.

İRİS

Kayıtlı Üye
Medyumluk için enerji çalışması tekrar uygularsanız haber verebilir misiniz? Mail ile bildirim yapıyor musunuz? Aranızda olmak isterim :)

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Medyumluk için enerji çalışması tekrar uygularsanız haber verbilir misiniz? mail ile bildirim yapıyor musunuz? Aranızda olmak sterim :)

Mail ile bildirim yapmıyoruz.Lütfen Enerji Çalışmaları Takvimini takip ediniz.Orada duyurular yapılmaktadır.

origanum

Yönetici
Medyumluk için enerji çalışması tekrar uygularsanız haber verbilir misiniz? mail ile bildirim yapıyor musunuz? Aranızda olmak sterim :)

Biz haber vermiyoruz, siz siteyi takip edeceksiniz. Daha yeni yapıldı, başka ne zaman olur şimdiden belli değil.

rosebud-61

Kayıtlı Üye
Benim de hissettiklerim; bu seferki daha iyiydi sanırım, önce ellerimde karıncalamalarla başladı gözlerimin önünde bulutların değişik şekillerde yoğunlaşıp azalmaları ,sonra yüzler ve gözleri genelde hanım yüzleriydi, bir tanesi çok belirgindi hoş bir hanımdı, siyah saçları vardı ve gözleri de yeşildi, bakışları huzur veren bir bakıştı ve sevgiyle bakıyordu, o anda mutlu hissettim kendimi, iyi ki almışım dedim. Süre olarak ne kadar sürdüğünü tam bilemiyorum ama 15 -20 dk. En sonunda çok üşüdüm resmen titredim, sanırım feminen bir enerjiydi. Böyle bir deneyim yaşadığım için Urum'a teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...