Kişinin sana aşık olup olmadığını anlama

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar; burada size kişinin size aşık olup olmadığını anlayarak sizi sıkıntıdan kurtarmanın yolunu anlatacağım.

Bu işlemi uygulayacağınız kişinin yanına gidin. Onun karşısına oturun ve sohbet edin. Uygun zamanı bulduğunuzda gözlerine bakın. Gözleriniz birbirine kilitlensin. gözleriniz aracılığıyla Onun bütün hislerinin, sizin hakkınızdaki bütün düşüncelerinin sizin içinize aktığını hissedin.İçinizden ona şu soruyu sorun "beni seviyormusun?".Eğer sizi seviyorsa içinize evet,sevmiyorsa da hayır doğacaktır.

1.Not:Bu duygu ve düşünceler kişinin gerçek düşünceleridir.Yani sizi kırmamak için evet diyen birinin düşünceleri gibi değil.
2.Not:Bu yöntem alıntı değildir.Kendi yöntemimdir ve denenmiştir.

Eğer yazım yanlışı yaptıysam özür diliyorum…

Sağlıcakla kalın...

SAYGILARIMLA;
CALESTRO

Angel777

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir yöntem.:) Gözlerine bakmaya cesaret edemeyenler artık belki bakar gözlerine. Eminim bir çok kişinin işine yarayacaktır. (Ben dahil)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
İşinize yararsa ne mutlu bana :).Biraz geç oldu kusura bakmayın biraz düzeltmeler yaptım birde arkadaşımın bilgisayarda bir işi varmış onu yaptık ondan sonra yazabildim :)

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Ben de deneyeyim bunu, güzel ve kolay bir yönteme benziyor teşekkürler.

termagant

Kayıtlı Üye
Adamla yanyana gelebildiğim an deneyeceğim emin ol..
Paylaşım için teşekkürler, emeğine sağlık..

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Kafanıza takılan ya da anlamadığınız bir yer varsa lütfen çekinmeden sorun.Cevaplarım

Saygılarımla;
calestro

a’yes

Kayıtlı Üye
Yazdıklarına katılıyorum gözlerle konusabilirsiniz.Eger sevdiginiz gercekten aik oldugunuz kisi oda size karsi aynı hislerde ise sözlere gerek yok gözlerle konusursunuz bunu bizzat yasadım.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bencede.Gözler yalan söylemez derler.

Saygılarımla;
CALESTRO

Yan etkileri;
Baş ağrısı ya da baş dönmesi olabilir.Eğer bunu yaparken ya da yaptıktan sonra heyecanlanma gibi durumlar olursa tansyon çıkabilir. başka bir yan etkisi yoktur.

Dinlenir ve sakinleşirseniz bunlar geçecektir.

Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla;
CALESTRO

pirate_12

Kayıtlı Üye
Göz olayı tamam da içine doğma olasılığı :( Böyle bir şeyi planlayarak yapmak zaten bir sorun...Beyin şartlanıyor evet veya hayır aslında siz onun ne demesini İstiyorsanız, içinize de doğuyor...

Bunun yerinde kişinin gözlerine bakarken, size bakışlarını değerlendirmeniz daha iyi olacaktır...Şöyle söylemek gerekirse, göz göze geldiğinizde İki taraf da göz bebeğine tam olarak odaklanıyorsa, kişiler arasında bir bağ vardır...Fakat siz tam olarak göz bebeğine bakarken, o genel olarak gözlerinize bakıyorsa durum nötrdür...Göz uyumu da önemli bu konuda herkes herkesin gözlerine odaklanamaz, nötrlendiği ve ya çok zıt bir şekilde negatiflendiği anlarda olacaktır...Gözlerine bakamadığınız bir insana bakarak da sorun bakalım o soruyu, ne çıkacak :D[/B]

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bu söylediğiniz şey bence kişiden kişiye değişebilir.Şahsen ben ayırt etmeden herkesin göz bebeğine bakarım.Bir arkadaşım var hiç kimsenin gözüne bakamıyor.Bunu genel olarak ele alamayız.Ama kişinin sana bakmasını (bazıları için zor da olsa) sağlayabilirsin.

Saygılarımla;
MANGETSU

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bana kalırsa en güzeli korkmayın söleyin, direk sorun yani kaybedecek bir şey yok ve bu godoman dünyamızda cesaret her şeydir....

Ü

Üye silindi 56746

Bakışlarından anlarsın; sana bakmaya tenezzül etmiyorsa aşık değildir. Bunlar için büyüye, havada gerek yoktur, aşkı en güzel bakışlar anlatır. Kahretsin sabah sabah niye bu kadar romantiğim?

Ü

Üye silindi 58480

Aşık olmadan önce cezbeye kapılma başlar.
Onu da artık normal davranabilmek için çaba göstermeye başlamasından anlarsınız. Normal davranamaz bi türlü. Çünkü enerjisi başka alıcıya akmaya başlar. Hal ve hareketlerinin doğal akıșını artık kendisi düzenlemek zorunda kalır. Taşıma suyla değirmen dönmeyeceği için açık verir.

Așk insanı ise bunu yaratıcılığa çevirirken, mantık insanı eline yüzüne bulaştırır.

Ama her halükarda doğal akış bozulur. Big bang olur. İlişki başlar ve yeni denge kurulur. Sonra da ilişkinin biteceğinin alameti olan enerji aksaklıkları başlar.

Lanet olsun çok negatifim. ??