Negatif Enerjiyi Suya Boşaltmak

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Merhaba;burada size içinizdeki negatif enerjiyi suya aktararak pozitif ve rahat bir insan olmanın tekniklerini paylaşacağım. Biliyorsunuz ki su saflık,duruluk ve temizlik sembolüdür.Bu yüzden bu uygulamayı su ile yapıyoruz.
Araç-gereçler:
1.Su dolu bir kap(suyun sıcaklığı önemli değildir ve kap en az iki elinizi de tamamı ile alacak şekilde olmalıdır.)
2.Rahat ve sessiz bir ortamda bulunmalısınız.(yoğunlaşmanız ve konsantre olmanız gerekli)

İlk başta su dolu kabı önünüze alınız ve ellerinizi su dolu kaba daldırınız. İçinizdeki negatif enerjiyi düşünün. Şimdi negatif enerjiler bir pislik gibi elinizden suya doğru akıyorlar. Burada sanki elinizin üstündeki kir değil de içinizin kirini temizlediğinizi düşünün.Bu negatif enerjinin suya doğru akıtığını ve suyun karardığını-pislendiğini düşünün.Bütün içinizdeki kötü enerjiyi,nefreti suya yönlendirin.Bunun sorumlusunun su olduğunu düşünün ve içinizi suya boşaltın.Suya bağırın çağırın ve bu suya vurulmuş nefret sayesinde bedeninizdeki negatif enerjinin suya boşaldığını imaje edin.Bunu bütün negatif enerjinin suya boşaldığını hissedene kadar yapın.Sonra o siyah-kirli suyu dökün(ama sakın bitkilerin üzerine dökmeyin).Rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Eğer yazım yanlışı yaptıysam özür diliyorum…

Not:Bu yöntem alıntı değildir.Kendi yöntemimdir ve denenmiştir.

Sağlıcakla kalın...

SAYGILARIMLA;
CALESTRO

termagant

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler, emeğine sağlık.
Deneyeceğim emin ol :)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Ben teşekkür ederim :).İşinize yararsa mutlu olurum :)

cibabu

Kayıtlı Üye
Günün yorgunluğunu ve üzerimde ki negatif enerjiyi alması için bende haftanın belirli günleri yüzüyorum.40-45 dakikalık bir yüzmenin ardından kendimi rahatlamış olarak hissediyorum.Kesinlikle suyun negatif enerjiyi alıcı ve rahatlatıcı bir özelliği var.Üzerinde ki negatif enerjinin gideceğini imgelemesen bile su üzerine düşen rahatlatıcı görevi yerine getiriyor. :)
Sizin belirttiğiniz yöntemde gayet hoş ve kolay bir yöntem teşekkürler :)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Rica ederim :).Evet yüzmek insanı rahatlatır.Off şu okullar bitsede gitsek :D

alierennet

Kayıtlı Üye
Gözde olabilmek için sanırım büyüye falan ihtiyaç yok, yaşam biçiminde ufacık değişiklikler yapmak insanı aranılan gözde birisi yapmaya yardımcı olabilir. Mesela iyilik yapabilirsin, güler yüzlü olabilirsin, giyim kuşam ve temizliğe önem verebilirsin. Sohbet ettiğin insanları daha dikkatli dinleyebilirsin ve en önemlisi olabilecek tüm olumsuzluklara rağmen pozitif ( olumlu) düşünceyi geliştirmelisin vs.
Eminim bunlar sana çok katkı sağlayacaktır.
Hiç kimse oturduğu yerden duayla büyüyle hadi ben gözde aranılan biri olayım diyerek, bunlara sahip olamaz. İnsan bir gecede süpermen olamaz, her şeyde olduğu gibi çalışmalısın emek sarfetmelisin.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Size katılıyorum sayın alierennet.
Ama konu çok dağıldı neyse,Kafanıza takılan ya da anlamadığınız biryer varsa lütfen çekinmeden sorun.Cevaplarım

Saygıarımla;
calestro

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Yan etkileri;
Baş ağrısı ya da baş dönmesi olabilir.Enerjiyi vücudunuzdan attığınız için halsizlik ve ağır bir uyku bastırması olabilir.Miğde bulantısı olabilir.

Dinlenirseniz geçecektir.

Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla;
CALESTRO

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu aslında eskiden de bilinen bir durum.
'Kabuslarınızı kimseye anlatmayın; akan suyun karşısında anlatın.'der büyüklerimiz.