lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eyşan510

Banlı Kullanıcı
mrb lütfen yazdıklarımı okuyunca beni yargılamayın ben biriyle 5 yıl çıktım evlenecektik ayrıldık annemgil muska yazdırdılar onun anne adını falan aldılar 4 olacak ben hala unutamadım hergün ağlıyorum o beni hala sevdiğini söylüyor unutamadığını söylüyor nolur bizi kavuşturacak bir şey söyleyin yardımcı olacak arkadaşlara isism versem yardım edebilirmisiniz çok kötü durumdayım

BORAN

Kayıtlı Üye
benim anlamadığım,sen onu seviyorsun ,oda seni seviyor,arada dağlar olsa engel olmaması gerekirken ,ne gibi konulardan dolayı,engelleniyorsunuz. biraz açıklama yaparsanız,değerli adminlerimiz, modaratörlerimiz veya üyelerimiz yardımcı olmaya çalışacaktır. saygılar.

termagant

Kayıtlı Üye
Eyşan510...
Zor bir durum olsa gerek demeyeceğim, zor olduğunu biliyorum...Sana tavsiye edebileceğim tek şey var; Dua etmelisin..İçinden nasıl geçiyorsa...Hayırlı ise zaten Allah sana onu getirir..Eğer değilse, gönlünü de buna razı eder emin ol...
ÜZülme ama...Senin gözünden dökülen bir damla inci büyür okyanuslar yaratır içinde..sonra fırtınalar koparır..asla dindiremezsin acısını...
O yüzden dua et...umarım sonuç seni mutlu eder..

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
sevgili eyşan,durumunun ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyorum,çünkü bend aynı durumda sabırla bekledim hemde tam 13 yıl,ama şimdi hiç beklemediğim bir anda aramızdaki tüm engeller kalktı şimdi birlikteyiz.yapmanız gereken şey sabırla dua etmek,duygularınızı Allah'tan gizlememek,ve O'ndan sizin için en hayırlı olanı istemek.nedenli zor olduğunu biliyorum,hiç kimseye anlatamazsınız,herkes bir kafadan konuşur,aklınız karışır yüreğiniz sızlar.burada elbette bir sürü dostumuz sana yardımcı olmak isteyeceklerdir,ve yapılan tüm yorum ve değerlendirmelere sonsuz saygı duyuyorum,ama ben böyle bir durumu bizzat yaşadığım için birden yüreğim sızladı ve konuya dahil olmak istedim.
bence sakın farklı yöntemler denemeyin,denetmeyin derim.çünkü kendinizi Allah ile savaşıyor bulabilirsiniz bir anda.karşı taraf evli dediniz,ve buna rağmen yinede Allah'n takdiri neticesinde siz karşılaşmışsınız.yüreğinizi sağlam tutun,sadece bu olaydaki hikmetin tecellisi için sadece Allah'a dua edin.ya sıkıntısız bir şekilde kavuşturur,yada acı çekmenize izin vermeden tereyağından kıl çeker gibi bitirir..sizin yaşadığınız sınav gerçekten çok zor bir sınav,lütfen sadece Allah'a güvenin ve sadece O'ndan isteyin.....
Allah gönlünüze göre versin,
selametle

scorpion1

Banlı Kullanıcı
mrb lütfen yazdıklarımı okuyunca beni yargılamayın ben biriyle 5 yıl çıktım evlenecektik ayrıldık annemgil muska yazdırdılar onun anne adını falan aldılar 4 olacak ben hala unutamadım hergün ağlıyorum o beni hala sevdiğini söylüyor unutamadığını söylüyor nolur bizi kavuşturacak bir şey söyleyin yardımcı olacak arkadaşlara isism versem yardım edebilirmisiniz çok kötü durumdayım
muskayı neden yaptırdınız belki de ayrılmanıza sebeb olan muskaydı birbirinizi bukadar çok severken neden muska yapıldı ben onu anlamadım biran önce eşinden boşanması için mi?yoksa size takrar dönmesi için mi?

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Evet yanlış bir uygulama yapılmış olabilir bencede.İnşallah en yakın zamanda kavuşursunuz...

nazar16

Kayıtlı Üye
selam kardeşim aynı durumu bende yaşadım çok acı çektim.bizde karşılıklı seviyorduk çok savaştık ama eşim evli tafaf olan çok savaştı 7 yıllık beraberlikten sonra şu an evliyiz 1.5 yıl oluyo.nense sadece ALLAHIM aklımdan alsın diye dua ettim.dedigim gibi iş evli olan tarafta bitiyor erkekte yani.şu an mutlumuyum hayır eski eşinin yaratıp bıraktıgı enkazın tamiratıyla ugraşıyor ve çare arıyorum.üstelik ben 40 eşim 58 yaşında.daha neler ama çok uzun sürer size ALLAH sabır versin en hayırlısı neyse herkez için o olsun inşallah.

eyşan510

Banlı Kullanıcı
biz yeni ayrıldığımızda birbirimizden soğuyalım diye yapıldı muska

BORAN

Kayıtlı Üye
bakıyorumda bazı arkadaşlar ,yuva yıkmaya bayaa meraklı, ne demek ya dua et karısından boşansın,yuvasını dağıtsın seninle evlensin. bu kadar basitmi ,böyle bir birliktelikten 15 kişide 1 i anca mutlu olur.o adam her yatağa yattığında eski eşi aklına gelir, sende gördüğü her kötü harekette,arkada bıraktığı enkaz aklına gelir ve o bıraktığı enkazın bedduası, ömür boyu 2 yakanızı bir araya getirmez.

haa adam karısını sevmiyor- kadında adamı sevmiyorsa , ortada öksüz kalacak bir çocukta yoksa , ona birşey diyemem. hani derlerya ,bekara avrat boşamak kolay gelirmiş. hiçte kolay değil.bu tür konularda yardımcı olacaksanız yıkıcı değil ,aileyi koruyucu ve yapıcı olmanızı öneririm. saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...