rüyalarımdaki mavi öğeler

hypnotica

Kayıtlı Üye
arkadaşlarım,
bundan önceki rüyamı "anlatmayacağım" demiştim. bu sabah yine garip bir rüya gördüm. fakat bir öğeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.
bundan önceki rüyamda da, bu rüyamda da mavi rengin egemen olduğu öğeler hakimdi. yani rüyalarımda akılda kalan bu mavi "şeylerdi" (ne olduğunu açıklayamayacağım)
bundan öncekini akan suya anlatmadım, çünkü çok güvendiğim sırdaş 2 arkadaşımla paylaştım rüyamı. bu sabahki rüyamı akan suya anlattım. hayır olsun inşallah diye.
fakat 1 hafta bile olmadan 2 rüyamda da mavi rengin çoğunlukla anahtar öğelerde yer alması açıkçası kafamı karıştırdı. zor bir dönemden geçiyorum çünkü.
sabretmem gerektiğini de biliyorum. bunlar bana işaret.
ama yine de bilen biriyle paylaşmak istiyorum bu rüyalarımı. beni yönlendirebileceğiniz bir medyum falan var mı bu konuda?
eğer aşırı bir şey istiyorsam moderatörler beni uyarabilirler, sitedeki kurallara tam olarak hakim olamayabilirim. şimdiden teşekkürler.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
hayır olsun arkadaşım mavi iyi dir bence yani koyu bir renk degil en azından ama hayatında olup biteni sen biliyorsun birbirine bagla maya çalış san bir bu rüyalar ve bu mavi rank seni nereye götürüyor ve ne anlatmaya çalışıyor bence biraz düşünür sen bulabilirsin.