Abraham Hinch'in How To Change Your Life Around In 30 Days kitabı 4.gün

Ailuros

Banlı Kullanıcı
4.GÜN-SAĞLIK
Sabah Ritüeli
Günün Notu:
Bugün size inançlarınızı aktive etmekte yardımcı olmak istiyorum.Ve inançlarınızı gerçekleştirmek için ne kadar fazla seçenek varsa bunları size göstermek istiyorum.Ama seçim yapmak zorundasın.Daha önce gerçekleşen bir şey şimdide gerçekleşebilir.
Örnek vermek gerekirse.Eğer ben bir şeye daha önce inandıysam aynı şeye şimdide inanabilirim,ya da daha önce aynı yolu düşünmüştüm sonradan farklı bir yol düşünmedim yani hala şuan aynı yolu düşünmeye devam ediyor olabilirim.Demek istediğim, fiziksel olarak tecrübe edinmediğimiz şeyler bizim için gerçeklik payı oluşturmaz.Zihnimizde topladığımız birçok gerçekçi düşünceyi biriktirip kaydederiz ve sonra düşündüğümüzde Bu gerçektir diyebilir. Sen, senin, seçtiğin herhangi bir gerçeği yapabilirsin, senin gerçeklerini..
1 Dakika Gülümse
Gülmek vücuttaki serotonin oranını yükseltir çok güçlü bir antidepresan dır.İçinizden 60’a kadar sayabilirsiniz.
5 Dakika Meditasyon Yapın
Bugünün tekniği:Nefesinize odaklanın ve 60 sefer nefes alıp verin
5 dakika egzersiz yapın
4.Gün part 1 word dosyasını doldurulacak
Sanal günlük harcama tutarınız 4000 birimdir.

GÜN İÇERİSİNDE
Günün teması Sağlık olduğu için teknik bu temaya uygun olacaktır.
1)Kendi Kendinizin titreşim metresi olun
Günün tekniği: Sıkıntılı zamanlarınız da sizi neyin rahatsız ettiğini kendinize sorun.Bu olaylara daha dirayetli bakmanızı sağlayacaktır.Sonrada Kendinize nasıl hissetmek istediğinizi sorun,ve bunu uzun uzun düşünün
2)Yaratılış kutunuzu hayallerinizle doldurmaya başlayın

Biraz önceki kendinizi nasıl hissetmek istiyorsunuz sorusuna olan cevabınızı neye sahip olmak istiyorum sorusuna olan cevabınızı Yaratılış kutunuza atınız.
3) Sanal gerçeklikten yararlanma-30 saniyelik eğlenceli videolar izleyin
4)Sanal günlük harcama tutarıyla alabileceklerim…………………………………………………….………………….……………………………………………………………………………………….

AKŞAM RİTÜELİ
Akşam Notu:

Aşağıda Yazar Televizyonda yayınlanan reklamları kastediyor.

Tanrı kalplerinizi korusun ki herşeye erilşilebilen bir dünyada yaşıyoruz.Televizyonunu açtığın zaman bir gündem görüyorsun.Onların görmenizi istediği bir gündem.siz televizyonu açıp ekrana gelenleri izlemeye başladığınız anda biz buna sanal gerçeklik diyoruz.Müzik çalarlar ve müziğe uygun sahneler gösterirler.Başka bir deyişle nasıl hissetmenizi istiyorlarsa ona göre sahneler ekrana gelir.Sizi savunmasız hissettirip kendi ürünlerin satmak isterler.Kendi teklif ettikleri şeylere ihtiyacınız varmış gibi hissetmenizi sağlarlar.Birşeyin ya da birinin tanıtımını yaparlar.Hepsi için söylemiyoruz tabi ki ama çoğu sizin ihtiyaçlarınızın karşılığı değildir.Ama size şunu demek istiyoruz, siz yaşamınızın titreşimlerinin değiştirilmesine izin veriyorsunuz.Eğer bir anket düzenlense ve soru Yaşamınızın son günlerinde yaşlı bedeninizin bakımı için mali yardıma ihtiyaç duyacak mısınız?olsa ve cevap EVET olursa.Bu kişiler bundan dolayı inanılmaz rahatsız olurlar ve sizinle başka tiksindirici anlaşmalar için hazırlıklara başlarlar.Sizde bu iğrenç şeyleri nerden aldığınızı yada alma gereği duyduğunuzu kendinize sorarsınız.Siz onu, size çare olarak gösteren kişilerden, almak zorunda olduğunuzu hissedersiniz başka bir seçeneğiniz olmadığını düşündürdükleri için. Siz onları kendi kaynağınızdan almazsınız.Çünkü kendi kaynağınız onlara inanmaz.Her birimizin alma sebebi onların titreşimine ayak uydurmamızdır.Sonra kendi kendinize kızmaya başlarsınız.Bunu engelleyemeyecek kadar tembelmişim.
Benim için bir sinema filmine gidip açık bir zihinle o filmi izlemek film boyunca harikalar diyarında kalarak kendi titreşimimi ayarlamak kadar güzeli yoktur.
Eğer hayatının gözlemcisiysen uyguladığın ve sana uygulanan bütün titreşimlerinde gözlemcisi olmalısın.
Eğer hayatın yaratıcısıysan sadece kendi yaratmak istediklerinin titreşimlerine izin vermelisin.
Günün Sonunda
4.Gün Part 2 word dosyası doldurulacak

Uyku ve rüya zamanını planlamak
Uyku en etkili hayallermizi kullanmamızın yoludur.Uyumadan önce söyleyeceğimiz sözler şu şekilde olmalıdır.
“inanıyorum ki bu gece rüya göreceğim.Rüyamda dileklerimin gerçekleştiğini göreceğim.-tabiri caizse.Uyandığım da da rüyamı hatırlamak istiyorum.Sabah olur olmaz kendinize gelir geldiğiniz de kendinize sorun Rüya gördüm mü? diye.Eğer rüya gördüyseniz ve bu rüya güzel bir rüyaysa eğer.Bu sefer bunun size ne hissettirdiğini sorun çünkü rüyada yaşanılan ve hissedilenler günlük hayatta düşülen şeylerden çok daha etkili ve kuvvetlidir.
Eklentileri doldurmanızı öneririm çünkü yazıya geçirdiğiniz herşey bilinçaltınız tarafından daha rahat kavranacaktır.

[XTR] Similar Threads