Evini majiden korumak istiyenler için (eksiksiz koruyucu büyüdür)

marchosias

Banlı Kullanıcı
Evinizin bir kösesinde bulundurun yeter ( temiz bir beyaz bir beze yazmanız gerek)(Zaferan mürekkebi ile yazılmalıdır) her kim evinde bu tekvin i evinde bulundurur ise evine yapılan büyü bozulur ve bereketi artar...

Saygılarımla...

Zaferan bulamaz iseniz Nar suyu ile yazmanızda yeterli olacaktır (eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın)

ahmet255

Kayıtlı Üye
nedir bu hangi inanca göre ne anlama geliyo Kaynak belirmemişsin arkadaşım bide bunlara dikat edersen çok güzel olur aklımızda soru işaretleri kalmaz paylaşımın için
Teşekkürler.

marchosias

Banlı Kullanıcı
Havas ilmine giriyor arkadaşım :)

Saygılarımla...

marchosias

Banlı Kullanıcı
Süre derken anlamadım kusuruma bakmayın biraz daha açıklarsanız ??

greengrass

Kayıtlı Üye
arapça bilmeyen biri yazım işlemini nasıl gerçekleştirmelidir. yani bakarak mı yapmalı yoksa başkasına mı yazdırmalıdır. şimdiden teşkkürler..

yunixlaw

Kayıtlı Üye
arkadasım bunu arapcamı yazıcagız ılla turkce yassak olmazmı merak ettım

marchosias

Banlı Kullanıcı
majikal tılsımları olduğu gibi yazmalısınız...namazı nasıl arapça kılıyorsak buda ona benzer yani bir renk ve güzellik katmaktadır... bakarak yazabilirseniz yazın eğer içinize sinmez ise bilen birine yazdırabilirsiniz tabii..

Dün gece erken yattım şimdi cevap verebildim kusura bakmayın :)

escada35

Kayıtlı Üye
anlayamadım ama diyelimki nar suyu ile yazıcam ama nar suyu dağılır ki kusura bakmayın ama cidden merak ediyorum :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Nar suyu kıvam bakımından koyulaştırılabilinir burda problem olmaz, ancak problem şu; nar suyundan kırmızı tonları elde edilir, kırmızı tonları ile kullanılan mim harfi ile korunma yapayım derken musallat alırsınız...Burda hata yapmış oldugunuzu düşünüyorum dilerseniz yazınızı tekrar gözden geçiriniz..

marchosias

Banlı Kullanıcı
Denenmiştir herhangi bir musallat durumu oluşmamaktadır (şeytanı veya ifrit vs.) siz oradakine güvenin.. baktım ama hata göremedim zaten sitede paylaşmadan öncede kontrol etmiştim :S eğer yaptım ama bu sıkıntılar oldu derseniz pm atın bana özel olarak ilgileneceğim ama sorun olacağını sanmıyorum..

Saygılarımla...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Binlerce yıldır kırmızı davetgahtır, şerr işlemlerinde kullanılır... konu kaynagı nedir ögrenebilirmiyim...

marchosias

Banlı Kullanıcı
Kendi deneyimim yıllardır yapıyorum.. hiç bir zararını görmedim :) şerlerde kullanılacak olsa bakirenin adet kanından yazmanızı isterdim efendim :)

marchosias

Banlı Kullanıcı
Tamam kızmanıza gerek yok :S paylaştığım tekvin şer için değil ama ! mim harfi kırmızı veya mavi bir sorun yaratmıyacaktır eminim ! şer için olacak olsa kan ile yazılması gerekir veya bir sunak olması gerekir

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Tamam kızmanıza gerek yok :S paylaştığım tekvin şer için değil ama ! mim harfi kırmızı veya mavi bir sorun yaratmıyacaktır eminim ! şer için olacak olsa kan ile yazılması gerekir veya bir sunak olması gerekir
estafurullah neden kızayım bu haddim degil, ben kimseye kızmadım şimdiye kadar sadece dogruyu aktarabilmek yeterliligi görebilmek adına ki üyelerimizin hangi konuda olursa olsun zarara ugramasını kimse istemez özellikle yönetimimiz...
Bu baglamda kırmızı mürekkeple mim harfinin şerr işlemlerine ait oldugunu dile getirdim bu büyüden korunmak derken musallata sebep olur dedim, şerr işlemlerinde adet kanı kurban vs gibi şeyler kullanılacak diye birşey yok özellikle islami büyüden bahsediyorsunuz sunak ve kurban zaten söz konusu olamaz, yazı renklerine göre varlıklar görevlenir.. nasıl ki resmi yazışmalarda kırmızı kullanmak abes ise mim harfinin tabiatından dolayı kırmızı yazı ona şerr yükleyecektir...

marchosias

Banlı Kullanıcı
:) Kagtâhâîl herhangi bir cin kovmak veya büyü bozmak için yükümlendirdiğimiz melektir şimdi bunun neresi serr getirir efendim ? Nar suyu ile yazıldıktan sonra o kahverengi olacak kaygınız olmasın :) bu arada ben bilmişlik yaptğımı sanmayın lütfen öyle gözüküyor biliyorum ama ben 6 yıllık bilgimi ve deneyimi mi paylaşıyorum ve ben bunu ilk defa yapmıyorum lütfen sizde beni anlayın :) herhangi bir kötü yanı olmayacak :)

Saygılarımla..

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Sayın marchosias,

Eğer dikkatinizi çekmişse uyarısı üzerinde durulan konu MİM harfinin doğası gereği kırmızı renkle yazılmaması ve eğer yazılırsa oluşabilecek komplikasyonlarla ilgili bir uyarıydı. Fakat konuyu sürekli çalışmanın içine sürükleyerek görevlendirilen bir varlığın ismini dahil etmenize kadar gitti. Uyarısı yapılan çalışmanın kendisi değil, kullanılan materyal ve rengidir. Dikkatli olunmasında yarar vardır! Amacınız her ne kadar ulvi olsa da kullanacağınız materyaller, sesler, imajlar ve yöntemler şer'i sonuçlar doğurabilir ve burada üzerinde durulan nokta budur. Havass ilminin metodolojisi ve noktaları bazı diğer ekollerdeki gibi yumuşak değil, çok sert ve keskindir ve uğraşılan enerjiler gerektiğinde çok agresif bir hal alabilir. Uyarı buna hitaben gelmiştir. Sayın Kontejyan'ın çalışmanın özüyle alakalı bir yorumu olmadığından bütün mesajları çalışmaya çekmekten vazgeçmeniz paylaşımı akışkan hale getirecektir. Mürekkep renginin kırmızıdan-kahverengiye dönmesi gibi teknik bir olayı konunun uzmanı olan moderatörümüz sayın Kontejyan uygun olduğunda cevaplayacaktır.

Saygılar.

salihli

Kayıtlı Üye
Evinizin bir kösesinde bulundurun yeter ( temiz bir beyaz bir beze yazmanız gerek)(Zaferan mürekkebi ile yazılmalıdır) her kim evinde bu tekvin i evinde bulundurur ise evine yapılan büyü bozulur ve bereketi artar...

Saygılarımla...
slm arkadaslar ben yeniyim bu sitede ben burdaki yazilani indiremiyorum nerden indireleginide bilmiyorum acil yardim ltf.tsk.ler

paranoise

Kayıtlı Üye
Havas ilmi nedir bilmiyorum tekrar sorucam yani sadece müslümanlara yönelik bir şey mi bu ? yoksa başka inanışlara sahip kişiler de bunu kullanabilirler mi? Ayrıca bahsettiğiniz mürekkepleri nerelerden temin edebiliriz kısaca bilgiler verirseniz daha aydınlatıcı ve yararlı olucaktır.