Quantum Etkisi - program

logii

Kayıtlı Üye
50d3722e.jpg

Bu program saniyede 100 kez rastgele 0 ve 1 sayılarını üretmektedir. Gördüğünüz nesneler; üretilen her 1 için sağ, her 0 için sol tarafa dönmektedir/kaymaktadır. Deney esnasında duru ve güçlü bir biçimde niyet ediniz. Bu niyetiniz yön ya da istediğiniz sayının daha fazla üretilmesi için olabilir. Aşağıdaki yazı sizlere; Ne biliyoruz ki? belgeselinden olayla ilişkili olabileceği sebebiyle aktarılmaktadır...

R.E.G. makineleri,rasgele olay yaratıcıları, elektronik yazı-tura atıcılardır.

Rasgele sayı yaratıcı deneylerden, son 40 yılda yapılan yüzlercesinden bir çeşidi sadece parçalar üretmek üzerineydi. Sıfırlar ve birler. Aynı yazı-tura atmak gibi.

Siz sadece bir düğmeye basardınız, ve o 200 parça üretirdi. Sonra0 parçasından daha çok 1 parçasını üretmesini sağlayalım derdiniz, ve sonra tüm literatürü, yapılmış yüzlerce araştırmayı bir kenara bırakıp, tek bir soru sorardınız: İnsanların bunu 1 'lere ya da 0 'lara doğru itmesi.. Bir fark yaratır mı?

Ve genel cevap: evet yaratır. Ve bir şekilde niyet, operasyonla ve bu rasgele sayı yaratıcılarıyla öyle bir iliskiliydi ki, eğer daha fazla 1 isterseniz, bir şekilde yaratıcılar daha fazla 1 üretiyordu. Yani kuantum fiziğinden tamamen keyfi ve rasgele bir süreç olarak bahsedildiğinde, asıl bahsettikleri insan düşüncesinin ve niyetinin sıradışı etkisidir.

BURADAN

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çok ilginç bişey miş. hemen yükledim ve 10 yakın deneme yaptım. daha çok 0 a yoğunlaştığımda sola yada koyu sarıya yoğunlaşmada o kadar yoğun değil niyet şeklinde 0 çok üretiliyor.

eğer 1 e sağa yada maviye yoğunlaşırsam bu defa 1 daha çok üretiliyor. güzel bir şey teşekkür derim

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Evet gerçekten neye odaklanırsan ibre o tarafa doğru kayıyor ve niyet ettiğin sayıda gözle görülür bir fark oluyor.Sanırım bu niyet etmenin gücünü kanıtlamak için çok güzel bir örnek.

logii

Kayıtlı Üye
İnsanın düşünce gücü ile yapabileceğinin göstergesi olarak yapılmış bi program

ahmet255

Kayıtlı Üye
Sola kaydırmayı seçtim bayağı dudurdum solda, sonra dikkatim bir dağıldı direkt sağa doğru gitti daha kurtaramadım. :) :S

Angel777

Kayıtlı Üye
Ben de denedim ve hep niyet ettiğim tarafta yapıştı.:D
Çok güzelmiş.:)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
teşekkürler sanırım bu inanılmaz işime yarayacak

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Güzel. Biraz yat kullanmak gibi. Dümeni çevirir çevirmez değil, biraz daha sonra istediğiniz yöne gidiyor. Yaklaşık beş saniye bir gecikmeyle komut alıyor. Yani önce sola 180 derece yani tam düz şekile getirdikten sonra, sağa 45 derece yaptım daha sonra tekrar 180 derece sola yatırdım ibreyi. Alışınca geri tepki süresi de kısalıyor. Güzel paylaşım.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Başına oturup birkaç kişiyle denemek çok güzel olsa gerek. İndirdim teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kullanmayın bu programı. Ekranım gitti bu yüzden. Artık konsantre olmadıkça ekran düzelmiyor. Önce fotoğraflı çalışmalar yüzünden garip şeyler oluyordu ekrana fakat bu programı kullandıktan sonra ekranım dağıldı. Logii bana lap top borçlusun :) Dün anlamamıştım neden olduğunu ama şimdi hatırladım. evet bu programı ikinci kullanışımda ekran gitti. Şimdi konsantre olup ekranın arkasındaki kablolara etki etmedikçe ekran berbat durumda. Bunu da sürekli yaparsam başka iş yapamam. Ah Logii ah.. :D

logii

Kayıtlı Üye
hahahhaa :D yahu sende o kadar çok odaklanmasaymışsın fazla enerji yollamışsn herhalde :D az buçuk uğraş programla sonra kapat ne irdeliyorsun :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
hahahhaa :D yahu sende o kadar çok odaklanmasaymışsın fazla enerji yollamışsn herhalde :D az buçuk uğraş programla sonra kapat ne irdeliyorsun :)
Bu bana lap top borçlu olduğun gerçeğini değiştirmez :sifone:

logii

Kayıtlı Üye
Bir ara hesaplaşırız aramızda :biggrinjester:

Ü

Üye silindi 11333

Aa 15 sn sonra sağa yapıştı :D güzelmiş hoşuma gitti. Teşekkürler:nopity:

vivalavida

Kayıtlı Üye
180 dereceye niyetlendim. 45'te bayağı bir oyalandı. 135 derecelere kadar gelip gelip yukarı çıktı. Bir kaç dakika sonra da 180'a gelebildi.:)

Yukarda yöneticimizin şaka yollu bir yorumunu okuyunca programı kurduğum gibi kaldırdım. Neme lazım, bilgisayarım giderse tüm işlerim aksar.:)

Teşekkürler paylaşım için.:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
180 dereceye niyetlendim. 45'te bayağı bir oyalandı. 135 derecelere kadar gelip gelip yukarı çıktı. Bir kaç dakika sonra da 180'a gelebildi.:)

Yukarda yöneticimizin şaka yollu bir yorumunu okuyunca programı kurduğum gibi kaldırdım. Neme lazım, bilgisayarım giderse tüm işlerim aksar.:)

Teşekkürler paylaşım için.:)
Şaka yollu mu? Şuan o laptop çöpte ve bu şaka değil. BİLEMİYORUM LOGİ! :D

logii

Kayıtlı Üye
Ya biz bu konuyu kapatmamışmıydık :D:D