Abraham Hinch'in How To Change Your Life Around In 30 Days kitabı 1. gün

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Birinci günü yayınlıyorum arkadaşlar.Önümüzdeki 30 günün hepimiz için bazı şeyleri iyi yönde değiştireceğine inanıyorum.

Sevgi ve Işıkla Kalın

1.GÜN-SAĞLIK
SABAH RİTÜELİ
Günün Notu
…… Vücudunu hisseden herkes ,bedeninde meydana gelen değişimleri de hissedebilir.
Bu olağanüstü bir evrimdir.Bedenimiz korkmamız gereken bir şey değildir.Bedenimize ve organlarımıza saygı duyulmalıdır.Hayret edilecek ve alkışlanacak kadar mükemmeldir.Ama asla savunmasız ve kırılgan değildir.Bedenimiz esnektir. Vücudunuzla arkadaş olabilmenin tek yolu onun kabiliyetlerine güvenmek kendi kendini tekrar tekrar yenileyebileceğine inanmak ve siz ne isterseniz ona adapte olabileceğini bilmektir.Vucudumuzu sevip onu sevgiyle beslememiz gerekir.Eğer vucudunuzu sevip sevgiyle beslerseniz ne yediğinizin de bir
önemi yoktur.
1 Dakika Gülümse
Gülmek vücuttaki serotonin oranını yükseltir çok güçlü bir antidepresandır.İçinizden 60’a kadar sayabilirsiniz.
5 Dakika Meditasyon Yapın
Bugünün tekniği:Nefesinize odaklanın ve 60 sefer nefes alıp verin
5 dakika egzersiz yapın
1.Gün part 1 word dosyasını doldurulacak
Sanal günlük harcama tutarınız 1000 birimdir.
GÜN İÇERİSİNDE
Günün teması Sağlık olduğu için teknik bu temaya uygun olacaktır.
1)Kendi Kendinizin titreşim metresi olun
Günün tekniği: Sıkıntılı zamanlarınız da sizi neyin rahatsız ettiğini kendinize sorun.Bu olaylara daha dirayetli bakmanızı sağlayacaktır.Sonrada kendinize nasıl hissetmek istediğinizi sorun,ve bunu uzun uzun düşünün.
2)Yaratılış kutunuzu hayallerinizle doldurmaya başlayın
Biraz önceki kendinizi nasıl hissetmek istiyorsunuz sorusuna olan cevabınızı ve neye sahip olmak istiyorum sorusuna olan cevabınızı Yaratılış kutunuza atınız.
3) Sanal gerçeklikten yararlanma-30 saniyelik eğlenceli videolar izleyin
4)Sanal günlük harcama tutarıyla alabileceklerim……………………………………………………

AKŞAM RİTÜELİ
Gece Notu
Abe: ... Size evrenle uyum sağlayabilmek için istediğiniz enerji akışını sağlayabilmek için yardımcı oluyoruz.Ve evet enerjinin akışına ne zaman izin verirseniz olmasını istediğiniz şeyler mükemmel bir şekilde hayatınızda tecrübeleniyor. Size enerji akışını öğretmek istememde ki sebeplerden bir taneside akışı hissetmenin insanı çok iyi hisettirmesidir.
Düşünürken hayal ettiğiniz şeylerin muhakkak ve muhakkak istediğiniz şeyler olmasına dikkat edin çünkü evren sizin düşüncelerinizde hayal ettiğiniz isteklerinizle yaşanılanları karşılaştırır.

1.Gün Part 2 word dosyası doldurulacak
Uyku ve rüya zamanını planlamak

Uyku en etkili hayallermizi kullanmamızın yoludur.Uyumadan önce söyleyeceğimiz sözler şu şekilde olmalıdır.

“inanıyorum ki bu gece rüya göreceğim.Rüyamda dileklerimin gerçekleştiğini göreceğim.-tabiri caizse.Uyandığım da da rüyamı hatırlamak istiyorum.Sabah olur olmaz kendinize gelir geldiğiniz de kendinize sorun Rüya gördüm mü? diye.Eğer rüya gördüyseniz ve bu rüya güzel bir rüyaysa eğer.Bu sefer bunun size ne hissettirdiğini sorun

çünkü rüyada yaşanılan ve hissedilenler günlük hayatta düşülen şeylerden çok daha etkili ve kuvvetlidir.

Eklentileri doldurmanızı öneririm çünkü yazıya geçirdiğiniz herşey bilinçaltınız tarafından daha rahat kavranacaktır.

[XTR] Similar Threads