Abraham Hinch'in How To Change Your Life Around In 30 Days kitabı

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Herkese Merhabalar
Çarşamba günü programın ilk gününe başlıyorum.30 günlük bir program olacak.Bu süre zarfında anlaşılmayan merak edilen her ne varsa bu konu başlığında paylaşabilirsiniz.Aşağıda programın işleyişiyle alakalı bilgileri ekliyorum.

Herkese şimdiden mutlu günler diliyorum

Kitabın Nasıl Kullanılacağı hakkında;
Biz bu kitapta evrenle aynı titreşimleri yayarak evrendeki sınırsız enerjiyi isteklerinizi gerçekleştirmek adına nasıl kullanmanız gerektiğine dair yol göstereceğiz.Çekim Yasasının İlk kuralı tamamen istemeyi bilmeye dayalıdır.Çekim yasasının önceden denenen yollarından kendinize ait enerji kalıpları oluşturabilirsiniz.
İstenileni yaratmanın 3 adımı
1)Bir dileği gerçekleştirmek için pozitif zıtlıklardan yararlanılır.
2)Evren Bize Cevap Verir.
3)Titreşimimiz Tezahürü oluşturmak için ayarlanır.
İstenilmeyenin gerçekleşmesi
1)İstenilen şeyi söylemek yerine istenilmeyen şey dile getirilir. “…….. olmasını istemiyorum.
2)Evren Cevap Verir
3)Evrene gönderdiğimiz titreşimler korku,endişe,kaygı,şüphe direnç ve inançsızlık sebebiyle
istenilmeyeni tecrübe etmek.
Bilinçli Yaratma,
1)O anın şarrları gözlemlenir .Çekim yasası kullanılmaya başlanır.“ben ….. istiyorum”
2)Evren Bize Cevap Verir.
3)Evrene gönderdiğimiz titreşimler beğeni sevinç umutla bekleme sebebiyle sevileni ve istenileni
tecrübe etmek.
2 . adımda unutmamamız gerekne bir şey var.Evrenin size cevapları hazılaması için sınırsız yollar
vardır.Burda sizin göreviniz sadece ve sadece evrenin cevap vermesi için pozitif istekler hazırlamanızdır.
Önümüzdeki bu 30 gün boyunca evrensel enerjinin bize gelişini arttıran uygulayabileceğiniz her türlü pozitif teknikle çalışmalarmıza başlayacağız.
Hergün bir sabah ritüeli bazı günler gündüz çalışmaları ve gece ritüeli 30 günlük periyodu oluşturacak.15 dakika gündüz ritüeli 30 dakika gün içi çalışmalar ve 15 dakikada gece ritüeline ayırımanız yeterli yani gün içinde ayırmanız gereken zaman sadece 1 saattir.
Abraham’ın temel planı size nasıl mükkemmel bir gün geçirebileceğinizi göstermektir.Sağlık Huzur ve Sevgi mutluluğumuzun devamı için gerekli 3 ana temadır.Hergün biri için özel çalışma yapılacaktır.
Sabah Ritüeli
Uyandığınızda ilk işiniz Günün notunu okumak olsun Sabah duşunuzu alırken yada kahvaltı ederken üzerinde düşünme fırsatınız olacaktır. Düşünürken de kendinize muhakkak yazılanların size ne ifade ettiğini sorun.
Bir dakika gülün;
Gülmek vücuttaki serotonin oranını yükseltir,Çok kuvvetli bir antidepresandır.
5 dakika Meditasyon Yapın;
Çeşitli teknikler sunulacaktır.
Sağlık için
Nefes alıp verirken nefesinize odaklanın bu şekilde 60 kez nefes alıp verin.
Huzur için;
5 dakika boyunca tekrarlayın;
“Güneş parlıyor ve çimler yemyeşil” yada sizi mutlu edebilecek daha farklı bir şey.
Sevgi İçin;
Bir kedi besleyin ya da en sevdiğiniz müziği dinleyin.Bunları yaparken duygularınızın değişimini takip edin.
Gün içerisin de
Teknikler günün temasına göre uygulanacaktır.
1)Enerjinizin, evrene yaydığınız titreşimlerinizin farkında olun
2)Yaratılış kutunuzu hayallerinizle doldurmaya başlayın
3)Sanal gerçeklikten yararlanma-30 saniyelik eğlenceli videolar izleyin
4)Sanal Refah-Hergün için kendinize bir limit belirleyerek o parayı harcadığınızı düşünün.
Akşam Ritüeli
Akşam notunu okuyun ve kendinize bu yazılanların ne ifade ettiğini muhakkak sorun.
Günün sonunda gün için de yaşadığınız güzel şeyleri bunun için ayrılan liste kısmına not edin.
Gün içinde kendinizde ve başkalarında hoşlandığınız şeyleri not edin
Uyku periyodlarınızı planlayın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ailuros 'un çevirisi yaptığı kitap tek bir konu başlığı altındaydı daha rahat okuma sağlaması için meajları tek tek konular haline getirdim.

[XTR] Similar Threads