uyuyan kişiden bilgi almak için...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Çok önemli bir bilgiye ihtiyacınız var lakin o kişi size bu bilgiyi vermiyor, yada birşey hakkında dogruyu duymak istiyorsunuz ama yine duyamıyorsunuz...
Öncelikle abdest alarak maddi manevi temizleniniz, sag eliniz üzerine verecegim ayeti yazınız... Daha sonra o el ile, yazım işlemi bittikten sonra herhangibirşey tutmayınız elinizi yıkamayınız ve kirletmeyiniz..
Bilgileri almak istediginiz kişi uyuduktan sonra sag eliniz ile Kişinin kalbi üzerine mesh ediniz çok çok hafif dokununuz.. sorularınızı sorarken iki kaşı arasına odaklanınız biryandanda mesh etmeye devam ediniz... Tektek sorularınıza cevap alacaksınızdır, sag elinize yazacaklarınız...

KAYNAK: KONTEJYAN

فَقُلْنَا اضْرِبُوهُ بِبَعْضِهَا كَذَلِكَ يُحْيِي اللَّهُ الْمَوْتَى وَيُرِيكُمْ ءَايَاتِهِ لَعَلَّكُمْ تَعْقِلُونَ

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Bu bilgi çok degerli ve çok önemli oldu çok sağol ama sol elle nesıl sağ ele yazabilecegiz ki

ahmet255

Kayıtlı Üye
Dogru scorpion daha yeni aklıma geldi güzel bir yere deyinmişsin.

escada35

Kayıtlı Üye
evet aynısı beni aklıma geldi ama yazdım sonra nedense vazgeçtim. Solaklar için sorun değilk fakat sağlak'lar zorlanır hatta yazamaz çünkü kısa bir kaç harfte değil uğraşmak lazım.

vampir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Klasik Filoloji
iyi bir yöntem ama şahsen denemem... Uykusunda konuşan biriyse bilgi almak daha kolay zaten. Konuştuğu sırada sorularınızı sorun cevaplar... =)) Ama iyi birşey olmadığını söylüyorlar kişi uykusunda konuşturmanın...

escada35

Kayıtlı Üye
evet şahsen ben sorunlanları cevaplamam herhalde tabi bu yöntem işe yararmı bilemıyorum. Benim uykum çok hafif hemen uyanırım ve uykuyada hemen dalamam biraz zaman geçmesi gerekiyor

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
zannetmem kişinin ruhu bile duymaz:DDD yapmak için sabırsızlanıyorum:DD

escada35

Kayıtlı Üye
tamam yaparsan mutlaka paylaş bizimle bende çok merak ettim belki birgün denerim, ama avucumuza bizim yerimize başka biri yazsa dua'yı yine kabul görür mü?

escada35

Kayıtlı Üye
Anlaşıldı kontejyan Teşekkürler.. Ama bu durumda benim uygulamayı yapmam mucize gibi birşey olur çünkü yazamam sanırım keşke solak olsaydım

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Kontejyan,

Maddi temizlenme kısmını anlayabiliyorum fakat manevi olarak temizlenmek nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz? Manevi temizlik için özel olarak bir şey yapmalı mıyız?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sayın Kontejyan,

Maddi temizlenme kısmını anlayabiliyorum fakat manevi olarak temizlenmek nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz? Manevi temizlik için özel olarak bir şey yapmalı mıyız?
Abdest alındıgında madden ve manen temizleniyorsunuz...
Ebu Hureyyeden rivayet olarak bize nakledilen sahih bir hadistir.. Abdest aldıgınızda sırasıyla tüm uzuvlarınızdan birbir o güne ait günahlar akar gider... (Hz.Muhammed AS.)

sevgicem

Kayıtlı Üye
peki bu ayeti sağ elimize ne ile yazmamız gerekiyor acaba tükenmez kalem mi dolmakalem mi

SAH_MUHAMMED

Banlı Kullanıcı
sağ ellerini kullananlar kağıda yada beyaz beze yazıp ellerine yapıştırsın yada avuçlarının için tutsun .bu şekilde problem kalmaz..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
sağ ellerini kullananlar kağıda yada beyaz beze yazıp ellerine yapıştırsın yada avuçlarının için tutsun .bu şekilde problem kalmaz..
Bu Uygulama 2 enerjinin birleşmesinden meydana gelir, tensel temas ile Bio enerji geçişi ve ayetin ruhi bedene nakşedişi ile gerçekleşir.. Sizin söylediginiz türde sonuç alınacagını nereden çıkardınız? Zira bu kendi öz uygulamalarımdan birisidir.. Lütfen hakkında bilgi sahibi olmadıgınız konular hakkında yanlış yönlerdirmeler yapmayınız..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
peki bu ayeti sağ elimize ne ile yazmamız gerekiyor acaba tükenmez kalem mi dolmakalem mi
Hayır tükenmez kalemde olmaz kurşunda olmaz dolma pilot gibi hiçbir kalem olmaz, hiçbir uygulamada bu kalemler kullanılmaz, Safran mürekkebi kullanacaksınız yada kanarya otunun çiçeklerinden boya elde edeceksiniz, ardıç agacının yapraklarındanda yeşil renk elde edilir ancak bunun kokusu muteber olmadıgı için tavsiye etmiyorum, dedigim gibi ya safran kullanacaksınız yada kanarya otunun çiçegi..

fearlaes

Banlı Kullanıcı
değerli kardesim kontejyan havasta tüm yazımlar tükenmez kalem yada dolma kalem mürekkebiyle yazılmıyor sanırım

Mu__

Kayıtlı Üye
Elbette. Düşünceni bir duygu ile yoğunlaştırdığın anda evrenin yasalarını kullanmaya başlarsın.