Allah Rızası İçin Rüyamı Yorumlayacak Birini Arıyorum

hypnotica

Kayıtlı Üye
Selamlar, an itibariyle bir rüya gördüm. yaklaşık yarım saatten fazladır yazıp yazmamakta tereddüt ediyorum. Yeni uyandım yani. Çok ilginç bir rüya ve herkesle paylaşılmalı mı bilmiyorum. O yüzden rüyaların sırrına vakıf olmuş biriyle özelden mesajlaşmak istiyorum. Biri varmış heralde rüyaları yorumlayan ama o da giremiyormuş bu siteye şimdi. Bana yardımcı olabilecek birisi var mı Allah rızası için? Kalbinde kötülük olmadan rüyamı yorumlayabilecek? (Eminim ki bu siteye giren kimsenin kalbinde kötülük yoktur, ama ne bileyim korkuyorum işte...)

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
gördüğünüz rüya hayrolsun...bu konuda ehil olmayan kişilerin önündede seslendirmeyiniz...
sevgi ve güçle kalın

hypnotica

Kayıtlı Üye
gördüğünüz rüya hayrolsun...bu konuda ehil olmayan kişilerin önündede seslendirmeyiniz...
sevgi ve güçle kalın

Teşekkür ederim cevabınız için. Kendine bu konuda güvenen üyelerin mesajını bekliyorum. Sonra belki burda da paylaşırım o rüyamı.:)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Hayırlara çıkar inşallah rüyanız.. Sizi de şöyle Panteayı bekleyenler kervanına alalım, keyfinize bakın :) Şaka bir yana sanırım sitede bu konuda hakkaten kendine güvenen kimse yok sanırım çünkü ben de daha önce böyle bir istek de bulunmuştum..

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
rüya yorumu gerçekten sorumluluk ve uzmanlık isteyen bir iş..rüya yorumlama işini ben bir anlamda cern'de yapılan deneye benzetiyorum,çünkü rüya yorumlarken yani ruhsal planda anlatılan bir şeyi seslendirerek bir anlamda o enerjinin somutlaşmasını,saklı olan gücün dışarı çıkarılıp biçimlendirilmesi olarak görüyorum.ve neyi nasıl biçimlendirmesini bilmeyen kişilerin aracılığıyla rüyayı görende,yorumlayanda farkında olmadan birçok şeyi harekete geçirebilir...
bilinemeyen,anlam verilemeyen rüyaları herkese anlatmamak en iyisi.
rüyanız tekrardan hayrolsun.
sevgi ve güçle....

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Ben kendi rüyalarımı ve arkadaşlarımın rüyalarını yorumlarım ve bilirimki nasıl yorumlarsan öyle çıkar anlatacak kimseyi bulamadıysan suya anlat hayra çıksın de eger çok kötü oldugunu düşünüyorsan sokaga para at yada sadaka ver

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Rüya denilince akla hemen birtek insan gelir, bu alanda yaratılmışların en iyisi en isabetlisi..Tüm Peygamberler arasında bu özelligi onu işaretler adeta.. Bu kişi Hz.Yusuf peygamberdir.. Yusuf as.mın, Yusuf suresi 4.5.6 ayetlerde bu özelligi Allah tarafından aldıgını görmekteyiz.. Rüyalar bize herşeyi haber verebilir, bu konuda; Gazalinin ifadesine göre, uyuyan bir kışının ruhu Levhi Mahfuzu görerek gelecekte olacakları anlayabilir. Özellikle kadın ve çocuklarda daha çok meydana gelen, olacak bazı olayları oluş anında hatırlayıp "Ben bunu daha önce görmüştüm" demelerinin nedeni bu olsa gerekir.

Hz. Peygamber(a.s.) "Benden sonra peygamberlikten ancak mübeşşirât kalacaktır." demesi üzerine, Mübeşşirat nedir? diye sorarlar. Hz. Peygamber(a.s.) "Mübeşşirat, sâlih (doğru) rüyadır" buyurur.

neden bunları yazdım;? Bakın arkadaşlar rüyalarımız haberci olabilir uyarı getirebilir, müjde getirebilir, sakındırabilir, fiziksel durumdan psikolojik durumdan kaynaklı olabilir, şeytani olabilir vs vs.. Eger rüyanızı yorumlatacaksanız yada siz bir insanın rüyasını yorumlayacaksanız, ansiklopedik bilgilerden yararlanmaya kalkmayınız hata edersiniz... Balık için kısmet derler, oysa bu kişiden kişiye degişir, balık haberci olabilir, rüyasında balık görüp bunu kısmet sanıp 2 ay sonra ölen birçok insan olmuştur, ölüm şekilleri ise bogularak, denizde barajda vs.. Bu sebeple rüyalarda objelerden daha çok objelerin dizimi çok önemlidir.. Rüya gördügünüz zaman, yapacagınız ilk şey eger görülen kötü rüya ise sol tarafa 3 kez tükürmek ve besmele çekmek, iyi rüya ise şükür etmek gerekmektedir..Bunu yaparsanız şerrden uzak hayıra yakın olursunuz inşallah...
rüyanız inşallah hayrlar içerir..
selam ile