Telekinezi için enerji çalışması 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

20/04/2010 saat: 23:00

Telekinezi için inisiye çalışması, bu çalışmayı asla kaçırmayın.
Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum diyeceksiniz 3 defa kendi duyabileceğiniz tonda sonra aşağıdaki zikirleri sürekli kendi duyabileceğiniz şekilde söyleyeceksiniz yazıldığı gibi okunuyor.

Bu çalışmayı yapmadan önce

23:00 de 7 gün boyunca 143 defa KİKA zikriNİ tekrarlayın. Yani çalışma tarihinden bir hafta önce çalışmalara başlayın.

zikir:
KİKA

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor, o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada düz şekilde yatsınlar ayaklar açık eller açık avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin.
Özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Yapılacaklar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin, kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapen başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat Türkiye saati ile 23:00 da yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın. (isterseniz almayabilirsiniz.)

Kolay gelsin hayırlı olsun.

ahmet255

Kayıtlı Üye
İlk yorum benden oley beklenen çalışma geldi çok teşekkürler Sayın Urum.

majeste

Kayıtlı Üye
Urum teşekkürler.

ancak bir sorun var sanırım

9. Çalışma saat Türkiye saati ile 01:00 da yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 01.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.

yoksa

saat hangisi geçerli ? (23.00 olma olasılığı yüksek ama...)

pepilo

Kayıtlı Üye
doğru bak ben orasına hiç dikkat etmemiştim gerçekten hangisi kafam karışştı

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
şöyle olacak ozaman;zaman türkiye'de 20/04/2010 01 iken tam o anda sizin bulunduğunuz yer ayın henüz 20 sine girmemiş olabilir,ozaman bulunduğunuz yerdeki zaman 19/04/2010 .... olacaktır.yani illaki ayın 20 si olması gerekmiyor,referans noktası zamanın türkiye'de 20/04/2010 01.00 olduğu andır...
sevgi ve güçle kalın

sabii

Kayıtlı Üye
Bence doğru tarih: 20/04/2010 saat: 23:00
Acaba çalışma günü son zikir günü mü?
Çalışmalarınız için çok teşekkürler emeğinize saygılar..

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
dostlarım özür dilerim,mesajda gerçekten 2 ayrı saat varmış,ben mesajın alt bölümlerindeki detaylardaki saate takıldığım için yukarıdaki yazılan saati görmemişim,ve kendime göre akıl vermeye çalışmışım..yaptığım ukalalık için özür dilerim...

sabii

Kayıtlı Üye
dostlarım özür dilerim,mesajda gerçekten 2 ayrı saat varmış,ben mesajın alt bölümlerindeki detaylardaki saate takıldığım için yukarıdaki yazılan saati görmemişim,ve kendime göre akıl vermeye çalışmışım..yaptığım ukalalık için özür dilerim...
Ben sizin yaptığınızı ukalalık olarak görmüyorum kendinizce yardım etmeye çalışmışsınız aslında çok güzel bir davranış.Eminim herkes benimle aynı düşüncededir..Detaylardaki saat yanlış olabilir çünkü diğer bir konudan kopyala/yapıştır yapılmıştır.Genelde de saatler aynı olduğu için gözden kaçmış olabilir.Malum o kadar çalışma yapılacak ayrıca zaten bu çalışmalar yapılmadan bile çok yoğunlar, yani gözden kaçması çok mümkün.Sizinde yukardaki saati görmemiş olmanız normal lütfen canınızı çok fazla sıkmayın.. Çok geçmeden saat düzeltilicektir merak etmeyin.

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
anlayışınız ve olumlamanız için tekrar teşekkür ederim,eksik olmayın.facebook'taki paylaşımada baktım,oradada 2 farklı zaman var...
sevgi ve güçle kalın

ahmet255

Kayıtlı Üye
şimdi 23.00 19/04/2010 damı yoksa (0.00) 20/04/2010 damı _?
İnisiye.

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Haklısınız, detaylarda bahsettiğiniz karışıklık olmuş. Doğru saat 23:00 şeklinde olan. Ayrıca çalışmada kullanılacak olan zikir de, çalışma boyunca yapılacaktır. İyi forumlar dilerim:)

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
kusura bakmayın dilber hala ya nerden mesaj atacağız

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Urum teşekkürler.

ancak bir sorun var sanırım

9. Çalışma saat Türkiye saati ile 01:00 da yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 01.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.

yoksa

saat hangisi geçerli ? (23.00 olma olasılığı yüksek ama...)
Çalışma sırasında yapılacaklar aynı olduğundan kopyalayıp yapıştırdık, dolayısıyla karışıklık olmuş düzelttim arkadaşlar kusura bakmayın :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Yani hem bir hafta öncesinden bu zikir çalışmasını yapmaya başlayacağız hem de çalışma sırasında zikir çekeceğiz değil mi?

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
(Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum diyeceksiniz 3 defa kendi duyabileceğiniz tonda sonra aşağıdaki zikirleri sürekli kendi duyabileceğiniz şekilde söyleyeceksiniz yazıldığı gibi okunuyor.)

(14. Çalışma esnasında zikir yapılmayacaktır. )

haklısınız,buradada sanırım bir karışıklık olmuş

Angel777

Kayıtlı Üye
Yesil Cingene`nin de dediği gibi, her şey aynı olduğu için kopyalanmış. Zikir yapılacaktır, zikir "KİKA" olacaktır yine. Kusura bakmayın arkadaşlar. :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Yani 1 hafta öncesinden başlamayacak mıyız (hergün 143 zikir) ben anlamadım :( Sadece çalışma günü mü zikir çekilecek?

origanum

Yönetici
Yani 1 hafta öncesinden başlamayacak mıyız (hergün 143 zikir) ben anlamadım :( Sadece çalışma günü mü zikir çekilecek?
Zikir hep var. Çalışma günü öncesinden 7 gün geriye gidin ve 23 de başlayın zikre, 7 gün devamlı 143 adet zikir. Çalışma günü de yatın yatağa kerimden geleni kabul ettikten sonra devamlı zikir, sayısız kere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...