Şifalanmak için enerji çalışması 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şifalanmak için enerji çalışması 7

Bu çalışma inisiye çalışması değildir. Saf enerji almanızı sağlayacak sizi temizleyecektir.

18/04/2010 saat 23:00 de

çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini diberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

urumhamatahayile ve dilberhalaya bu konudaki sorularınızla içerikli mesaj atmayın bu hesaba inisiye dışında da mesaj atmayın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar, ayaklar açık, eller açık, avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun, bu işlem sırasında Allah diye kendi duyabilecekleri şekilde durmadan zikir çeksinler.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Deneyimlerinizi
özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Yapılacaklar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsin ifişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve ve ya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağıllık yapımı başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat türkiye saati ile 23 te yapılacaktır.Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " YA ALLAH " zikrini tekrarlayın.
14. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almaya bilirsiniz.)

Kolay gelsin hayırlı olsun.

Whisper1

Kayıtlı Üye
katılacağım ben de. umarım o gün bir mani olmaz.

canavar

Kayıtlı Üye
Temizlemek derken .. bu çalışmanın (saf enerjinin) bize nasıl bir faydası olabilir acaba..

Mermaid

Kayıtlı Üye
Temizlemek derken .. bu çalışmanın (saf enerjinin) bize nasıl bir faydası olabilir acaba..

Sizi şifalandırmak gibi bir faydası olabilir mesela :D Fiziksel ya da psikolojik negatifliklerden temizlenmenize ve şifalanmanıza yardımcı olur.

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Sifaya su aralar herseyden çok ihtiyacim var katilmayi düsünüyorum.

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Urum, telekinezi için zikirleri ne zaman yapmalıyız? Şifa çalışmasından önce yada sonra yapsak zikirleri olur mu?

mally

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Sayın Mermaid :)

schutze07

Kayıtlı Üye
nasıl kaçırmışım ya..umarım bir dahakine katılabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...