medyumluk için enerji çalışması 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
medyumluk için enerji çalışması 11 11/04/2010 saat 23:00 de medyumluk için inisiye verilecektir.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın. Lütfen özel mesaj attığınızda konu yu başlıkta belirtiniz karışmasın. (medyumluk enerji çalışması 11) birden fazla çalışmaya katılacaksanız eğer. her çalışma için ayrı ayrı mesaj atınız.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli.

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama deneyimlerini özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Çalışmada yapılması gerekenler:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye, yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin, kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapan başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saati Türkiye saati ile 23 te yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almayabilirsiniz.)
14. bu çalışmada zikir
el halik (h harfi genizden a harfi ae gibi )

rosebud-61

Kayıtlı Üye
ismim:... kara anne adım:... şimdiden teşekkür ederim

rosebud-61

Kayıtlı Üye
epeydir siteye giremiyorum.dilberhalayı bulamadım onun için yazdım.kusura bakmayın yerini söyleyebilirseniz oraya yazarım.teşekkür ederim

ahmet255

Kayıtlı Üye
bag büyü atarlar sna kötü niyetli insanlar ola bilir ona göre isim anne adı orta yerde yazılırmı_?

sabii

Kayıtlı Üye
Endişelenmeyin yetkililerden biri görür görmez hemen mesjınızı düzelticektir..Özel mesaj gönderirken kişi kısmına "dilberhala" yazıp göndermeniz yeterli olur link aramanıza gerek yok..

Çalışma için teşekkürler, emeğinize saygılar..

RemotE

Kayıtlı Üye
gönderdiğimiz isim ve pm lerin bi listesi yayınlanıcak mı uyumlama gerçekleşmeden. isimlerimizin sorunsuz bir şekilde size ulaştığını bilebilecekmiyiz merak ediyorum ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır listesi yayınlanmayacak siz gönder tuşuna bastıktan sonra sorun yok demektir. sorunsuz bir şekilde gelir.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Ben çok huzursuz oldum yine de isim bilgilerinin ulaşıp ulaşmamasıyla ilgili. Çünkü gönderdiğimiz mesajın okundu bilgisini alabiliyoruz ya göndermeden önce bu şıkkı işaretlememe rağmen şifa ve medyumluk mesajları "okundu onayı alınmamış mesajlar" kısmına gelmedi gönderdiğim gün. Diğer mesajları görebiliyorum, açılmamışlar hatta.

Saygılar,
AphraeL

pepilo

Kayıtlı Üye
Çalışmada ben de varım, inşallah olumlu olur, bir sıkıntı olmaz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
çalışma katılacak kişi sayısı 62 kişi afrtık meaj atmayınız 23:00 da görüşmek üzere kolay gelsin

labonheur

Kayıtlı Üye
çok güzel bir çalışma umarım diğerlerine bende katılma fırsatı bulrum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...