Zihin Okuma

logii

Kayıtlı Üye
Zihin Okuma

Paranormal yetenekleri üst sınırlarda olan kişilerin,karşısındakinin izni ve onayı olmadan düşüncelerini okumasına denir.Alıcının,vericinin onayı olmadan gerçekleştirilen bu eylemler çoğu zaman çok üst düzey kişiler tarafından yapılmasına karşın,gündelik yaşamımızda farkında olmadan sık sık gerçekleşen bir durumdur,karşınızdakinin hislerini anlayabilme,aklından geçenleri görebilme gibi olaylara rastladığımızda çoğunlukla kalp kalbe karşıdır,yada ağzımdaki lafı aldın gibi terimler kullanıp olayın rastlantısal olduğuna beynimizi şartlandırırız,peki ama ya bunlar rastlanrı değilse ?

Düşünme okumaya başlarken

1-Düşünme okuma işlevi çok yüksek frekans ve enerji aralığında bir eylem olduğundan,aranızda bu etkileşimi gerçekleştirebiliceğinize inandığınız kişiler ile başladın,Örneğin anneniz

Anne ile;Anne ile çocukları arasında gözle görülemeyen bir psişik bağ vardır,bu bağ bize ihtiyacımız olan enerjiyi fazlası ile sağlayacak,ve düşünme okuma güdümüze alışmamızı onu kontrol etmemizi sağlayacak olan tecrübeyi bize kazandırıcaktır

2-Kendinize sorun,sürekli olarak durumlar olaylar düşünceler karşısında siz ne hissederdiniz ne düşünürdünüz neler yapardınız gibi sorular ile,beyninizi,hedef kişi yada canlının yerine koymaya şartlandırın,bu bir süre sonra sizin içinizde olacak bir şeydir,beyniniz bu duruma o kadar şartlanır ki kişinin her olayda verdiği tepkiyi düşünceyi daha kendisi bile farkına varmadan algılamaya başlarsınız.

3-İyi bir zihin okuyucu aynı zamanda iyi bir duru görü yeteneğine sahip olmalıdır bu yönünüzü geliştirmeye çalışın

4-Zaman ve mekan kavramlarından soyutlaşın.Bu söylediğim şeyi bir çoğumuz sessiz ve yanlız iken yapıyoruz,medit hale geçip uzay ve zaman sürekliliğinden kopuyoruz,ancak bunu sessiz ve yanlız ortamlarda denemek yerine daha kalabalık ve sesli yerlerde yapmaya kendizi alıştırın,zihin okuma iki yada daha fazla kişi ile gerçekleşicek bir eylemdir dolayısıyla bunu yaparken medit olma durumunuz zorlanıcak ve tıkanıcaksınız,kendinizi sürekli olarak deneyin,yolda,işte,sosyal yaşamda kısa molalar halinde medit duruma geçmeyi,fiziksel bedeniniz çalışıyor,eğleniyor iken,zihninizi ordan uzaklaştırma üzerinde çalışmalar yapın

5-Madde ile bütünleşme zihin okumayı tetiklicek bir etmendir,karşımızdakinin aklını okumamız için bize bir kapı gerekir,bu kapı genellikle bir madde bir obje olucaktır,madde ile bütünleşme deneyimlerinizi arttırın,bu bir çeşit truva atı tekniğidir,girilemez kaleye bir truva atı sokarsınız,ancak o kaleye girmek içinde truva atının içine sızmanız gerekir yani madde ve objeler ile ilişki kurabilme ve bütünleşme

6-Dünya ile bütünleşme maddelerin ve fiziksel yapıların ardında dünyanın merkezi ile bütünleşmedir,dünyanın yaydığı enerji ve açılımlar çoğu zaman insanların farkında olmadan aldıkları sinyallerdir,ve bu sinyaller düşünceleri iletirler,boşlukta,uzayda giden sonsuz düşünce ırmakları dünyanın yaydığı enerji iler beslenir eğer bunu başarırsanız sonsuz bir materyale sahip olup sınırsız bir zihin okuma yeteneği geliştirirsiniz

Tüm bunlar elbetteki çok ileri derecede psişik yetenekleri olan arkadaşların uygulayabiliceği ve anlayabiliceği yazılar,yeni başlayanlar için önerim öncelikle,ailenizden başlamanız,bu altı basamağı tek tek çıkmalısınız,ve bunun içinde sabırlı ve zamanı iyi kullanan kişiler olmalısınız.Hiç bir şey imkansız değildir,insan için sadece zor olan vardır ve zor olan şeylerde genellikle inanılmaz olarak nitelendirilir,böylelikle zaten olabilicek bir şeye beyini kitlemiş ve şartlandırmış olursunuz,bunu siz değil bilinç altınız farkında olmadan yapar,inanmak başarmanın yarısı değildir,inanmak başarmak demektir.

Alıntı

XTX

Kayıtlı Üye
Paylaşımın için be nde teşekkür ederim logii, emeğine sağlık. Benim zihnim her anımda birisi tarafından okunabiliyor, ben de ne varsa alıyor yanımda olsun olmasın veya beni durugörüsüyle her anımda görüyor. Ben de verici olduğumdan bazı düşüncelerimin bende kalmasını istiyorum yani zihnime perde çekebilsem rahatlayacağım ama yapamıyorum..

sabii

Kayıtlı Üye
Bu yazıyı okuyana kadar bende hep raslantı derdim. Bu konuyu gördüğüm için çok mutlu oldum çok teşekkürler...Basit çalışmalara başlayacağım hemen.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Paylaşımınız için teşekkürler. Peki, zihnimizin okunmasını engelleyebileceğimiz bir yöntem var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim... :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn. XTX biraz daha açarsanız durumu daha iyi olur. siz bunu nasıl hissediyorsunuz, ne gibi deneyimleriniz oluyor vs. vs.

Sn. Frozen, sizin sorunuza gelince de evet var ama öyle iki satırla yazılıp, iki saatlik bir çalışmayla olacak bir şey değil bu. Eğitim gerektirir.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Ben bu konuyla yakından ilgilendim belirli bir süre. Daha sonra en yakın arkadaşımın zihnine girmeye calıştım ve onun bana söylemediği bir kaç seyi gördüm, kendisine söylediğimde şok oldu... Ama uzun süre calıştım hala vardır bu yeteneğim. Öncelikle ilk başlayanlar, sessiz bir odada ve karanlıkta mum ışığında, arkadaşınızla konuşarak yapın bunu, başarılı olursunuz. Ben öyle başlamıştım...

XTX

Kayıtlı Üye
Yazıda katılmadığım noktalar var. En başında da üçüncü madde geliyor. Böyle bir zorunluluk yoktur, böyle bir şart yoktur. Sonra da beşinci madde sağ kulağı, sol elle boyun arkasından tutmak gibi olmuş. Biraz uzatılan bir iş olmuş yani bu madde.

Sn. XTX biraz daha açarsanız durumu daha iyi olur. siz bunu nasıl hissediyorsunuz, ne gibi deneyimleriniz oluyor vs. vs.

Sn. Frozen, sizin sorunuza gelince de evet var ama öyle iki satırla yazılıp, iki saatlik bir çalışmayla olacak bir şey değil bu. Eğitim gerektirir.
Sayın Chillout, cevabınızı yeni farkedebildim, aradan zaman geçmiş ama ben biraz yaşadıklarımdan söz etmek istiyorum.. İlk önce son zamanlarda gelişen olaylarımdan başlamak istiyorum.. Zihnimin içi devamlı kontrol altında, çok sık konuşmalar duyuyorum, evimin içinde veya dışarıda her hareketimde izleniyorum.. Benimle konuşan birileri var, bunların ne oldukları kimler oldukları ve nedenlerini merak edip çok düşündüm.. Sanki çapraz ateşin ortasında kalmış gibiyim.. Benimle sürekli iletişim halinde olan birileri var, duyuyorum ama kimi zaman cevap veriyorum, bazen de duymazdan geliyorum.. oOtada bir medyum var, yardım edilen bir kişi ve arkasından üç harfliler geliyor.. Benimle telapatik bağları var.. Konuşmalardan anladığım kadarıyla medyum kişi bana sadece yardım amaçlı diyor ve diğer kişi devreye giriyor, üç harflilerden biri kadın sürekli bana hakaret tarzı konuşmaları oluyor.. Banyo ve wc de rahatsız edici sözler duyuyorum. Geceleri yanımda hissettiğim, canlı, cansız bir şeyler oluyor ve odamın içi aniden çok soğuk bir hava akımıyla değişiyor.. Özgürce düşünemez oldum bilinçaltıma kadar iniyorlar, benim adıma kararlar veriliyor sanki elegeçirilmiş gibiyim ve tüm vücudumda bir enerji titreşimi hissediyorum.. En sinir bozucu olanı ise banyo ve wc de duyduğum söz yaradana kurban .. Bunu duyuyorum.. aniden beliren görüntüler vizyon halinde zihnimde beliriyor... Uzun açıklamam için özür dilerim.. ama bana neler oluyor anlamıyorum. Büyüyle uğraşan birisi olabilir mi? Aklıma her türlü düşünce geliyor.... Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.. Sevgiler..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1-konuşmalardan anladığım kadarıyla medyum kişi bana sadece yardım amaçlı diyor ve
2- diğer kişi devreye giriyor,
3-üç harflilerden biri kadın sürekli bana hakaret tarzı konuşmaları oluyor.
Bunları detaylandırır mısınız?

XTX

Kayıtlı Üye
Elbette anlatayım, medyumun sesini duyuyorum bana söylenen iki sözcük, yardım amaçlı.. bu sözü duyuyorum, hemen arkasından benimle normal konuşan erkek sesi gerek hissel gerek normal sesi ve konuşma tarzıyla beni kendine çekmeye çalışıyor..örneğin sen benimsin, sadece benimle konuş, sen yalnız benimle mutlu olursun..gibi, daha sonra günlük yaptığım işlerle alakalı yorumlar konuşuluyor, şimdi yatıyorsun, o kanalı izleme değiştir.. veya hakkımda iki kişi arasında geçen yorumları açık ve net duyuyorum.. medyum kişi ona tamam telepatiye geç düşünüyor gibi , diğer varlıklar konusuna gelince kadın olanı kulağımın zarını patlatacak gibi bana..yuvamı yıkan kadıın... diye bağırıp, beddua ediyor, hakaretleri maymun suratlı şuna bak cahil kadın görüntüsü güzel değil... gibi.. oysa benim hiç kimseyle ilgim alakam yok, Allah korusun kendi halimde biriyim ve yalnız yaşayan bir bayanım.. erkek olanı ise wc de ve banyoda bana söylediğim gibi taciz eden lafları ve vücudumda gezen bir enerji yoğunluğu oluyor, saçlarımdan itibaren dalga halinde... ben kimseyle ve büyü gibi işlerle hiç uğraşmadım, burada konuları merakla okumam dışında...zihnimdeki düşüncelere ortak olup hemen mudahaleye geçiyorlar.. geçen gün ricam üstüne bir arkadaşımın gelmesini ve paylaşmayı istedim, o da kabul edip gelecekti ki aniden gelmekten vazgeçti ve bende parmağımı kazayla öyle bir kestimki yere düşüp bayılcak gibi oldum, aksilikler ard arda geldi... bu arada hiç alakası olmayan resimler görüntüler şarkı sözleri ve tekrarla yine olur olmaz başka konuşmalara da tanık oluyorum.. sizce benimle uğraşan biri olabilirmi, hiç huzurlu değilim zihnimi başka işlerle meşgul ediyorum ama faydası yok... size ilginizden dolayı teşekkür ediyorum, elimden geldiğince ifade etmeye çalıştım.... saygılar.

Meyra

Banlı Kullanıcı
Zihin okumak.. hep duyordum ama hiç tanık olmamıştım..
ve zihin okumak yanında karşındaki kişilerin zihin okuma yeteneği
var diye biliyordum.. bir arkadaş ile tanışana kadar ki
çok uzak başka şehir olması benim zihimi düşüncemi okumasına
engel olmuyordu..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Elbette anlatayım, medyumun sesini duyuyorum bana söylenen iki sözcük, yardım amaçlı.. bu sözü duyuyorum, hemen arkasından benimle normal konuşan erkek sesi gerek hissel gerek normal sesi ve konuşma tarzıyla beni kendine çekmeye çalışıyor..örneğin sen benimsin, sadece benimle konuş, sen yalnız benimle mutlu olursun..gibi, daha sonra günlük yaptığım işlerle alakalı yorumlar konuşuluyor, şimdi yatıyorsun, o kanalı izleme değiştir.. veya hakkımda iki kişi arasında geçen yorumları açık ve net duyuyorum.. medyum kişi ona tamam telepatiye geç düşünüyor gibi , diğer varlıklar konusuna gelince kadın olanı kulağımın zarını patlatacak gibi bana..yuvamı yıkan kadıın... diye bağırıp, beddua ediyor, hakaretleri maymun suratlı şuna bak cahil kadın görüntüsü güzel değil... gibi.. oysa benim hiç kimseyle ilgim alakam yok, Allah korusun kendi halimde biriyim ve yalnız yaşayan bir bayanım.. erkek olanı ise wc de ve banyoda bana söylediğim gibi taciz eden lafları ve vücudumda gezen bir enerji yoğunluğu oluyor, saçlarımdan itibaren dalga halinde... ben kimseyle ve büyü gibi işlerle hiç uğraşmadım, burada konuları merakla okumam dışında...zihnimdeki düşüncelere ortak olup hemen mudahaleye geçiyorlar.. geçen gün ricam üstüne bir arkadaşımın gelmesini ve paylaşmayı istedim, o da kabul edip gelecekti ki aniden gelmekten vazgeçti ve bende parmağımı kazayla öyle bir kestimki yere düşüp bayılcak gibi oldum, aksilikler ard arda geldi... bu arada hiç alakası olmayan resimler görüntüler şarkı sözleri ve tekrarla yine olur olmaz başka konuşmalara da tanık oluyorum.. sizce benimle uğraşan biri olabilirmi, hiç huzurlu değilim zihnimi başka işlerle meşgul ediyorum ama faydası yok... size ilginizden dolayı teşekkür ediyorum, elimden geldiğince ifade etmeye çalıştım.... saygılar.
Sizi kontrol edelim. Özel mesajla bana bilgilerinizi gönderin. İsim, doğum tarihi ve resim.

Zihin okumak.. hep duyordum ama hiç tanık olmamıştım..
ve zihin okumak yanında karşındaki kişilerin zihin okuma yeteneği
var diye biliyordum.. bir arkadaş ile tanışana kadar ki
çok uzak başka şehir olması benim zihimi düşüncemi okumasına
engel olmuyordu..
Yapılan deneylerde atmosfer dışında veya okyanus altında olan hedeflerle rahatlıkla telepatik bağ kurulabildiği saptandı. O halde telepatik bağın kurulabildiği her yerde zihin okumak da mümkündür. Ben iddia ediyorum ki gezegenler arasında da telepatik bağ kurulabilir. Yani Ay'a yerleştirdiğimiz bir astronot ile dünyadan rahatlıkla telepatik aktarım yapabiliriz. O halde Ay'daki birinin zihnini okuyabiliriz.

Meyra

Banlı Kullanıcı
Yapılan deneylerde atmosfer dışında veya okyanus altında olan hedeflerle rahatlıkla telepatik bağ kurulabildiği saptandı. O halde telepatik bağın kurulabildiği her yerde zihin okumak da mümkündür. Ben iddia ediyorum ki gezegenler arasında da telepatik bağ kurulabilir. Yani Ay'a yerleştirdiğimiz bir astronot ile dünyadan rahatlıkla telepatik aktarım yapabiliriz. O halde Ay'daki birinin zihnini okuyabiliriz.

Bunları bilmeyen ve duymayan kişilere bu çok thuaf ya da imkansız
gibi gelebiliyor.. Duyunca,görünce şaşırmıyor insan.. Zihin okuma, büyü daha bir şeyler neler olabileceğini bilmek.

yoda

Kayıtlı Üye
zihin okuma doğru bir şekilde yapılamadığı takdirde kötü olarak tabir edilen etkenler kişiyi fazlaca zora sokuyorlar ve böylece amacından saptırma gibi olaylar meydana geliyor.. bilen biri olursa yeni başlayan arkadaşlar için daha güvenli bir çalışma yapılır..

kıvep

Banlı Kullanıcı
Genelde sıkça zaman geçirdiğimiz kişilerle dikkatimizi vererek konuştuğumuzda söyleyeceği lafları ondan önce söyler yada cümlesini tam söyleyeceği şekilde tamamlarız. bunada lafı ağzından aldın sen söylemeseydin ben diyecektim deriz. Mesela bu şekildemi yoksa kişinin söyleyeceği sözleri zihnimizde kendi sesimizle duymakmı?

Voy

Kayıtlı Üye
Zaten kendi düşünceniz gibi duyarsınız,sonra söylersiniz çünkü o sizin sesinizdir anlatabildim mi döngüyü bilmiyorum.En azından bende böyle olur.:)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Voy bende böyle olur demişsin bunu yapabliyormusun? Peki zihnini okumak istediğimiz kişinin yüzüne bakmalımıyız yoksa sadece söylediklerini dinlesek yeter mi yada hiç uğraşmadan kendi kendine olabilen bir şey mi illa uğraşmak gerekir mi?

extruder

Kayıtlı Üye
Voy bende böyle olur demişsin bunu yapabliyormusun? Peki zihnini okumak istediğimiz kişinin yüzüne bakmalımıyız yoksa sadece söylediklerini dinlesek yeter mi yada hiç uğraşmadan kendi kendine olabilen bir şey mi illa uğraşmak gerekir mi?
Bildiğim kadarı ile cevaplayım. Öncelikle insanların hal ve hareketleri, düşüncülerini belirler kanısındayım. Yani insanın düşüncelerinin değişmesi hal ve hareketlerinin değişimine neden olur. Bir insana bakmakla onu dinlemek bana göre aynı şeylerdir. Duymak ve görmek arasında pek bir fark yok benim için. Benim de cevap bulamadığım bir çok şey var ama çözebildiğim bir kaç noktayı aktarmak istedim.
Ayrıca konu paylaşımı için de teşekkürler.

Belladona

Banlı Kullanıcı
Aborijinlerin hiç konuşmadan anlaştıklarını ve telepatik mesaj gönderebildiklerini duymuştum. Zihin okuma böyle bir şey herhalde.. Ne kadar sade ve doğal yaşarsak süptilde o kadar hassaslaşıyoruz. Ben de yakın arkadaşlarıma bazen telepatik mesaj gönderiyorum ama yerine ulaşıp ulaşmadığından emin değilim. Çünkü alıcının da verici kadar hassas olması lazım...

Voy

Kayıtlı Üye
Herkesin kendi yöntemi var.Ben gözlerine bakarım aklına bir şekilde öğrenmek istediğim şeyi getirtirim,bir şekilde karşıdaki kişide doğal olarak tepkimeler olur görsel yada anlamsal,bunları alırım.(Tabiki bedensel değil bahsettiğim tepkiler.)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bazılarımız çok fazla uzaktan okunmakta olan zihinlerin zor ya da imkansız olduğunu söylemiş . Ancak Stephen Hawkin böyle düşünmüyor . O ve onun M-teorisi big bang patlaması olmadan önce herşey birdi zaman kavramı yoktu . O patlama olduktan sonra herşey başladı ve zaman kavramı oluştu . İşte Stephen Hawking'in biraz daha ayrıntılı açıklaması ;
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=76383#post76383