Hayvanları kontrol etme

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.Size burada hayvanları nasıl kontrol edeceğinizi göstereceğim.Bunu insanlar üzerinde de deneyebilirsiniz ama hayvanlar sanırım daha kolay olacaktır.

İlk başta kontrol edeceğiniz hayvanlara odaklanın.Kontrol edeceğiniz gözlerine bakmanızı öneririm.Şimdi o hayvanın gözlerinin içinden beynine aktığınızı düşünün ve onun beydinde hiç bir düçünce olmadığını düşünün.Kendinizi hayvanın beyni olarak düşünün yani siz nasıl kolunuzu oynatmak istediğinizde bunu beyninizden gelen sinyaller sayesinde yapıyorsanız bunu da öyle olarak görün.Şimdi hayvanın beyni ve sizin beyniniz bir.Hayvanın beyni sizin düşünceleriniz ve istekleriniz ile doluyor ve sizin beyninizin verdiği emir onun beynine emri veriyor.Şimdi hayvanı kontrol etmek için bir emir verin.Örneğin 'koş' deyin.Eğer hayvan koşarsa sakın dikkatinizi dağıtmayın daha zor şeyler deneyin.Mesela kontrol ettiğiniz hayvan bir köpekse ona '3 kere havla' gibi bir cümle kullanabilirsiniz.Örnekler çeşitlendirilebilir önemli olan işe yaraması.
NOT:Bu yöntem alıntı değildir.Kendi yöntemlerimdir ve denenmiştir.

Gözümden kaçırdığım bir yazım yanlışı yaptıysam şimdiden özür diliyorum.

Sağlıcakla kalın...

Saygılarımla
CALESTRO

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Girdiğiniz beyni, kendi beyniniz olarak düşündüğünüzde, ona değil de kendinize komut veriyor gibi yapmanız daha doğru sonuçlar almanızı sağlamaz mı? "koş yerine koşuyorum" "3 kere havla yerine 3 kere havlıyorum" gibi...

termagant

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı her şey için yapabilir miyiz? Yani birine bir şey yaptırmak için..
Tuhaf bir soru olmadı umarım. :S

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Yapabilirsiniz...ama dikkat edin karşı tarafı uyandırmayın. Eğer konu hakkında bilgisi ve yeteneği varsa denklem tersine işler.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bazı durumlarda özellikle telepatik durumlarda anlaşılamıyor. Ne kadar yetenekli de olsanız, atıyorum biri size zihin kontrolüyle telkin veriyor da onu aramanızı sağlıyorsa, siz burada ayırt edemiyorsunuz. Ancak haberli ya da deneysel çalışmalara birşey diyemem. Ama öteki türlüsü çok çok zor anlaşılır.

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Haklısınız yesilcingene. Burada tamamen kişisel deneyim ve farkındalık sahibi olmak gerekiyor. Kişinin bu tür durumlarda neler hissettiğini deneyimleyip, kendini iyi tanıması gerekiyor. Örneğin bu tür bir çalışmaya maruz kaldığımda, benim beynimin arka tarafında enseme doğru bir kasılma, uğuldama oluşuyor, hemen önlem alıyorum. Ama bu herkeste değişik olabilir tabiki.
Sevgi ve güçle kalın.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
haklısınız yesilcingene.burada tamamen kişisel deneyim ve farkındalık sahibi olmak gerekiyor.kişinin bu tür durumlarda neler hissettiğini deneyimleyip kendini iyi tanıması gerekiyor.örneğin butür bir çalışmaya maruz kaldığımda benim beynimin arka tarafında enseme doğru bir kasılma,uğuldama oluşuyor,hemen önlem alıyorum.ama bu herkeste değişik olabilir tabiki.
sevgi ve güçle kalın
Evet haklısınız. Bir de farkına vardığınız durumları kimseyle paylaşmayın. Mesela astral olarak gelenleri anlayabiliyorsanız, bunu kendinize saklayın. Çünkü bu sefer gizlenip, önlem alıp geliyorlar ve bu durumda hissedemiyorsunuz :)

ahmet255

Kayıtlı Üye
Güzel akıl etmişsin, bu hayvanları kontrol yeteneğini.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Girdiğiniz beyni, kendi beyniniz olarak düşündüğünüzde, ona değil de kendinize komut veriyor gibi yapmanız daha doğru sonuçlar almanızı sağlamaz mı? "koş yerine koşuyorum" "3 kere havla yerine 3 kere havlıyorum" gibi...

Evet bu da bir yöntemdir.Çünkü hayvan ile kendi beynimiz artık aynı komutları işleyeceğinden daha sağlıklı bir sonuç verebilir. :)

Sn. YeşilÇingene siz zaten diğer arkadaşlarımızın sorularına cevap vermişsiniz.

Eğer kafanıza takılan başka sorularınız varsa lütfen yazın yardımcı olacağım.

Saygılarımla
CALESTRO

nyc

Kayıtlı Üye
İyi de. hayvan yerinde durmaz ve sana bakmaz ki. Allah aşkına nasıl onun gözüne bakıp, konstantre olacaksın? Mantıksız.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bu denenmiş ve sonuç alınmış bir yöntemdir.Hayvanlar her zaman hareket halinde değillerdir.Ve onların size bakmaması için bir sebep yoktur.Bunlara bakarsak asıl mantıksız olan sizin yaptığınız yorumdur.

Saygılarımla;
CALESTRO

Psişik

Kayıtlı Üye
Bunu be nde deniyorum ve gerçekten işe yarıyor. Teşekkürler paylaşım için.

Kar

Elit Üye
Az önce kedime uygulayayım dedim, ellerimi hep ısırdı, kıpır kıpır hiç durmuyor ki gözlerimi sabitleyince de gözüme atlıyor. Önce hipnoz etmeli galiba.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Eninde sonunda yorulup oturacaktır.Siz ona bakın.Sakinleştiği zaman oturacaktır zaten.Yemek isteyeceği ya da bir ihtiyacı geldiği zaman size bakmıyor mu?Siz o anda onun gözlerinin içine bakın.Hayvanı dursun diye sıkıp üstüne giderseniz hayvan durmaz.Onun kendi kendine sakinleşmesini bekleyin.Ona dokunmayın.Zaten bu işlem temas gerektirmiyor.Siz onu tutmazsanız o kendi kendine sakinleşir zaten.

Saygılarımla;
CALESTRO

trikker

Kayıtlı Üye
Selamlar.
Bunu hayvanlar dışındaki seylere de uygulayabilir miyiz diye sorulmuş, ben de kişisel yorumumu katmak istedim. Bu uygulama insanlar üzerinde de uygulanabilir (hayvanlarda oldugu kadar kolay olmasa da) fakat yaptırmak istediğiniz şeyin o kişinin özgür iradesine ters düşmemesine özen göstermeniz daha iyi olacaktır. Kişilerin özgür iradelerine müdahale etmek ve istemedikleri/istemeyecekleri şeyleri yaptırmak pek doğru bir uygulama değildir. Ama tercih tabii ki kişinin kendisindedir, mesuliyetiyle birlikte.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
İnsanlar için başka bir konu açmıştım.Bu biraz zor olacaktır çünkü ALLAH biz insanlara akıl ve irade verdi.Biz hayvanların iradesini sağlıyoruz iradesi olan bir insana kıyasla kat kat daha kolay.

Saygılarımla;
CALESTRO

Yan etkileri;
Baş ağrısı ya da baş dönmesi olabilir.Enerjiniz tükenebilir.Çok yorgun ve halsiz olabilirsiniz.

Geçmesi için dinlenmeniz yeterlidir.

Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla;
CALESTRO

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu durumda hayvanların anatomisini bilmek en önemlisidir. Tıpkı insanlara çalışırken de olduğu gibi, beynin hangi bölgesine komut vereceksiniz onu bilmelisiniz. Enerjiyi yönlendireceğiniz bölgeyi iyi tanımazsanız, ne yapacağınızı da böylelikle kestiremezsiniz.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bu durumda hayvanların anatomisini bilmek en önemlisidir. Tıpkı insanlara çalışırken de olduğu gibi, beynin hangi bölgesine komut vereceksiniz onu bilmelisiniz. Enerjiyi yönlendireceğiniz bölgeyi iyi tanımazsanız, ne yapacağınızı da böylelikle kestiremezsiniz.

Size katılıyorum,bu konularda bilgili olmak gerek.

Saygılarımla;
MANGETSU