Temas yolu ile kişinin beynini okuma

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Kişinin beynini okumak, yeni başlayanlar için temas yoluyla daha kolaydır. Bu yüzden şimdi temas yolu ile beyin okuma tekniğimi anlatmak istiyorum.

İlk başta beynini okuyacağınız kişinin elinden tutun. Birleşen ellerinizin sizin aranızda bir köprü olduğunu düşünün. Şimdi o kişinin beynindeki bütün bilgilerin köprü yolu ile sizin beyninize aktığını düşünün ya da siz onun beynine girin ve bilgilere oradan ulaşın. Gözlerinizi kapatın, onların görüntü halindeki bilgilerini görmeye, ses halindeki bilgilerini duymaya çalışın. Kişinin öğrenmek istediğiniz bilgisine ulaşmaya çalışın.Örnek vermek gerekirse sevgilisinin ya da sevdiği kişinin ismini öğrenmeye çalışıyorsunuz.Onunla temas halindeyken ve beyninin içindeyken alfabedeki harfleri sırayla sayınız.Yüksek tonda ya da frekansta(veya başka herhangi bir şekilde) çıkan harfi ona söyleyin.Sevgilisinin adı ya da soyadındaki bir harf olduğundan emin olun. Sonra devam edin, böylece ismine ulaşırsınız. Başka bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. En sevdiği giysisinin görüntüsü, gözünüzde belirebilir ya da beyninizde yankılanabilir.

gözümden kaçırdığım yazım yanlışlarım varsa şimdiden özür diliyorum...

NOT:Bu yöntem alıntı değildir. Kendi yöntemimdir ve denenmiştir.

Sağlıcakla kalın.

SAYGILARIMLA
CALESTRO...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Sn. Calestro bu cömert paylaşım için çok teşekkürler.. Bir iki şey sormak istiyorum mümkünse.. Mesela o kişinin sizinle ilgili düşüncelerini okurken ya da o an tartıştığınız konu hakkındaki gerçek düşüncelerini okumaya çalışırken kullandığın böyle somut bir yöntem var mı? Yoksa sadece birleşen ellerin köprü vazifesini gördüğünü imgelemek yeterli olur mu, özellikle de kendini geliştirememiş olanlar için..

Şimdiden teşekkürler,
AphraeL

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Rica ederim sayın AphraeL.Ben el tutmayı ve köprü görevi görmesini sadecekolaylık olsun diye söyledim.Ama yeni başlayanlar için temas öneriyorum.Sırf köprü gibi düşünmenize de gerek yok kendiniz nasıl rahat ediyorsanız öyle düşünün.

Sevgiyle kalın
CALESTRO

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Çok iyi olurdu böyle bir şeyi becerebilseydim. Eşimin düşüncelerini okumak çok işime yarardı, emeğine sağlık arkadaşım.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Çok iyi olurdu böyle birşeyi becerebilseydim eşimin düşüncelerini okumak çok işime yarardı emegine saglık arkadaşım.

Eğer bir amaç için bunu uygulamayı düşünüyorsanız, bence çok çaba harcamanız gerekecek ...Ama ben bu yeteneğe sahip olursam, daha mutlu olurumu düşünüyorsanız belki kolay başarabilirsiniz...Ama maalesef çoğu zaman egomuz bizlere öyle tuzaklar kuruyor ki ....

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Sana katılıyorum Amethyst.Bence herşeyin başı inanmak.Lütfen umutsuzluğa kapılmayalım arkadaşlar yapacağınıza inanın.Bu konuda gelişenleriniz olursa haberdar olmak isterim çünkü uzaktan zihin okuma hakkında bir konu açacağım.

Saygılarımla
CALESTRO

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sana katılıyorum Amethyst.Bence herşeyin başı inanmak.Lütfen umutsuzluğa kapılmayalım arkadaşlar yapacağınıza inanın.Bu konuda gelişenleriniz olursa haberdar olmak isterim çünkü uzaktan zihin okuma hakkında bir konu açacağım.

Saygılarımla
CALESTRO

Bir ara (ara dediğim bir kaç yıl geçti aradan) :) zihin okuma alıştırmaları yapıyordum ...Yakın temas sadece bitkilerle yaptım , insanlarla ise aynı odada olmamızı yeterli buldum...
Dediğim gibi epey zamandır bu tür çalışmaları yapmıyorum ...Bir önerin varsa? :)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bir ara (ara dediğim birkaç yıl geçti aradan) :) zihin okuma alıştırmaları yapıyordum ...yakın temas sadece bitkilerle yaptım , insanlarla ise aynı odada olmamız yeterli buldum...
Dediğim gibi epey zamandır bu tür çalışmaları yapmıyorum ...Bir önerin varsa :)

Bence biraz alıştırma yaptıktan sonra tekrar eskisi gibi olursun :).Çünkü beynin o bilgiyi silmez sadece sen çıkartana kadar bir yerde saklar.Senin o bilgiyi çıkartmanın yolu ise yeniden başlamaktır.Eskisi gibi ya da yeni yöntemlerle çalışmaya devam edin :).

Ayrıca şunu demeden geçmek istemiyorum.Bu yöntemle kişinin sadece düşüncelerini değil ; duygularını,hayallerini v.s. görebilirsiniz.

Saygılarımla
Calestro

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Evet doğrudur , daha önce uyguladığım için bu konu yabancı gelmiyor...İnsanlarla çalışmak tamam güzel ama bitkilerle çalıştığım zaman o apayrı bir deneyim idi ... Ama bunu okuyan ve meraktan en az 1 kere denemek isteyen varsa , bitkileri az buçuk araştırmalarını tavsiye ederim , başlangıç için güçlü bitkilerle çalışmak sakıncalıdır.
ve calestro arkadaşımıza 1 kez daha teşekkür etmek istiyorum, paylaşımı ve tavsiyeleri için.
Sevgiyle kalın.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Rica ederim :) .Ben de önerileriniz için teşekkür ediyorum.Daha sonraları ben de hayvanları kontrolle ilgili bir konu açacağım :)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Yan etkileri;
Baş ağrısı ya da baş dönmesi olabilir.Kişinin negatif enerjisini kendinize çekebilirsiniz.Kendinizi fazla zorlarsanız
çeşitli rahatsızlıklar (terleme,üşüme,titreme,uykusuzluk...)ortaya çıkabilir.Etkilediğiniz kişiye de zarar verebilirsiniz.O kişiye de aynı şeyler olabilir.

Bunların geçmesi için dinlenmeniz ve meditasyon yapmanız yeterlidir.Negatif enerjiyi atmak için de http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=12063&page=2 tekniğinden yararlanabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla;
CALESTRO

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
Büyücü müsün?
Bu konularda çok şey biliyorsun. :Angel_anim:

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Ben istem dışı dokunmadan yapıyorum bunu bazen ama daha farklı bir tarzda oluyor. Başına kötü bir şey gelecekse söylüyorum, şu nedenle ya da bu tarzda olacağını ve kesin oluyor..

^ElleN^

Kayıtlı Üye
Denedim ama başıma ağrı girdi, anneme dokundum ilk birden başım ağrımaya başladı ama dokunmadığımda da ağrı git gide azalıyor. Üstelik sadece çizgiler gördüm belirli belirsiz. Bu ilk diye mi böyle acaba ? x)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Evet ilk denemeniz olduğu için böyle olmuş olabilir.Daha basit şeyler deneyip kendinizi birazdaha geliştiriniz ve bu uygulamadan önce meditasyon yapınız.Bir dahaki denemenizde başınızın daha az ağrıdığını göreceksiniz.Ve daha sağlıklı sonuçlar alacaksınız.

Saygılarımla;
MANGETSU

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Size daha önce de söyledim, bu teknikler eksik ve işe yaramaz herkeste. Sizin düzeyinizi bilmiyorum henüz, bu teknikler doğaçlama olarak kendinizde oluşmuş olabilir ama bunlar herkeste işe yaramaz. Yani bir meditasyon yapın biraz gelişin demişsiniz üyeye fakat, olay bu değil ki. Rica edeceğim, eğer bu işler böyle kolay olsaydı, etraf telepattan geçilmezdi. Yahut istihbarat servisleri efil efil adam toplamazdı, milyarlarca dolar ar-ge lere verilmezdi. Beyin anatomisinden ne kadar bilgiye sahipsiniz? Beyin aktivitelerinden ve bilimsel makalalerden ne kadar yararlanıyorsunuzu? Yani bir yazı hazırlamıştım daha önce bu işin ciddiyeti ve kapsamı anlaşılsın diye. Hadi başardınız, kişi beyinine girdiniz. Sonra? Sonra olabileceklerden haberdar mısınız? Kendinize veya karşınızdakine nasıl zararlar gelebileceğinin farkında mısınız? Bunları gerçekten araştırdınız mı? Yani lütfen ama lütfen, özellikle beyin işin içine girince dikkat edin. En küçük bir örnekle, adını vermeyeceğim, nekrokinetik güç potansiyeli olan bir üyemize yanlışlıkla beyin bağlantısı kurduğunuzda, biraz telepati eğitimi almışsa, savunma mekanızması beyininize ur yerleştirebilecek kapasitedir. Yani uzun uzun anlatamayacağım ilgili yazımda özetle değinmiştim. Çok ama çok dikkat ediniz bu tür şeylere.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Evet çok haklısınız, dediğiniz gibi teknikler herkeste işe yaramaz. Kişilerin kendi yöntemlerini bulmaları daha yararlı olacaktır. Bunu eklediğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla;
MANGETSU

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
O halde bu tür önemli çalışmaları denetimsiz tekniklerle sunmak hatalı bir davranıştır. Kişilere faydadan çok zarar verebilir kanaatindeyim.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Bir ara (ara dediğim birkaç yıl geçti aradan) :) zihin okuma alıştırmaları yapıyordum ...yakın temas sadece bitkilerle yaptım , insanlarla ise aynı odada olmamız yeterli buldum...
Dediğim gibi epey zamandır bu tür çalışmaları yapmıyorum ...Bir önerin varsa :)
Merhaba :)
Rica etsem bitkilerle yaptığınız zihin okuma çalışmalarına hangi bitki ile başladığınızı ve ne gibi teknikler kullandığınızı söyleyebilir misiniz?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)