Aşk tütsüsü

Angel777

Kayıtlı Üye
Sizinle özel bir tütsü paylaşmak istiyorum. Daha yeni denenmiştir, o yüzden işe yarayacağını umuyorum.
Tarçın parçalarını tütsü olarak yakın. Kömürün üzerine bir de pembe gül taç yaprakları ekleyin. Çok hoş bi koku ortaya gelecek. İçinizden ve ya yüksek sesle niyet edin: "Bu tütsüyü kokladığı anda, bana bağlanacak, kokusu burnundan gidene kadar...". Ve dedikten sonra kömürün üzerine SADECE bir damla misk damlatın. Çok güçlü bir duman çıkacak. Çok hoş bir koku. O tütsü yanarken sevdiğiniz evde olsun, tütsünün kokusunu mutlaka alsın. Bu aşık etmek için değil, aşkı büyütmek, ilişkileri güçlendirmek için bir uygulamadır.
Ben bunu hiç bir inanca dayanarak yazmadım, isteyen inancına göre sözlerde eklemeler yapabilir.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Yaratıcılığın sınırı yok :)
Beni şaşırtan şey ,bende yaptım birkaç yıl evvel hemen hemen aynı tütsü ama tek bir fark vardı arada : misk damlatmadım ...genelde aromaterapi lambaları kullanıyorum ben ..ama tabi ki bazı tütsü ille de duman vermesi gerek ...
Kim bilir belki bir gün bu formulu uygularım :D

Angel777

Kayıtlı Üye
Ben altarıma bakıyordum. Ve birden kendimi bu tütsüyü yaparken gördüm. Hemen birine tavsiye ettim, denedi, sonuç iyi çıktı.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Eminim :)
Dediğim gibi bir gün bende uygulayabilirim neden olmasın ve tabi ki sizi haberdar ederim

Angel777

Kayıtlı Üye
Deneyimlerinizi paylaşmayın bence, bir büyüyü bozmanın bir yolu da onu başkalarına anlatmaktır.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Ayy ne güzel bir tütsü tarifi bu böyle, yapasım geldi hemen :)

Osiris

Kayıtlı Üye
Mis kokusu şimdiden burnumda =) Bir damla misk dedin ama misk kare,katı birşey değilmi?

Angel777

Kayıtlı Üye
Hayır, misk yağı da var. Safran mürekkebi için kullanılan.

sabii

Kayıtlı Üye
Eğer sevdiğim kişi kendi iradesiyle bana aşık olursa aşkı güçlendirmek için yapabilirim. Bu güzel paylaşım için çok teşekkürler.

Kar

Elit Üye
Tütsü kokusuna bayılırım ,tarçın çok hoş kokar denemek lazım.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Sizinle özel bir tütsü paylaşmak istiyorum. Daha yeni denenmiştir, o yüzden işe yarayacağını umuyorum.
Tarçın parçalarını tütsü olarak yakın. Kömürün üzerine bir de pembe gül taç yaprakları ekleyin. Çok hoş bi koku ortaya gelecek. İçinizden ve ya yüksek sesle niyet edin: "Bu tütsüyü kokladığı anda, bana bağlanacak, kokusu burnundan gidene kadar...". Ve dedikten sonra kömürün üzerine SADECE bir damla misk damlatın. Çok güçlü bir duman çıkacak. Çok hoş bir koku. O tütsü yanarken sevdiğiniz evde olsun, tütsünün kokusunu mutlaka alsın. Bu aşık etmek için değil, aşkı büyütmek, ilişkileri güçlendirmek için bir uygulamadır.
Ben bunu hiç bir inanca dayanarak yazmadım, isteyen inancına göre sözlerde eklemeler yapabilir.

Çok yaratıcı bir paylaşımolmuş denemek isterim fakat bir soru sormak istiyorum.Ne kadar doğru bilmiyorum o yüzden sormak istiyorum.Tütsü diğer varlıkların gelmesine sebep olur mu?

Kar

Elit Üye
Bu konuda çok bilgi sahibi değilim beraber araştıralım,bilgisi olanlarda paylaşacaktır.

Angel777

Kayıtlı Üye
Çok yaratıcı bir paylaşımolmuş denemek isterim fakat bir soru sormak istiyorum.Ne kadar doğru bilmiyorum o yüzden sormak istiyorum.Tütsü diğer varlıkların gelmesine sebep olur mu?

Varlık çekmez hayır. Fakat inancınıza göre yardımcı varlık ve ya Tanrıdan ya da Tanrıçadan dilekte bulunabilirsiniz. Mesela Afrodite seslenerek kişinin adını çekip aşık olmasını dileyebilirsiniz vs.

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Varlık çekmez hayır. Fakat inancınıza göre yardımcı varlık ve ya Tanrıdan ya da Tanrıçadan dilekte bulunabilirsiniz. Mesela Afrodite seslenerek kişinin adını çekip aşık olmasını dileyebilirsiniz vs.

Çok teşekkür ederim.Daha önce bir yerde cinleri çektiğini okumuştum ve sonra bir daha yakmadım.Peki mum varlık çeker mi?Mum ışığında oturmak?

Angel777

Kayıtlı Üye
Varlıklar her zaman vardır. Her zaman evinizde bir varlık yaşar en azından. Ama korkmayın ondan, eğer siz varlıklara bir şey yapmazsanız o da size zarar vermez. Kontejyan da bu konuda mesajlar yazmıştı sitede. Korkmayın, yakabilirsiniz, varlığı çekmez, ama unutmayın ki, evde daima varlıklar dolaşır, zararsızdırlar. :)

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Varlıklar her zaman vardır. Her zaman evinizde bir varlık yaşar en azından. Ama korkmayın ondan, eğer siz varlıklara bir şey yapmazsanız o da size zarar vermez. Kontejyan da bu konuda mesajlar yazmıştı sitede. Korkmayın, yakabilirsiniz, varlığı çekmez, ama unutmayın ki, evde daima varlıklar dolaşır, zararsızdırlar. :)

Gece gece bayağı iç açıcı oldu.Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için biraz fazla soru soruyorum çünkü meraklıyım.Sayın Kontejyanın bu konu hakkındaki yazılarını daha önce görmedim özür dilerim.

Angel777

Kayıtlı Üye
Gece gece iç açıcı oldu derken? Emin olun korkmanız gereken bir durum yoktur. Soru soracaksınız elbette, öğrenmek için buradasınız. :)

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Gece gece iç açıcı oldu derken? Emin olun korkmanız gereken bir durum yoktur. Soru soracaksınız elbette, öğrenmek için buradasınız. :)

Gece gece çok iç açıcı oldu derken ben biraz ürküyorum ama fazla değil ve gülücük koymayı unutmuşum özür dilerim biraz sert hitap gibi oldu.Soru sorcam ama fazla rahatsız etmekten çekiniyorum.İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.Birde bu ruhlar ölümden sonra yaşam vs bu tarz kitaplar aldım bilgili olabilmek için umarım okuyarak korkumu yenicem :D