Dil bağlamak için-1

greengrass

Kayıtlı Üye
abdest aldıktan sonra, üç ayetel kürsi okunur ardından Ya ****** denilir. sonra ey ALLAH'ım falanca kişinin bana karşı ağzını kilitle hakkımda hayır ve iyilikten başka birşey konuşamasın diye dua edilir. hergün tekrarlanırsa çok etkili olur. kaynanasıyla sorun yaşanların tercih ettiği bir yoldur. oldukça etkilidir.

ghetto1987

Kayıtlı Üye
abdest aldıktan sonra, üç ayetel kürsi okunur ardından Ya ****** denilir

Ya ****** Olan yerde ne denicek ? Birde kaynak nedir belirtirseniz seviniriz.. ?

greengrass

Kayıtlı Üye
**** olan yerde okunması gereken bi dua var. kaynağı gittiği hocadan öğrenen ve uygulayan bi arkadaşım. ailesi erkek arkadaşıyla evlenmesine izin vermiyordu. şimdi ise 3 yaşında bi çocukları var. :)

meriç

Kayıtlı Üye
veeseniz o duayıda,yarım bırakmışsınız...

ahmet255

Kayıtlı Üye
Bu dua (büyü) kötülük için yapılmıyo hayırlı amaçlar için yapılıyo kötüyola çıkmıyo sonu o yüzden bence ya ***** duasını verseniz büyük hayra girersiniz...

greengrass

Kayıtlı Üye
aslına bakarsanız öyle ama .... yinede birşeylere vesile olmak istemedim... duanın tamamını vermeyi site etkililerinin onayına bırakıyorum...

naz-naz

Kayıtlı Üye
allah aşkına lütfen bunda ne kötülük var kötü konuşan birini susturmak kadar güzel birşey varmı kötü konuşmayı alışkanlık etmiş birinin etrafa kaç kişiye zarar verdiğini nasıl bunalıma ve depresyona soktuğunu herkes biliyor ve çok insan zarar görüyor bunu bir düşünün ve kararınızı o yönde verin lütfen. duayı sabırsızlıkla bekliyorum çok teşekkürler

ahmet255

Kayıtlı Üye
aslına bakarsanız öyle ama .... yinede birşeylere vesile olmak istemedim... duanın tamamını vermeyi site etkililerinin onayına bırakıyorum...

Bu duayı versen vesile olursun bir şeylere ama hayırlı bir şeylere vesile olursun kötü konuşan bi insanı susturmak belki o büyü tutarsa o an bir süre sonra oda bu huyundan vazgeçer yani ola bilir.. Bide bu site insanların genel kültürünü artırmak için kurulmuş bi sitedeil sanırsam 3 4 ay'ı geçeli bayagı oldu üyeligim burda büyüler paylaşılıyo uygulanılıyo çalışılıyo . Derdi sorunu olana bi çare aranıyo .(Büyüler eksik verilmek için deil ) Yinede seinn kararın saygı duyuyorum.

allah aşkına lütfen bunda ne kötülük var kötü konuşan birini susturmak kadar güzel birşey varmı kötü konuşmayı alışkanlık etmiş birinin etrafa kaç kişiye zarar verdiğini nasıl bunalıma ve depresyona soktuğunu herkes biliyor ve çok insan zarar görüyor bunu bir düşünün ve kararınızı o yönde verin lütfen. duayı sabırsızlıkla bekliyorum çok teşekkürler

Sna katılıyorum naz-naz...

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
değerli dostlarım,sizler gerçekten iyi yürekli insanlar olduğunuz için bu tarz uygulamaların kötü amaçlarla yada kötü demeyeyim(çünkü iyi-kötü kavramı kişinin olaya bakış açısına göre değişir) farklı amaçlarla kullanılabilir.siz belki sizi rahatsız eden birini susturmak için kullanacaksınız ama bir başkası tamamen iyiliği güzelliği konuşan birini susturmak için kullanabilir.sonuçta burada burada bir enerji yönlendirmesi sözkonusu,yani bir anlamda silah.büyünün küçüğü büyüğü olmaz,hepsi aynı temelde yoğun enerji yönlendirmesiyle yapılan çalışmalardır.ayrıca kendisine birtakım ruhsal kapılar açılıp ruhsal sırlar verilen insanlar bu anlamda çok dikkatli olmalılar,emaneti ehline teslim etmek gibi bir sorumlulukları var...yoksa uygulamanın öğreticisinin mahfına bile neden olabilir.bu anlada site moderatörlerinin böyle titiz olması bence iyi.
sevgi ve güçle kalın

greengrass

Kayıtlı Üye
değerli dostlarım,sizler gerçekten iyi yürekli insanlar olduğunuz için bu tarz uygulamaların kötü amaçlarla yada kötü demeyeyim(çünkü iyi-kötü kavramı kişinin olaya bakış açısına göre değişir) farklı amaçlarla kullanılabilir.siz belki sizi rahatsız eden birini susturmak için kullanacaksınız ama bir başkası tamamen iyiliği güzelliği konuşan birini susturmak için kullanabilir.sonuçta burada burada bir enerji yönlendirmesi sözkonusu,yani bir anlamda silah.büyünün küçüğü büyüğü olmaz,hepsi aynı temelde yoğun enerji yönlendirmesiyle yapılan çalışmalardır.ayrıca kendisine birtakım ruhsal kapılar açılıp ruhsal sırlar verilen insanlar bu anlamda çok dikkatli olmalılar,emaneti ehline teslim etmek gibi bir sorumlulukları var...yoksa uygulamanın öğreticisinin mahfına bile neden olabilir.bu anlada site moderatörlerinin böyle titiz olması bence iyi.
sevgi ve güçle kalın
evet kesinlikle katılıyorum... anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.. :( üzgünüm...

ahmet255

Kayıtlı Üye
ewa yapıcak bir şey yok paylaşımın için teşekkürler seni yazdıgım yorum yüzünden 2 arada bi derede bıraktıgım için üzgünüm lütfen affet tekrar teşekkürler.

greengrass

Kayıtlı Üye
ewa yapıcak bir şey yok paylaşımın için teşekkürler seni yazdıgım yorum yüzünden 2 arada bi derede bıraktıgım için üzgünüm lütfen affet tekrar teşekkürler.
rica ederim... bi ara inan pişman oldum paylaştığım için :/ bi daha ki sefere iyi düşünüp öyle paylaşıcam. sonra kararsız kalmaktansa daha iyidir. ayrıca affetmek ALLAH'a mahsustur... estağfurullah.. :)

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
değerli dostlarım lütfen söylediklerimi yanlış anlamayın,kesinlikle eleştiri amaçlı yada sizin düşüncelerinizi yargılama yada yorumlama amaçlı yazmadım ben.sizler iyi insanlarsınız,ve doğal olarakta her iyi insanın yaptığı gibi bildiklerinizden başkalarıda istifade etsinler diye paylaşmak istiyorsunuz,bu öyle doğal bir şeyki.ama bu türden ruhsal çalışmalar insana çok değişik ve kapsamlı kapılar açar ve yetiler kazandırır,bu anlamda sorumluluklarda daha bir artar,ve bu sitedeki bilgiler herkese açık bilgiler,okuyabilmek için üye olmaya bile gerek yok.ve sizin dostane yazdığınız şeyler ilerde bir gün siz hiç farkında bile olmadan sizi büyük sıkıntılara sokabilir.yazdıklarım sadece bu tema üzerineydi.bu nedenle site moderatörleri bu türden paylaşımların özel mesaj yolu ile bile olsa kendi denetimleri altında olmasını öneriyorlar,maksatları bizleri olumsuzluklardan korumak....
umuyorum söylemek istediklerimi anlatabilmişimdir.
sevgi ve güçle kalın

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu tür büyülerin tam verilmesi yasaktır! Bizler bilgilendirme amaçlı veriyoruz ki, bilin bakın bu da var, kendinizi ona göre koruyun diye... Sadece bilgi amaçlıdır. Uygulama kısmını vermek yasaktır.

esinder

Kayıtlı Üye
Hocaya gidin parayi verin formulu alin arkadaslar olay budur...hocaya gidenler bir grup olusturalim, herkes birbirine msnden bilgi versin...

siyahgul1

Kayıtlı Üye
ya hocaya verecek para yoksa nolur sanki tam verseniz bu isin sakasi tabi benim annem hep yer gok dua ustune kuruludur der ve bende butun kalbimle inaniyorum yeterki birseyi tanridan iste ve inan bisekilde oluyor ayetel kursi tek basina her derde deva zaten

leylabatay

Kayıtlı Üye
ya hocaya verecek para yoksa nolur sanki tam verseniz bu isin sakasi tabi benim annem hep yer gok dua ustune kuruludur der ve bende butun kalbimle inaniyorum yeterki birseyi tanridan iste ve inan bisekilde oluyor ayetel kursi tek basina her derde deva zaten
kardeşim havas bölümünden baksan cevabı bulursun,bide ayeti kerime ve dularla içten yapıldıktan sonra bir çok sıkıntıya cevab bulabilirsiniz Allahın izniyle daha önce bu konu üzerine bir ayet paylaşmıştım şu an tan net olarak sitedeki yerini bilemiyorum ama,bende çok faydasını gördüğüm bir ayet.Bakara suresinin 17. ayeti idi.

Bu tür büyülerin tam verilmesi yasaktır! Bizler bilgilendirme amaçlı veriyoruz ki, bilin bakın bu da var, kendinizi ona göre koruyun diye... Sadece bilgi amaçlıdır. Uygulama kısmını vermek yasaktır.
Özür dilerim yeşil çingene ama büyü içerikli olmayan bir ayeti kerime faydası olması umuduyla kardeşimle paylaştım inşallah hata yapmamışımdır.

Çok özür diliyorum Bakara suresinin 18. ayeti imiş.Hakkınızı helal edin.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Çok özür diliyorum Bakara suresinin 18. ayeti imiş.Hakkınızı helal edin.
Bakara 18.ayetin ledünni kapısı yoktur; bu konuyu daha önce açıklamıştım.. Bir ayeti ledünni ilimlerde kullanabilmek için bazı gereklilikler vardır, ayetin benzetme yada örneklendirme üzerine kurulu degil, olayın oldugu yere kişiye topluma bizatihi cevaben nazil olması gerekmektedir, bu ayettede ilk bakışta ehl-i küffara cevap vardır ancak bahsettigim gibi degildir.. O ayetin iş emri niteliginde olması gerekmektedir, hal böyle olunca her manasını yorumladıgınız ayet ilgili konulara ışık olmayacaktır.. Ayet seçiminde diger bir husus ise Mekki ve Medeni ayetler gibi farklara açılır buda önemli bir ayrıntıdır, sözün özü paylaşım için teşekkür etmekle birlikte söz konusu 18.ayetin psikolojik faydasından başka yarar saglamayacagına işaret etmek durumundayım.. Zira uyguladıktan sonra neden bende bu ayet yarar saglamıyor diye yüzlerce kişi umutsuzluga kapılacak hatta kendisini eleştirerek isyana gidecektir.. selam ve dua ile

leylabatay

Kayıtlı Üye
Bakara 18.ayetin ledünni kapısı yoktur; bu konuyu daha önce açıklamıştım.. Bir ayeti ledünni ilimlerde kullanabilmek için bazı gereklilikler vardır, ayetin benzetme yada örneklendirme üzerine kurulu degil, olayın oldugu yere kişiye topluma bizatihi cevaben nazil olması gerekmektedir, bu ayettede ilk bakışta ehl-i küffara cevap vardır ancak bahsettigim gibi degildir.. O ayetin iş emri niteliginde olması gerekmektedir, hal böyle olunca her manasını yorumladıgınız ayet ilgili konulara ışık olmayacaktır.. Ayet seçiminde diger bir husus ise Mekki ve Medeni ayetler gibi farklara açılır buda önemli bir ayrıntıdır, sözün özü paylaşım için teşekkür etmekle birlikte söz konusu 18.ayetin psikolojik faydasından başka yarar saglamayacagına işaret etmek durumundayım.. Zira uyguladıktan sonra neden bende bu ayet yarar saglamıyor diye yüzlerce kişi umutsuzluga kapılacak hatta kendisini eleştirerek isyana gidecektir.. selam ve dua ile
Haklı olabilirsiniz,ama bendeki bilgi zayıflığına istinaden şöyle bi açıklama yapayım ;uyku ile uyanıklık arasında hadimlerimin bana öğrettiği bir ayetti anlamını araştırınca bana dedikoduları önlemek için öğrettikleri kanısına vardım ve bir kaç kişiyede yazıp verdim faydasını gördüklerini söylediler ama tabiki siz daha iyisini bilirsiniz,şahside faydası olabilir genelde ama herşeyden önce tabiki bu ayet hürmetine diyerek yapılan dularda fayda görülmesini umuyorum.Saygılarımla.