Dagilmis/Hasarli Aura

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trikker

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Kisisel bir takim analizlerime ve arastirmalarima gore aura'm da bir sorun olduguna ve dagilmis/karmasiklasmis olduguna kanaat getirdim. Asagida yazdigim belirtilerin ayni turde bir soruna isaret edebileceginden, bu belirtileri kendilerinde gozlemleyen diger site sakinlerinin de faydalanabilecegini dusunuyorum.

- istemdisi, kontrol edilemeyen empati. Cevremdeki insanlarin ani duygu degisimleri ve dusuncelerinin cesidini istem disi olarak hissedebiliyorum. Istenilen bir durum gibi gozukse de, kontrol edilemediginden dolayi bu duygu ve dusuncelerden farkli sekillerde etkileniyorum ve de bu bazen istenmeyen inis ve cikislara sebep olabiliyor. Bir sure once, guvendigim bir tanidigim da ilk gorusmemizde benim cok acik oldugumu bunun uzerinde calismam gerektiginden bahsetmisti.
- kalabaliklarda ve benzer durumlarda ortaya cikan anksiyete.
- sahip oldugum enerjinin kisa bir surede azalmasi ve aniden bitkinlik halinin ortaya cikisi. ozellikle yogun duygulu anlardan sonra kuvvetli bir uyku isteminin ortaya cikisi.
- cesitli enerji calismalarinin etkilerinin kisa sureli ve kalici olmamasi.

Bu belirtilerden yola cikarak aura'min hasarli oldugunu dusunuyorum. Bu konu hakkinda kisisel olarak yapabilecegim calismalar veya yardim alarak nasil bir yol izleyebilecegim konusunda yorumlarinizi yazarsaniz cok memnun olurum. Simdiden tesekkur ederim.

origanum

Yönetici
Esasında bu size verilmiş bir güç. Onu kabul edin, alışın, geliştirin ve yönlendirin, yapmanız gereken bu. Ama istemezseniz kendinizi kapatabilirsiniz ve geri gider, yazık olur bu durumda da.
Auranıza boş bir zamanımda bakabilirim eğer hasar varsa sahiden onarırım, güçlendiririm hatta. Ama şifa için beni sırada bekleyen çok kişi var, öncelik onların.

starligth

Kayıtlı Üye
bana kalırsa bunlar çakralarınızdan kaynaklı. isterseniz bana özelden anne ve kendi isminizi yönlendirirseniz yardımcı olmaya çalışabilirim.

origanum

Yönetici
bana kalırsa bunlar çakralarınızdan kaynaklı. isterseniz bana özelden anne ve kendi isminizi yönlendirirseniz yardımcı olmaya çalışabilirim.
Bu sitede yönetimin izni olmadan kimse kimsenin özel bilgilerini alamaz ve müdahale edemez ki biz buna her zaman karşıyız. Üyelik sonlandırılma nedenidir hatta, kurallarımız konusunda çok ciddiyiz. Kişinin çakralarını gerekirse biz de açabiliriz şifa talepleri diye bir bölümümüz var sıkıntısı olan oraya yazıyor. İyi niyetli davranmak isteğinizi anlayışla karşılıyor fakat kurallarımıza uymanız gerektiğini hatırlatır iyi forumlar dilerim.

KURTT

Kayıtlı Üye

çakra dediğiniz zaten aura dan beslenir yani auranız sağlıklı olmaz sa zaten çakralarınızı etkiler. direk çakralarınızda sorun var gibi teşhisi nasıl koydunuz merak ettim doğrusu.

eccentiric

Kayıtlı Üye
aynı şey bende de var..özellikle insanların enerjilerinden çok kolay etkilenıyorum..bunun için önerileriniz neler acaba..

origanum

Yönetici
aynı şey bende de var..özellikle insanların enerjilerinden çok kolay etkilenıyorum..bunun için önerileriniz neler acaba..
Kendi titreşim seviyenizi arttırmanız gerekir. Bunun için de bol bol enerji çalışması yapmalısınız. Ayrıca beslenmenize dikkat etmeniz ve hayat standardınızı tamamen değiştirmeniz gerekebilir.

trikker

Kayıtlı Üye
cevaplariniz ve yardim teklifleriniz icin tesekkur ederim.
sayin origanum, bu bir ozellik demissiniz, ben de katiliyorum, fakat kontrol edilemediginden dolayi sikinti yasiyorum. guclendirme adina yapilabilecek calismalari forumda ve baska kaynaklarda arastiricagim. sizin tavsiye edebileceginiz konular/kaynaklar var midir? Siram geldiginde bos vaktinizde bakabileceginiz soylemissiniz. Cok minnettar olurum. Bu konuda daha detayli iletisime gecebilir miyiz?

origanum

Yönetici
Öncelikle hergün meditasyon yapmalı ve biraz zamana bırakmalısınız. Bizim sitemizde paranormal aktivitelerle ilgili pek çok yazımız olduğunu biliyorsunuzdur ve üye olduğunuz bu kadar zaman zarfında zaten okumuş olacağınızı düşünüyorum, hatırlamak için tekrar bir göz atın. Bunların üstüne mabet kaynaklarında paylaşılan kitapları da okumadıysanız okuyun. Oradaki referanslar sizi başka kaynaklara da götürecektir. Bunlar size pratik yapma konusunda bir fikir verecektir. Yapacağınız düzenli meditasyonlar ve edindiğiniz bilgilerden sonra evrenden size bir sinyal mutlaka gelecektir. Sabırla ve huzurla beklemenizi tavsiye ederim. Uygun zamanı evren belirler. Birgün bu güçleri kontrol edebileceğinizi göreceksiniz. İleriki zamanlarda mesajlaşırız, biz her zaman buradayız ve yardıma hazırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...