Birkaç soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim.

Daha önce birkaç sey yasadim bu iste cin görme onlar tarafindan uyandirilma, melek görme gibi seyler. Birde ortamda negatif enerji oldugunda bunu hissedebiliyorum ayrica bazi olacaklarida veya o an oldugunda hissedebiliyorum. Fakat sorularim vardi bende iste bu yüksek enerji islerine girmek istiyorum biraz vahsice olacak ama etrafima tehlikeli biri olarak çikmak istiyorum. Hani olur ya bardak çatlatanlar sevmediklerinin basina birtek bakisla kötü seyler getirenlerden. Ben yurt disinda yasiyorum bunu nasil basarabilirim.

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
bnce bu negatif enerjiyle biraz zor tehlikeli işler falan ...biraz daha olaylara iyi niyetle yaklaşmanın faydası olur diye düşünüorum ilk başta enerji çalışmasıyla başlasan hiç fena olmaz ancak şuanda böyle bir duyuru olmadı biraz diğer bilgilerden faydalan bunu sana çok faydası olur çok hırslısın anladağım kadarıyla bunun dozunu kaçırmamanı tavsiye ederim

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Enerji çalışmalarımızı takip edin, düzenli meditasyon yapın. Öncelikle enerji seviyenizi yükseltin sonrasında ne yönde kullanacağınız kendi bileceğiniz iş.

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Nasıl yani bu negatiflikle zor ? Içim nefret dolu diyebilirim. Birde ben bu enerji çalışmalarını nerden ve nasıl takip edecem. Forumda biraz gezdim ama tam bulamadım yardımcı olursanız teşekkür ederim gerçekten çok hırslıyım.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Benimde Sezgilerim çok açıkdır. Duru görü yetenegim çok süper .
Sende 16 yaşında blue cagına yeni girmiş arkadaşlarına çevresine kendini kanıtlamaya çalışan daha içi çocuk olan biri olarak sezdim.
Enerji çalışmalarını yap telekinezi çalış çok çalışırsan bi süre sonra nekro kineziye döndüre bilirsin belki .Çokta ortalar gözütnmek istiyosan (aile arkadaş cevresi) Badiye git Kareteye filan git en güçlü sen ol . :D

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Nasıl yani bu negatiflikle zor ? Içim nefret dolu diyebilirim. Birde ben bu enerji çalışmalarını nerden ve nasıl takip edecem. Forumda biraz gezdim ama tam bulamadım yardımcı olursanız teşekkür ederim gerçekten çok hırslıyım.

Yapılacağı zaman sitede duyurulur.

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Maalesef 16 yaşında değilim blu çağını Çoktan geçtim sayılır 22 yaşında ve kimseye birşey kanıtlamaya çalışmayan biriyim. Zaten bu yaşadığım olayları anlattığımda annem bile inanmıyor hepsi kendime kalıyor yani :D bazen erkek arkadaşıma anlatıyorum oda hayretler içersinde senden korkmaya başladım diyor. Peki ne zaman yapılacak yani çok varmı ?

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Maalesef 16 yaşında değilim blu çağını Çoktan geçtim sayılır 22 yaşında ve kimseye birşey kanıtlamaya çalışmayan biriyim. Zaten bu yaşadığım olayları anlattığımda annem bile inanmıyor hepsi kendime kalıyor yani :D bazen erkek arkadaşıma anlatıyorum oda hayretler içersinde senden korkmaya başladım diyor. Peki ne zaman yapılacak yani çok varmı ?

Enerji Çalışmaları takvimini düzenli olarak kontrol edin.Yapılacağı zaman duyurulacaktır.

starligth

Kayıtlı Üye
enerji büyük bir güçtür ve o gücü kim nasıl isterse öle kullanabilir. ben iyi tarafta kullanmaktan yanayım ama missevda ya da saygı duyuyorum. ayrıca enerjini yükselttiğinde içinde kötülük kalmayacaktır diye düşünüyorum :)

origanum

Yönetici

Biz burada negatif enerji çalışması asla yapmıyoruz. Üyelerimize hep olumlu enerjiler yönlendiriyoruz. Bizim vereceğimiz enerjiyle bir yerlere gelebilmek istiyorsanız pozitif biri olmanız gerekmekte. Sistemimiz bu şekilde.

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Sandığınız kadar kötü değilim :D sadece haksızlığa uğruyorum bu aralar ve çok çaresiz kaldım. Istediğim negatif enerji değil. Bazı yerlerde negatif enerji hissediyorum yani biriler dolanıyor ama ben göremiyorum etrafımda geziyorlar hissediyorum ama göremiyorum. Bu herşeyi hissetme olayınıda geliştirmek istiyorum tamamen alıştım ve benim bir parçam olarak kabul ettim.

origanum

Yönetici
Sanırım bir temizlik çalışmasına ihtiyacınız var negatif enerjilerden kurtulmak için. O zaman rahatlarsınız biraz. Hissetme isteğinize gelince bu uzun bir yol. Sizin çabanıza bağlı gelişir. Yıllarınızı vermelisiniz.

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Valla siz bilirsiniz en iyisini ben hiç anlamam bunlardan. Fakat bazen odamda bile oluyor, halamların salonunda akşamları sürekli var acaip korkutuyor bazen geceleri uyuyamıyorum sanki biri izliyor beni. Bu herşeyi hissetme yaklaşık 6 ay önce başladı yanımda birinin beni koruduğunu hissedebiliyordum işte şuan şunu yap bunu yap diyen bir his açıkçası hiç çalışma falanda yapmadım herşey kendiliğinden gelişti. Bunun üzerinde çalışsam neler olur kim bilir ama istiyorum :)

trikker

Kayıtlı Üye
icinizdeki caresizligi ve mutsuzlugu sezip sizi kullanmaya calisan bir varlik olma ihtimalini de gozardi etmeyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...