Sadece bana mı oluyor bu olay ?

marchosias

Banlı Kullanıcı
Selamlar..! Arkadaşlar kendi başımdan geçen merak ettiğim bu sadece bana mı oluyor ? Gece yatağımda rahatça uyurken sanki rüyamda gördügüm bir alanda gezerken toprak ayağımın altından çekili vermiş gibi hissediyorum ama sanki boşluga basıyomusum gibi korkup yataktan fırlayarak uyanıyorum rüya mı hayal mi kestiremedim her hafta 1 2 kez uyku halindeyken oluyor ?? sizinde başınıza geldi mi hiç böyle bir olay ?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir çok kişiye olur bu. Benim görüşüm; bilinçsiz astrale çıkan dublemizin ani geri dönüşü.

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Aynen bana da çok sık,hatta her gece olmakta.İçimden çıkıyormuş gibi oluyorum,ama geri dönüyorum hemen.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Evet benim de çok kereler yaşadığım bir şey bu..Genellikle de uykuya geçiş anında oluşur bu durum.. Anormal bir durum olduğunu sanmıyorum.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Benim başıma gelen olay tam benzeri değil çünkü kesinlikle uyumuyordum...ışığı kapattığım anda farklı bir boyutta geçtim sanki...etraf aydınlık , parlak gümüş renginden bir ışık var alışık olduğumuz türden değil ...ve bulunduğum yerden dünyayı görebiliyorum...zemin gri , kum sanki ama üstüne basamıyorum...O ortamdan (halüsinasyon ya da herneyise) kurtulak istiyorum...ordan çıkmak istiyorum ama hemen olmuyor...
Bu birkaç kez oldu...ama nedense her dafasında panikleniyorum ilk baştan nerdeyim ne oldu gitmek istiyorum gibilerinde bi sürü şey düşünmeye başlıyorum o anda...ve nasıl geri döndüğüme hiç bir zaman farkında olmadım....aaa..bitti diyorum.. o kadar
Sık sık olmuyo ama şimdiye kadar 4 kere başıma geldi