aradığını bulma

sevgicem

Kayıtlı Üye
kaybedilen bir şeyi bulmak için ne gibi bir şey yapmamız gerekir,formlarda aradım bu konuyla ilgili bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim,oğlum dersane aidatını odasına koymuş şimdi parayı bulamıyor,evde oğlumla ben kalıyorum evime misafir,arkadaş gelmez,evdeki bu para nereye kayboldu anlayamıyorum bu konuda yardımınıza ihtiyacım var şimdiden tşk ederim cevaplarınız için,,,,

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
selam arkadaşım elimde bu var dene istersen .....Ce’fer-i Huldî hazretleri buyurdu ki: Birşeyin kaybolduğu veya bir kimse ile buluşmak istediğin zaman, yâ câmi’an-nâsi li-yevmin lâ raybe fîh, innallahe lâ yuhlifül mîâd, icma’ beynî ve beyne ... deyip, kimle ve neyle buluşmak istiyorsa, beni onunla buluştur söyleyip, noktaların olduğu yerde onun ismini belirtir. Böyle söylersem, Allahü teâlâ muhakkak seni o şey veya o kimse ile buluşturur. Bunu söylediğim her zaman, duâm kabûl edildi...

XTX

Kayıtlı Üye
Benimde bir kaybım olduğunda annemden öğrendiğim bir uygulamayı paylaşayım, bir şeyiniz kaybolduğunda veya yerini hatırlamıyorsanız, Mevlana Hazretlerine Fatiha Adadım, kaybımı bulmak niyetiyle.. diledikten ve aradığınızı hemen bulduktan sonra 1 Fatiha ve 3 İhlas dualarını okumanız yeterlidir. Ben çok faydasını gördüğümü söyliyebilirim. Arkadaşımızın verdiği kayıp duasıda çok etkilidir, inşallah bir an önce kaybınıza ulaşırsınız, kolay gelsin..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kaybedilen bir şeyi bulmak için ne gibi bir şey yapmamız gerekir,formlarda aradım bu konuyla ilgili bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim,oğlum dersane aidatını odasına koymuş şimdi parayı bulamıyor,evde oğlumla ben kalıyorum evime misafir,arkadaş gelmez,evdeki bu para nereye kayboldu anlayamıyorum bu konuda yardımınıza ihtiyacım var şimdiden tşk ederim cevaplarınız için,,,,
İçime öyle birşey dogdu ki inşallah yanılıyorumdur.. Kimse degil, Oglunuz o parayı aldı.....
Onunla konuşun karşısına oturun gözlerine bakın, tekrar sorun sen mi aldın diyin, dudak ve gırtlak hareketlerine dikkat edin, yutkunuyorsa beden diline göre yalan söylüyor demektir.. Eger bunu anlarsanız sakın kızmayın iyilikle güzel sözlerle bunun hata oldugunu önemli olan paranın degil anneye karşı yalan söylendigini ifade edin.. Dedigim gibi benimki sadece bir histi..

XTX

Kayıtlı Üye
Sn Kontejyan ın söylediği gibi benimde aklıma ilk olarak bu düşünce belirdi ama söylemekten kaçındım ve kayıp duasını yazdım.. Teşekkürler Kontejyan

sevgicem

Kayıtlı Üye
cevaplarınızı şimdi okudum çok tşk ederim allah razı olsun cevaplarınız için önerilerinizi hemen uygulayacağım sonucu sizlere bildiririm arkadaşlar........

escada35

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benimde mp4 çalarım kayboldu yada yolda düşürdüm muhtemelen heryeri aradım fakat yok yok bunun için dediğiniz dua'yı okusam mp4'ün içinde cv ve iletişim bilgilerim var belki o kişi beni arar iletişime geçeriz diye düşünüyorum ama şans :(

esinder

Kayıtlı Üye
el cami cekebılırsın 114 defa.allahın toplayıcı anlamıdır.ebced hesabı 114 dur

_gizemli_

Kayıtlı Üye
çalınmış malı geri getirmek yada hırsızın kim oldugunu ögrenmek için bir uygulama bileniniz varmı arkadaşlar tşklr