bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
kalp gözü nasıl açılır yani insanların kalplerini beynini nasıl okurum

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kalp gözü nasıl açılır yani insanların kalplerini beynini nasıl okurum
bu konuda size 3 esma tavsiye ediyorum lakin bu esmalar üzerinde yılmadan uzun uzadıya çalışmalısınız sürekli dilinizde vird edinmelisiniz.. Zamanı gelince size tecellisini aktaracaktır..
El BATIN EL HABİR EL BASİR

canavar

Kayıtlı Üye
Ben ne zaman El Habir esmasını zikretsem yada özelikle uyumadan önce yaptığımda sürekli rüyalar görüyorum..film gibi bi sürü şey ..eğer bunu okumayı kestiğimde rüya görmüyorum ..Bence bu esma rüyaları etkiliyor..sizce de olabilir mi ...

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bu Esmalar ayrı ayrı mı zikredilecek yoksa birarada

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben ne zaman El Habir esmasını zikretsem yada özelikle uyumadan önce yaptığımda sürekli rüyalar görüyorum..film gibi bi sürü şey ..eğer bunu okumayı kestiğimde rüya görmüyorum ..Bence bu esma rüyaları etkiliyor..sizce de olabilir mi ...

Evet, etkiler.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Rüya görüp görmemenizi degilde rüyalarınızın sahih rüyalar olması üzerinde etkili olur.. Ayrıca sadece rüyalarda degil hisseil kublü dedigimiz ön sezinizide kuvvetlendirecektir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...