Aile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bu konu önceden açıldıysa veya konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilemek istiyorum.

Benim bir sorum olcaktı.Yetenekler (telepati,geleceği görme,telekinezi...) veya cadılık,büyücülük ve benzeri şeyler kan yoluyla,genden v.b. yollarla geçebilir mi anneden-babadan ya da bir akrabadan? Yoksa kişiye özelmidir? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Saygılarımla...

Angel777

Kayıtlı Üye
Anne ve babanın bütün paranormal yetenekleri çoçuğa da geçer. Cadılık bazen geçer; fakat bazen geçmeye de bilir. Anneniz sadece durugörüde yetenekliyse, bu sizin de sadece durugörü yapabileceğiniz anlamına gelmez. Başka özel yetenekleriniz de olabilir. Bu yetenekler herkeste az çok vardır. Önemli olan çalışarak onları ortaya çıkarmak, kullanmayı bilmek. Nasıl ki bir cadı, cadı olduğunu kendisi anlar, siz de kendi yeteneklerinizi bilgi toplayarak yavaş yavaş keşfedebilirsiniz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu konu önceden açıldıysa veya konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilemek istiyorum.

Benim bir sorum olcaktı.Yetenekler (telepati,geleceği görme,telekinezi...) veya cadılık,büyücülük ve benzeri şeyler kan yoluyla,genden v.b. yollarla geçebilir mi anneden-babadan ya da bir akrabadan? Yoksa kişiye özelmidir? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Saygılarımla...
Öncelikle bilinmelidir ki, her insan psişik yeteneklere sahip olarak anne karnında gelişir. Bu daha sonra yok olabilir veya azabilir. Tam tersi olarak da artabilir. Sizin sorunuza gelince de, A kişisinin sahip olduğu yetenekler belli bir DNA kodunda işlenmiş vaziyettedir. Bu şekilde A kişisi, üreyip bu kodu, kendinden sonraki nesillere aktarabilir. A kişisinin yetenekleri kendi çocuğuna geçmeyebilir. Çocuk bu konuda sadece taşıyıcı olabilir veya bizzat bu yeteneği kullanabilir. Taşıyıcılık durumu bazen torunun torununa kadar sürüp sonra kullanıcı şekline dönüşebilir. Çok derin ve kapsamlı bir konu olup, özeti bu şekilde olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...