Hançer falı

Angel777

Kayıtlı Üye
64774812f183.jpg
Bu fal sayesinde merak edilen sorulara ve sorunların çözümüne ulaşabilirsiniz. Bu fala başlamadan önce çapı 50 santimetre olan yuvarlak bir levha bulun. Bulamazsanız kartondan da kesebilirsiniz. Benim tavsiyem kare şeklinde bir kartona o daireyi çizmeniz, ama tercih sizin.
Şimdi sadece bu fal için kullanacağınız bir bıçak ve ya küçük bir hançer bulun. Hançeri dairenin merkezine koyun. Bir soru sorun. "Kim beni seviyor?", "Kim beni arayacak?", "Neden bana küstü?", Beni seviyor mu?" vs.
Sorunun mümkün olan bütün cevaplarını küçük küçük kağıtlara yazıp dairenin etrafına düzenli aralıklarla dizin. Sorunuzu sorup hançeri döndürün. Hançer dönüp durduktan sonra hangi kağıdı gösterdiğine bakın. Kağıttaki cevap hançerin size söylediği cevaptır. Günde sadece bir kere, üç soru sormak tavsiye edilir. Aynı soruyu ASLA iki kere sormayınız, ikinci cevap yanlış olacak çünkü.
Başlamak için güzel bir metot olduğunu düşünüyorum. Dikkat etmeniz gereken, hançeri sadece bu fal için kullanmanız ve o hançere sizden başkasının dokunmaması. Kullanılmış bir hançer ve ya bıçak işinizi görmeyecektir, yeni olsun.
Yabancı bir fal kitabından kendi çevirimdir.

starligth

Kayıtlı Üye
Benim için önemli olan da denenip doğru sonuca ulaşılıp ulaşılmadığıydı. İlk okuduğumda biraz tuhaf geldi ancak düşününce yüzükle de bakılan fallar olduğu ve doğru sonuca çıkarttığı aklıma geldi.

Angel777

Kayıtlı Üye
Kartlar, kahve fincanı, hançer, yüzük... Bunlar sadece araçtır. Önemli olan fal bakan kişinin nasıl baktığıdır. Tecrübeli olan biri nesnelerden ve araçlardan yardım almadan da fal bakabilir.

starligth

Kayıtlı Üye
Ben en rahat kahve ve tarot kartlarına odaklanabiliyorum.