Benim için çok önemli bir rüya lütfen yorumlarmısınız?

tgc

Kayıtlı Üye
Dün gece rüyamda, erkek arkadaşımın annesini gördüm kadınla bayağı muhabbet ettim ve onu rüyamda çok sevdim kadın bana ded iki ben senin böyle bir kız olduğunu bilseydim böyle şeyler yapmazdım.(Yani gerçek hayatta beni istemiyor ama rüyamda onu o kadar çok sevdim ki oda beni çok sevdi gerçek hayatta bile kadına kanım kaynadı). Pantea, yorumlarsan çok memnun olurum.

tgc

Kayıtlı Üye
Rüyamı yorumlayabilecek kimse yok mu:(

Angel777

Kayıtlı Üye
Rüya yorumları ile pantea ilgileniyordu ; fakat son zamanlarda aktif olmadığı için yorumlanması istenen rüyalar yorumlanamıyor. Merak etmeyin, rüyanız en kısa zamanda bilgili kişiler tarafından yorumlanacak.

starligth

Kayıtlı Üye
bana kalırsa bu rüya bilinçaltınızdan kaynaklı.. annesinin sizi istememesinden kaynaklı üzüntünüzün dışa vurumu diyebilirim.

tgc

Kayıtlı Üye
Ama ben annesi beni istemiyor diye üzülmüyorum ayrıca kadın hiç aklıma falan da gelmiyor onunla hiç ilgilenmiyorum ki..

starligth

Kayıtlı Üye
bilinçaltınızda böle bir şey vardır bence. çünkü gelecekle ilgili ve yorumlanabilecek rüyalarda belirgin olarak bastırılan bir renk, bir sayı yada cümle vardır. eğer aklınızda konuşmalardan kalan bir şey varsa yardımcı olabilirim.

tgc

Kayıtlı Üye
Rüyadaki konuşmalardan aklımda kalanlar mı?

tgc

Kayıtlı Üye
"Ben senin böyle bir kız olduğunu bilseydim böyle yapmazdım" dedi.

starligth

Kayıtlı Üye
peki kıyafetlerinizden hatırladığınız bir renk var mı? veya duvarlar ortam??

tgc

Kayıtlı Üye
Ev Gibi Bir Ortamdı Tam Hatırlamıyorum. (Gerçek Hayatta Kadını Hiç Görmedim), Ama Rüyamda Gördüğüm Kadın Çok Güleryüzlüydü, Melek Gibiydi, Çok Gülümsüyordu Ve Ön Dişleri Çürüktü Güldükçe Gözüme Çarptı.

starligth

Kayıtlı Üye
onunla ilgili bir haber alacaksın ve bu canını biraz sıkacak. ama çok da fazla önemseyip takılma. gelip geçici bir ilk bahar yağmuru gibi geçecek.