.::Rüyamda Allah'ı Gördüm (önemli)::.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

((ex))

Banlı Kullanıcı
Bunu söylemek ne kadar doğru bilmiyorum ama yinede anlatmak istiyorum.. Rüyamda uyuyorum ve biri bana sesleniyor benimle konuşuyor bende sesi duyunca uyanıyorum ve kimsin dediğimde ben Allah'ım diyor, bende acaba o mu gerçekten diye heycanlanıyorum ve bana kendini göstermek istediğini söylüor önce siyah bir gölge gibi görünüyo sonra birden karşımda görüyorum ama normal bir insan gibi görüyorum o an onu gördükten sonra uyandım ve besmele çektim ,tekrar uyuduğumda yine aynı kişiyi görüyorum gelecekle ilgili bir kaç şey söylüyor tam hatırlamıyorum ne dediğini.. ben salonda oturuyorum bana sesleniyor yanımda arkadaşlarımda var ama onu sadece ben görebiliyordum. bana odana git yaşlı bir amca göndercem sana elinde beyaz bir kaığıt olacak onu sana verecek diyor. ben odama gittiğimde yaşlı bir adam geliyor kısa boylu biraz kilolu ve güler yüzlü bir adam onu görünce elini öpüyorum hoşgeldin amca diyorum (yaşlı amcada ölmüş biriydi yine sadece ben görebiliyodum) bana beyaz bir kağıt veriyor , kağıtta bir isim ve birde tel numarası yazıyor bunları unutma bu kişi seni arayacak diyor sonra yaşlı adam birden kayboluyor.. kağıtta "azer gazioğlu" diye bir isim yazıyor ama numarayı aklımda tutamadım. uyandığımda sadece o ismi hatırladım..

pantea yorumlarsan çok sevinirim tşkrler..

AkeLdan

Kayıtlı Üye
ben de ruyamda ALLAH ı gördum bırkac gun evvel..şeytani olma ıhtımalı yok herhalde deıl mı?? bana da ,seni seviyorum ama benm gazabımı üstüne çekmekten korkmuyor musun bana inan ve güven yolumdan şaşma dıyordu..bunu da yorumlarrsanız cok seinirim..

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
nefertiti benim rüyamıda yorumlayabilirmisin rica etsem..

Yorum isteğinizi yeni gördüm. Dikkatlice okudum rüyanızı fakat, üzgünüm ki bu rüya kesin ve kesin olarak (Allah c.c görme kısmından bahsedeceğim.) üzülerek söylüyorum ki haberci bir rüya değil, yalancı bir rüyadır.

Sebep: Allah c.c şekil ve şemal bakımından yarattıklarının hiç birisine benzemez. Görmeyip sesini işitmiş olsaydınız, mevkiinizin yükselmesine, her türlü ihtiyacınızın maddi ve manevi olarak karşılanacağına yorumlanırdı. O'nun olduğunu bilip, sadece ses olarak işitmek ve görmemek demek; Evet siz gerçekten O'nunla konuşmuşsunuz, O'nu işitmişsiniz gerçekten O sizin rüyanıza gelmiş diyebilirdim. Siyah bir gölge olarak görmenizden tutun, bir şekle bürünmesine kadar hepsi gerçek dışıdır. Allah c.c zati sıfatlarından, Vücud sıfatı O'nun yarattığı hiçbir şeye benzemediğinin ispatıdır. Daha sonrasında gördüğünüz ölünün size birşey vermiş olması ise, nasip-kısmettir (fakat bu rüya genel itibari ile yalancı bir rüyadır, bunu kesin ve net olarak söylüyorum. Üzerinde düşünmeyiniz, çünkü Rahmani rüya özelliklerini taşımıyor. Keşke taşısaydı demekten başka birşey de söyleyemiyorum malesef).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...