Azap vermek için

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Size zarar veren yada kötülügünüz için çalışan kişilere şiddetli azap vermek isterseniz; El Kabıd El Kahhar isimlerinden faydalanılır...
Çok gerekli görülmedikçe yapılmamalıdır..
Hiç kullanılmamış bir kalıp sabun alınır, sabun bir yüzüne 7 adet dardagan tohumu batırılır diger yüzüne Azap verilmek istenen kişinin anne adı ve kendi adı yazılır daha sonra

إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا وَمَاتُوا وَهُمْ كُفَّارٌ أُولَئِكَ عَلَيْهِمْ لَعْنَةُ اللَّهِ وَالْمَلَائِكَةِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِينَ

خَالِدِينَ فِيهَا لَا يُخَفَّفُ عَنْهُمُ الْعَذَابُ وَلَا هُمْ يُنْظَرُونَ

Ayetleri yazılır.. Sabunun üzerine kömür tozu serpilerek kişinin evine yakın bir yere gömülür.. Uygulamadan sonuç almak için 3 gün boyunca kişinin ismine niyetle 300 defa KAHHAR VE KABID esmaları okunur.. Özel azap duası okunarak işlem tamamlanır..
(AZAP DUASINI VERMİYORUM)

Kaynak: Kontejyan

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Çok etkili gibi görünüyor bundan nasıl korunulur yani biri bana yapmak istese ben nasıl korunurum gerçi bu işlemler haklı ve haksıza göre oluyor galiba?

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
özel azap duasını bilmeden yapılan çalışmanın ne anlamı var madem tamamı verilmeyecek bunu yazmak nedendin eger istersek azap duasını ögrenebilir miyiz ama vermeyecekseniz en azındna şöyle yazsaydınız evinize yakın biryerde şu şekilde bir sabun bulursanız bu şu anlama gelir bla bla bla

starligth

Kayıtlı Üye
uygulamayı mı düşünüyorsunuz? daha önceden bu tür uygulamalarınız var mı?

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
22 yaşındayım ve 15-16 yıldır birşekilde ilgiliyim son zamanlarda majiyle uğraşmaktayım ve çeşitli denemelerim oldu amacım denemesem bile bilgi sahibi olmak

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sitemizde tehlikeli formüller tamamen paylaşılmaz. Bu paylaşımlar yapın diye değil bilgi edinin diyedir. Bu konular daha önceleri de konuşuldu.

greengrass

Kayıtlı Üye
düşmanlardan korunmak için yada ızdırap vermek için belli dualar var. bunlardan biri okunabilir ama ne kadar etkili olur orası tartışılır.

xmahmutx

Kayıtlı Üye
Eksik bir büyünün nasıl bir etki bırakabileceğini biliyor musunuz ?
Bırakında insanlar hiç yapmasın ya da tam olarak yapsın.
Öncelikle o dua okunmadığı taktirde nasıl bir etki alınıyor onu öğrenin ve öyle paylaşın.
Ama söylemek gerekirse o duanın okunmaması kötü şeylere yol açıyor.

Yine altını çizerek söylüyorum
ÖNCE EKSİK OLURSA NASIL BİR ETKİ BIRAKIR ONU ÖĞRENİN SONRA EKSİK PAYLAŞIN.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Eksik bir büyünün nasıl bir etki bırakabileceğini biliyor musunuz ?
Bırakında insanlar hiç yapmasın ya da tam olarak yapsın.
Öncelikle o dua okunmadığı taktirde nasıl bir etki alınıyor onu öğrenin ve öyle paylaşın.
Ama söylemek gerekirse o duanın okunmaması kötü şeylere yol açıyor.

Yine altını çizerek söylüyorum
ÖNCE EKSİK OLURSA NASIL BİR ETKİ BIRAKIR ONU ÖĞRENİN SONRA EKSİK PAYLAŞIN.
eksik dua bir etki yapmaz, neyi nasıl paylaşmamız gerektigini biliyoruz ona göre paylaşıyoruz, ayrıca ögrenme degil ögretme makamındayız... Bu tür uygulamaları elbette ki eksik vermek durumundayım, tam almak isteyenler zaten bi şekilde bana ulaşır niyetini arz eder uygun görürsem gerisi veririm..

Psişik

Kayıtlı Üye
Kontejyanın yaptığı en mantıklısı çok teşekkürler

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bildigime göre dili Lailaheillallah demeyen kişilere yapılmalı azap duları yoksa geri dönermiş.

poipuman

Kayıtlı Üye
Lailaheillallah ne demek arjadasim? Yani hic muslumanlikla alakasi olmayan birisi mi?

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
ben bunu ( ya da buna benzer büyüleri) nehir kuyu gibi şeylerin üzerine atılıyor diye duymuştum daha etkili mi ne oluyormuş bir doğruluğu var mıdır

oridam

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar azap vermek kötü bi uygulama olabilir ama birine vicdanı sızlasın yaptıklarına pişman olup dönüp özürdilemesi ve bu hatasından vazgeçmesi için uygulanacak bi terkip yokmudur .mesela biri canınızı yakmıştır ve bunu bildiği halde umurunda değildir bunun için ne yapılabilir

escada35

Kayıtlı Üye
bencede oridamın dediği daha mantıklı unutmayınki herkeze zarar vermek bukadar kolay olsaydı! zarar almamızda bir bu kadar kolay olurdu...

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
yanlış anlaşılmasın bn sadece meraktan sordum o soruyu yapacağımdan değil ayni

Özgür Yürek

Kayıtlı Üye
İyikide eksik veriyorsunuz. Yoksa millet neler yapmaya kalkmazki.

CrystalWitch

Kayıtlı Üye
Azap nasıl bir azap.. Bize yaptığı kötülüğün bedeli olarak pişmanlık ve azap duygusu mu hissettiriyor yoksa kendi bile nedenini bilemediği genel bir his mi?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Azap nasıl bir azap.. Bize yaptığı kötülüğün bedeli olarak pişmanlık ve azap duygusu mu hissettiriyor yoksa kendi bile nedenini bilemediği genel bir his mi?
Kalp çarpıntısı, uyku bozuklugu ve herşeyden korkar bir hal içerisinde kişiyi bırakmak.. Kalp çarpıntısı kesinlikle kişinin Ölümüne vs sebep olmaz kriz gibi bir durum degil, sadece kalbinde acılar hisseder... Duygusal acılardan bahsetmiyorum fiziksel bir kalp agrısıdır... Korku hali ise duygusaldır...