Bolluk bereket bilinçaltı ses dosyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Biliyorsunuz ki parada bir enerjidir.Bu enerjiyi hayatmıza çekmek amacıyla oluşturulmuş bir seti sizinle paylaşmak istedim.Bunun haricinde Kendine güven ve Özdeğer olumlamalarınıda içeren 2 subliminal çalışma daha var.Onlarıda en kısa zzamanda sizlerle paylaşacağım.Eklenmiş olan dosyaları başlıklardaki talimatlara göre dinlenemenizi öneririm.Konular içerisinde uzun olumlama ve özet olumlama grupları bulunmaktadır.Uzun olumlama guruplarını günde 3 veya 4 sefer özet olumlama guruplarınıda 1 defa dinlemeniz yeterlidir.Bunun haricinde kulaklıkla yazan partları kulaklıkla ,sessiz olarak isimlenmiş olanlarında ses düğmesini çok yüksekte olmamak şartıyla dinlenmesi lazım.

İndirme Linki

http://rapidshare.com/files/364469297/BEREKET.zip
Şifre
gizlimabed

NLP Master Practitioner Hürriyet Kalalı olumlamaları kullanılmıştır.

mally

Kayıtlı Üye
Sevgili Sinemella, çok güzel paylaşım olmuş teşekkür ederim. Çok rahatlatıcı gerçekten. Kulaklıkla dinlecekler tamam, "sessiz" dedikleriniz nasıl dinlenecek? Klasik ters olanda bir yöntem yok herhalde istediğimiz gibi dinleyebiliyoruz? Bilgi verebilirmisiniz? Ne gibi değişikliklerin olacağını çok merak ediyorum :) Sevgiyle...

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Sevgili Sinemella, çok güzel paylaşım olmuş teşekkür ederim. Çok rahatlatıcı gerçekten. Kulaklıkla dinlecekler tamam, "sessiz" dedikleriniz nasıl dinlenecek? Klasik ters olanda bir yöntem yok herhalde istediğimiz gibi dinleyebiliyoruz? Bilgi verebilirmisiniz? Ne gibi değişikliklerin olacağını çok merak ediyorum :) Sevgiyle...

Merhaba
Öncelikle kulaklıkla yazanlar dediğiniz gibi kulaklıkla dinlenecek.Yanında kulaklık ibaresi olmayanlar ise kesinlikle kulaklıkla dinlenmemeli.Sessiz olanlar bence içlerinde en işlevsel olanlar.Bu teknikte çıkarılan ses insan kulağının duymayacağı bir frekansta çıkarılmıştır.Biz duyamasakta bilinçaltımız bu sesleri algılar. Mesela ben işyerimde çalışırken sessiz olanları sürekli dinliyorum.Böylece etrafımdaki insanlarda bu olumlamalardan etkilenmiş oluyorlar.Yanlız sessizde önemli bi nokta var ses düğmesini çok açıkta bırakıp dinlemeyin.Bu mp3 leri çeşitli olumlamalarla pekiştirirseniz daha çabuk sonuç alırsınız.Umarım yeterli olmuştur.
İyi dinlemeler dilerim.

zekerb

Kayıtlı Üye
Sevgili sinemella Bolluk bereket bilinçaltı ses dosyası telkin içerikleri nedir acaba bilgi verebilirmisin

nükü

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.Dün akşam indirdim bu gün dinlemeye başlıcam. Tekrar sağol.

Almunecar

Kayıtlı Üye
Bolluk bilinci içinizde..Temennim, bu bolluğa ulaştıktan sonra PAYLAŞABİLMEYİ DE SAĞLAYABİLMENİZDİR!

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Almunecar,size katılıyorum,geleni paylaşmak bir anlamda şükür niteliğinide taşıyacağından,bize gelenin paylaşılması her anlamda bereketin süreklilik kazanmasınıda sağlar...

Ailuros

Banlı Kullanıcı
sevgili sinemella Bolluk bereket bilinçaltı ses dosyası telkin içerikleri nedir acaba bilgi verebilirmisin

Aşağıda mp3 lerin içerisinde bulunan olumlamaları sıralıyorum.Ayrıca bunları gün içerisinde kendiniz de tekrar ederek mp 3leri pekiştirebilirsiniz.Aşağıdaki olumlama cümleleri bilinçaltımızdaki yokluk ve yetersizlik düşünceleri yerine varlık ve yeterlilik düşüncelerinin hakim olmasını sağlayan cümlelerdir.

"Ben Bolluk ve bereketim.Bolluk içinde yaşamaya layığım.İhtiyaçlarım evren tarafından karşılanıyor.Bolluğu kolayca kendime çekiyorum.Bolluğum ve bereketim paylaştıkça büyüyor.Refah içinde yaşamayı seçiyorum.İhtiyacım olan tüm kaynaklara sahibim.Zengin olma bilincine sahibim.Zenginim ve değerli olduğumu biliyorum.Para bana kolayca geliyor.Para bana her zaman çoğalarak geliyor.İstediğim kadar para kazanmayı hak ediyorum. "

cetin36

Kayıtlı Üye
Telkin içeriklerini yazsan da bizde bilsek ne telkin ettiğini.Değil mi yani.İçimiz rahat olsun.

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
Aşağıda mp3 lerin içerisinde bulunan olumlamaları sıralıyorum.Ayrıca bunları gün içerisinde kendiniz de tekrar ederek mp 3leri pekiştirebilirsiniz.Aşağıdaki olumlama cümleleri bilinçaltımızdaki yokluk ve yetersizlik düşünceleri yerine varlık ve yeterlilik düşüncelerinin hakim olmasını sağlayan cümlelerdir.

"Ben Bolluk ve bereketim.Bolluk içinde yaşamaya layığım.İhtiyaçlarım evren tarafından karşılanıyor.Bolluğu kolayca kendime çekiyorum.Bolluğum ve bereketim paylaştıkça büyüyor.Refah içinde yaşamayı seçiyorum.İhtiyacım olan tüm kaynaklara sahibim.Zengin olma bilincine sahibim.Zenginim ve değerli olduğumu biliyorum.Para bana kolayca geliyor.Para bana her zaman çoğalarak geliyor.İstediğim kadar para kazanmayı hak ediyorum. "
Sanırım istediğiniz bilgiler bunlar

htc_gzm

Kayıtlı Üye

Buna benzer şeyleri kendime çok söylemiştim ,ama kendimi bolluğu ve bereketi hak ettiğime inandıramamıştım.Bu müzikler bilinçaltımı etkileyeceği için işe yarayacaklarına eminim.Teşekkürler:)

haziran

Kayıtlı Üye
Dosyanın içerisinden hangi sıklıkta dinlememiz gerektiğine dair notlar çıkmadı. Başlığın ilk mesajındakini değil sonradan ekleneni indirdim bu arada.

nhl35

Kayıtlı Üye
İndirmek epey vaktimi aldı tam 5,5 saat sürdü yaw:))
Ama nihayet dinliyorum.
Emegi gecen arkdaşımıza teşekkür ediyorum.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
dosyanın içerisinden hangi sıklıkta dinlememiz gerektiğine dair notlar çıkmadı. başlığın ilk mesajındakini değil sonradan ekleneni indirdim bu arada.

İki dosyada aynı ben linki yeniledim sorun çıkmaması için.Ama tekrar belirtebilirim uzun olumlama guruplarını günde 3 yada 4 defa özet olanlarıda günde 1 defa dinlemeniz yeterlidir.

Sevgi ve Işıkla kalın

indrmek epey vaktimi aldı tam 5,5 saat sürdü yaw:))
ama nihayet dinliyorum.
emegi gecen arkdaşımıza tsk ediyorum

Benim içinde yüklemek baya zorlu oldu:)Sabrınızın karşılığını alacağınıza eminim

Sevgi ve Işıkla kalın

naz-naz

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşlarım ben bir türlü indirmeyi başaramadım yani olmadı yapamıyorum.İndirebilen arkadaşlar bizimde faydalanmamızı sağlayabilir misiniz?

Ailuros

Banlı Kullanıcı
değerli arkadaşlarım ben bir türlü indirmeyi başaramadım yani olmadı yapamıyorum indirebilen arkadaşlar bizimde faydalanmamızı sağlayabilirmisiniz

Ne gibi bir sorun yaşıyorsunuz.Linki tekrar denedim sorun görünmüyor.Aşağıdaki linke tıklayın Free User butonuna tıkladığınız zaman belirtilen süre dolduğunda Download butonu karşınıza çıkıyor.Dosya çok büyük olduğu için buraya ekleyemiyorum.Ama bu şekilde rahatlıkla indirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/364469297/BEREKET.zip
Şifre
gizlimabed

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...