Sonokinezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Sonokinezi düşünce gücüyle ses dalgalarını kontrol etmek anlamına gelir, boğaz çakrası ile ilgilidir. Başka yerlerden öğrendiğim ve kendi bulduğum birkaç yöntem var, onları sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu ilk tekniği bir siteden öğrendim ama kendi katkılarım da olacak içinde

Ses bombası:

Bu uygulamadan önce meditasyon yapmanız gerek. Odanıza ya da başka bir yere geçin. Televizyonunuzu ve bilgisayarınızın sesini yüksek bir dereceye getirin ve müzik açın. Sonra çevrenizdek sesleri hissedin. Bir uzvunuzmuş gibi, o ses dalgalarını kontrol edebildiğinizi düşünün. Sonra elinizi iki yana açın. Bütün bu ses dalgalarının avuçlarınızın içinde birikip top haline geldiğini düşünün, sonra bu topu fırlatın, ama kırma vb. özellikleri var.

Şimdi de kendi bulduğum bir teknik bu

Ölüm çığlığı:

Yine aynı şekilde başlıyoruz fakat biraz nefes alıştırması yapmamız gerek. Müzikleri açtık, şimdi üç dört kere derin nefes alıp verin, sonra müzikleri duyun ve içinizde hissedin, sonra beşinci nefesi alırken ağzınıza havayla birlikte ses dalgalarınında geldiğini düşünün. Sonra ağzınızda toplanan bu ses dalgalarının boğaza doğru inip, boğaz çakrasında birleştirildiğini düşünün. Bu birleşme sonucu hem sesin şiddetinin hem seviyesinin arttığını hissedin. Sonra bütün gücünüzle bir çığlık atın. Emin olun ki diğer çığlıklara benzemeyecek ;)

Bu yöntemleri kullanırken son derece dikkatli olmalıyız eşyalara zarar verebiliriz, insanların başını ağrıtabilir,döndürebilir ve hatta kulak zarını patlatabiliriz. Bu yöntemler gerekli olmadan kulanılmamalıdır.

Eğer daha bulabilirsem sizinle paylaşacağım

Saygılarımla

Sonokinezide nefes çalışmaları da önemlidir. Şu nefes çalışma tekniklerine bir bakarsanız daha rahat olur. :)

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Sağlıcakla kalın.Saygılarımla
CALESTRO

marchosias

Banlı Kullanıcı
Selam arkadaşım !!

Biraz önce denedim psyclon nine - we the fallen (size de bu parçada yapmanızı öneririm ) bu parçayla denedim :) ses bombasını, başardım. Odamdaki tüller ve perdeler camlara doğru yapıştı, :D çok güzel bir şeymiş. :D Devamlı meditasyon yaptığımdan, alışık oldduğum için, iç huzurumu kolay sağlamıştım ve başardım. Nefes tekniklerini de önceden biliyordum zaten :) hiç de zor olmadı. :D Çok sağol, paylaşımından sonuç aldım. :) Saygılarımla :)

marchosias

Banlı Kullanıcı
Amethyst :D
sende denedin mi ? süper değil mi :D
saygılarımla !!

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Yardımcı olabildiysem sevindim :) ama evde çığlık atmayın sakın. :D Komşuları getirtmeyin akşam akşam. :D

marchosias

Banlı Kullanıcı
Şimdi denicem :D müstakil evdeyiz rümelihisarı'nda :D bişey olmaz burası tanrının unuttuğu yer :D Paylaştığın için çok teşekkürler :)

Saygılarımla !

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Yok henüz denemedim ama neden bahsettiğini gayet iyi biliyorum. :)
Az sonra misafirlerim gelecek onun telaşı var, yoksa seyirci kalmazdım ben. ;)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Neyse marchosias adına sevindim. Amethyst sende sonra denersin o zaman olursa söyleyin :)

Saygılarımla
CALESTRO

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Lütfen açılmış konuları tekrar tekrar açmayın. Önce sitede bir araştırın başkaları tarafından verilmediyse paylaşın. Aynı konu daha önce paylaşılmışsa, yorum ve eklentileriniz olduğunda o başlık altında bunları yapın.
Söz konusu SONOKINESIS/Sonokinezi ilgili linktedir:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=4876
Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...