Kaybolan yüzük

ryder

Kayıtlı Üye
Size yaklaşık bir ay önce başıma gelmiş bir olayı anlatmak istiyorum.

Kız arkadaşımla aramızda hiç bir sorun yokken yani bilinç altımda bu tarz bir şey yaşamamı gerektirecek bir problem yokken gördüğüm bir rüya:

Rüyamda kendimi tepeden görüyordum uyuduğumu ve yüzümü net bir şekilde görebiliyordum.Sonra yanıma bir karartı geldi karanlık bir bedendi sanki kara bir duman gibi,Kolumla oynuyordu,kafamı kaldırıp baktım,bu arada da kendimi kuş bakışı izliyorum,Sonra söz yüzüğümü parmağımdan çıkarmaya çalıştığını gördüm.Bende onun kolundan tuttum,kolu buz gibi soğuktu,Sonra uyandığımı fark edince beni görünce kaçtı ve yok oldu.Kan ter içinde uyandım,Olayı anlamaya çalışırken parmağıma baktım ve yüzük yoktu,yerde sağda solda bakabileceğim her yere baktım hatta yetinmeyip aynı yerlere bir kaç kez baktım dışarı çıktım belki balkondayken aşağı düşürmüşüm dür diye ama orada da yoktu.En son komple yatağı kaldırmaya karar verdim yastığıma yorganıma bakmıştım onlara tekrar bakıp yere attım,çarşafımı kaldırdım ama şöyle bir şey var çarşafım kenarları lastikli yatağa geçirilen türden yani ben yataktayken çarşafın kalkma ihtimali yok kalktıysa bile aynı şekilde geri takılma ihtimali yok ancak birinin elleriyle yapması gerekir bende uyurken yapamayacağıma göre çarşafın altında olma ihtimali bana göre yoktu ama yinede panikten ve korkumdan çarşafı da kaldırdım.Ve yüzük itinayla yerleştirilmiş gibi tam olarak yatağın ortasındaydı gördüğüm şey bir kara basan değildi çünkü dokundum ve hareket edebiliyordum,bu bir rüya halisülasyon da değildi çünkü ben hiç bir zaman yüzüğümü çıkarmam ve o gece de yatağıma girerken yüzüğüm parmağım daydı sizce bu tam olarak nedir bilgisi olan arkadaşlar bu konuda bir açıklama yapabilirse çok sevinirim

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Selam arkadaşım çok garip bir rüya yada başka bir şey okuyunca aklıma şöyle bir şey geldi. Belki güleceksin ama yine de yazmak istedim. Yüzüğe büyü yapıldığını duymuştum, şöyle:
Bu yüzüğü taktığı anda beni sevsin benimle olsun, beni bırakamasın diye. Belki sana aşık olan biri vardır ve o yüzüğü çıkartmadığını bildiği için de iyi bir büyücünün varlıklarını kullanarak senden alıp büyüyü yaptıktan sonra tekrar sana gönderilecekti. Benim aklıma bu geldi.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Selam arkadaşım çok garip bir rüya yada başka bir şey okuyunca aklıma şöyle bir şey geldi. Belki güleceksin ama yine de yazmak istedim. Yüzüğe büyü yapıldığını duymuştum, şöyle:
Bu yüzüğü taktığı anda beni sevsin benimle olsun, beni bırakamasın diye. Belki sana aşık olan biri vardır ve o yüzüğü çıkartmadığını bildiği için de iyi bir büyücünün varlıklarını kullanarak senden alıp büyüyü yaptıktan sonra tekrar sana gönderilecekti. Benim aklıma bu geldi.

Senin dediğin de bir ihtimal ama arkadaş, kara duman gibi demiş ve uyanınca kaçıp yok olmuş. Bu yüzden insan dışı bir varlık olabileceğine inanıyorum.

ryder

Kayıtlı Üye
Yüzüğümü direk kuyumcudan ben aldım ve hiç çıkartmadım. Kız arkadaşım büyüden falan hiç anlamaz, ben de ruhani bir varlık olduğunu düşünüyorum ama ne olabilir ki?

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Biraz komik gelebilir belki ama tahminimce senin yada sevgilinin ölmüş sevdiğinin ruhu olabilir.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Senin dediğin de bir ihtimal ama arkadaş, kara duman gibi demiş ve uyanınca kaçıp yok olmuş. Bu yüzden insan dışı bir varlık olabileceğine inanıyorum.
bende varlık diyerek zaten insan dışı bir varlıktan bahsetmiştim

yüzüğümü direk kuyumcudan ben aldım ve hiç çıkartmadım ve kız arkadaşım büyüden falan hiç anlamaz bende ruhani bi varlık olduğunu düşünüyorum ama ne olabilir ki
Kız arkadaşın değildir ama seni seven ve isteyen başka biridir ya da kız arkadaşını kıskanan biridir. Var böyle insanlar sırf üzmek için bile yapabilirler.Tabi ki bu benim düşüncem, çok daha başka bir şey de olabilir.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Büyücünün varlıkları demişsiniz görmemiştim, özür diliyorum :)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
sanırsam bu bir cin değil bence bir ruh.üsttede yazdığım gibi ya sizin ölmüş eski sevgiliniz yada sizi seven dirisi yada sevgilinizin

motherlode

Kayıtlı Üye
Odanın etrafına tuz dök. Bu eğer yüzüğünü çalan ruhsa işe yarar. Ruhları uzak tutar.
(ama pek emin değilim tuzun işe yaradığından)
Ama şeytan olduğundan şüphe duyuyorsan yatağının altına ya da tam yatağın üstüne duvara Süleymanın Anahtarını çiz.

Ve evet Supernatural izliyorum. :D