Bilemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Herkese merhaba sitede yeni üyeyim ve ilk konumu burada açmak istedim.size başımdan geçen bir olayı anlatıcam

Ben daha 7-8 yaşındayken ailecek salonda oturuyoduk.herkes salondaydı ve film izliyodu bende oyuncaklarımla oynuyodum J.salonun karşısında benim odam vardı.odanın ışığı yanmıyodu ama genede içerdeki esyalar belli oluodu.ben oyun oynarken odamda bisey hissettim hiç bole bi his olmamıştı ve karanlık odaya bakınca orda bi karaltı gördüm.insan şeklinde ve bir şeyler diyordu sanki yanıma gel falan diyordu ve kan kırmızısı (yanlış hatırlamıosam)gözleriyle bana bakıyodu.ben şoktadım bisi yapamadm ole duruodum ve sonra bisi oldu.arkadan kimse ittirmiodu biride çekmiodu ve ben karanlık odaya onun yanına çekiliyodum.sonra nasıl oldu bilmiorm ama ayağa kalktım ve koşmaya başladım.annemin yanına geldim.sonra odaya gidip baktık ve kimse yoktu .gerçekten çok korkmustum.beni kendine doğru çekmisti ve ben üstümdeki enerjiyi hissettim ama nasıl ayağa kalkıpta kaçabldm bilmiorm.nese ben bunu bu tür bi forum sitesine daha yazmıstm ve dalga geçtiler ama çok sinirlenmis ve üzülmüstm.siteyi bidaa açtıımda konu yoktu o yorumları yapanlarada mesaj attım ole bi konu görmedik mesajda atmadık dediler çok sasırmıstm ve gene korkma baslamıstm.sizce bu nasıl bir varlık olabilir.

CelticFrost

Kayıtlı Üye
Şimdi de ben korktum abi bu ne yaa testere filmi gibi :biggrinjester:

KURTT

Kayıtlı Üye
Neden konuyu iki defa açma gereği duydunuz ?

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
1. sini açtım ama görmedim. 2. sini açtım ondan sonrada kapadım. Şimdi gördüm, özür diliyorum.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Yorumunuz için teşekkür ederim eğer ne olduğu hakkında bi tahmininiz varsa lütfen söyleyin. Emin olmak için soruda sorabilirsiniz.
Şimdiden teşekkür ediyorum :)

şehrizan

Kayıtlı Üye
Cinler aleminden değişik varlıklardır insanların çeşidi olduğu gibi yaratılmış bir sürü çeşit var. Ben küçüklüğümden beri iki tane birbirine benzeyen gencin bizim evin penceresinden beni izlerlerdi. Onları bazen kardeşlerim de görürdü ama sanki bizi koruyan bir şeyler varmış gibi huzur verirlerdi. Zaman geldi geçti hiç korkmazdık onlardan ikiz gibilerdi. Bir gün isyan ettim çocukken Allah'a ve sonrasında tövbe ettim ve Kuran okumaya ve namaz kılmaya başladım. Zamanla yaşayacağım her şeyi rüyamda görmeye başladım. Kim hakkımda konuşuyorsa rüyamda aynen yaptıkları geliyordu. Uyandığımda yüzümde bir ışık olurdu, açamazdım gözümü, çok saftım, sürekli Allah'la konuşuyordum ve sesler geliyordu. Neler olduğunu hiç anlamıyordum, rüyama yaşlı bir dede gelip hep kuran okuyordu, nasıl okunacağını ögretiyordu, sesle uyandırılıyordum, Kadir gecesinde sesle kaldırıp namazımı kılmamı istiyorlardı. O gecenin çok buyuk ve Alahın göğün yedinci katında duanı bekliyor diye uyandırılyordum. Kanat sesiyle uyurken her yattığımda uyan diyorlardı, doğru yat diye... Zaman içinde tanımadığım bir aleme yol aldığımı ve bununda çok iyi bir insan olduğumu diyorlardı. Bunun için sadece sağlığıma dikkat etmem gerektiğini sürekli uyarıyorlardı. Zaman içinde bir çok mucizeye tanık oldum, büyüdüm, tabi ki bu da bir sınavdı, ilim verilmişti kılıcı, keskin bir hazine ledun ilimi herkes hayatında gariplikler yaşamıştır, bu da bu dünyada yanızca bizim olmadığımızı gösteriyor neye sahip olursak olalım dönüşümüz yine Allah'adır .

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Sana katılıyorum, keşke ben de senin gibi olabilseydim. Ama o her neyse içime bir parça bıraktı. Kötülük ve güç. Güçten kastım zihinsel yani ben hiç çalışma yapmadan ateşi söndürebiliyorum ya da arttırabiliyorum veya rüzgarı estirip durdurabiliyorum. Herkesin zihnini okuyabiliyorum, belkide şom ağızımdandır ama birine örneğin "Sende sivilce çıkacak" diyorum ve çıkıyor. Kimsede var mı bilmem ama lanetleyebiliyorum. Bir arkadaşımla kavga etmiştik, o bana dedi ki "Senin sevgilin olmamasına şaşmamalı ....... tekisin" dedi. Ben de ona istem dışı "Seni lanetliyorum bütün sevgililerinden mutsuz bir biçimde ayrılacaksın" dedim ve hepsinden de ayrıldı. Zaten okulda bana "felaket tellalı" lakabı taktılar. Bilemiyorum belki de tesadüf ama böyle olmak istemiyorum. Lütfen yardım edin :(

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Sizce bana olan şey nedir?
Hatta ben neyim diye sorayım,ve o varlık hakkında fikri olan varsa lütfen yazsın, yardımınıza ihtiyacım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...