İngilizce'yi kavrayabilmek için subliminal....

logii

Kayıtlı Üye
Bunu yazacağım aklıma bile gelmezdi ama bir çare arıyorum ne yazık ki.. İngilizce öğrenmek için veya ingilizceyi daha iyi kavramak için subliminal bir müzik veya herhangi birşeyler yapabilir misin Urum.. ?

suzansuziş

Kayıtlı Üye
İşin subminal kısmını bilemem ama yakın zamanda Üniversiltelerarası Kurul Yabanci Dil Sınavı'na (ÜDS) girecek biri olarak size bir kaç tavsiye verebilirim.Sıfırdan başlayacaksanız kesinlikle yardım alın bir kurstan ya da bilen birinden.İngilizce mantığı Türkçe mantığından çok farklı olduğundan kendi kendinize öğreneyim derken çok yanlış şeyleri kafanıza oturtabilirsiniz ve bunların yerine doğrularını koymak daha sonra çok uğraştırır.Bunun dışında kelime kartları hazırlayın.Bir tarafına Türkçesi bir tarafına İngilizcesini yazın.Her gün o kartlara bakın.Gün geçtikçe aklınızda kalan kelime sayısı artacaktır.Özellikle yatmadan önce bakarsanız daha kalıcı olur.Öğrendiğiniz kelimeleri cümle içinde kullanırsanız kalıcılık daha kalıcı olur.Bol bol seviyenize göre kitaplar okuyun.Başka türlü okuğunuzu anlama hızınızı geliştirmeniz daha zaman alır.Ayrıca çok klasik bir söz vardır ama doğrudur,İngilizce nankör bir dildir.Ara verdiğiniz an unutmaya başlarsınız bazı şeyleri.Yani bu iş kelime+kitap okuma+bol bol alıştırma yapmaktan geçiyor.Başarılar dilerim..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ingilizce yapamam eğitimci değilim yanlış bişey yapabilirim. ama öğrenmeyi kolaylaştırmak için bir şeyler yapabilirim

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Bu gercekten iyi olur Sayın urum kolaylaştırmak öğretilerde başarımızı acabilir.

logii

Kayıtlı Üye
Öğrenmeyi kolaylaştırmak, bu da olabilir.. Şimdiden teşekkürler

RenaC

Kayıtlı Üye
yaptınızmı telkin.ingilizce öğrenme için bekliyoruz sabırsızlıkla

albuena

Kayıtlı Üye
Sayın Urum böyle birşey yaparsanız okadar minnettar olurum ki... Çok teşekkürler şimdiden.

Osiris

Kayıtlı Üye
Güzel bir şey olur gerçekten.İngilizcemi geliştirirsem yabancı kaynakları daha verimli bir şekilde okuyabilirim.

azra-

Kayıtlı Üye
ingilizceyi öğrenmede kolaylık bende yardım istiyorum

iris1

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum,
Konu burada sona mı erdi?benim de inanılmaz ihtiyacım olan bi,şey aslında. Yardımcı olursan minnettar olurum
ingilizce yapamam eğitimci değilim yanlış bişey yapabilirim. ama öğrenmeyi kolaylaştırmak için bir şeyler yapabilirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sona ermemdide zamanım yok yetişebilirsem yapacağım.

raksvale

Kayıtlı Üye
Hipnoz ile ingilizceyi daha çabuk ve iyi öğrenme gibi birtakım kurslar duydum sizler ne yorum da bulanbilirsiniz arkadaşlar olablirmi böyle birşey?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Arkadaşlar bu dünyada alın teri olmadan hiç bir şey gerçekleşmez...

yaziodasi

Kayıtlı Üye
İngilizce öğrenmek sizin için kabusa dönüşmesin.

İngilizce Öğren Telkinli Mp3 ile hafıza ve konsantrasyon yeteneğinizi arttırarak, çok daha kısa sürede yabancı dil öğrenme imkanına sahipsiniz.

(Telkinler yalnızca İngilizce üzerine hazırlanmıştır.)

İngilizce Öğrenmek için Telkin mp3'ü-TIKLAYINIZ

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
İngilizce için yardımcı olabilirim ama normal yollardan :) subliminal mp3 nasıl yapılır bilmiyorum. Yardım isteyen özel mesaj yazabilir, en azından pratik yapmanıza yardım edebilirim.

cibabu

Kayıtlı Üye
İngilizce için yardımcı olabilirim ama normal yollardan :) subliminal mp3 nasıl yapılır bilmiyorum. Yardım isteyen özel mesaj yazabilir, en azından pratik yapmanıza yardım edebilirim.

Sevgili üyemiz özel mesajla değil de buradan herkese açık bir şekilde yardım isteyenlere yardımcı olursanız sanırım daha faydalı olacaksınızdır.Örneğin bu konu ile ilgili bir konu başlığı açıp buradan İngilizce öğrenme adına yardımlarınızı yapabilirsiniz sanırım.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Bende yardım edebılırım.Istersenız

serfiraz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ingilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisi olarak şunu tavsiye edebilirim.ingilizce tv kanalları videolar,klipler,kitaplar,filimler ne varsa yutun.kendi seviyenizden yüksekte bir kitap alın,okumaya çalışın,içindeki dilbilgisi yapılarını bilmiyorsanız,yardımcı bir gramer kitabından faydalanabilirsiniz takıldığınız noktalarda.bilmediğiniz kelimeleri sözlükten ama kelimenin kullanıldığı ingilizce cümleler içeren bir sözlükten bakabilirsiniz.ve en önemlisi sürekli üzerinde durmak,ingilizce yazın okuyun,dinleyin hiç ara vermeyin