Kendi bedenini görmek

ufulij

Kayıtlı Üye
Nereye yazacagımı bulamadım bende buraya yazıyım dedim.Yanlış yere yazdıysam en başta özür diliyorum.

Geçen gün uyuyacaktım yatagıma girdim, gözlerimi kapadım yaklaşık 2-3 sn sonra bi ceset geldi gözümün önüne sadece bacak kısmı yavaş yavaş yukarı çıktıkbacaktan başlayıp.Kendi yüzümü gördüm.Gözlerim beyazdı, rengi felan gitmişti.Bi duvara yaslanmışım akşamdı.yaklaşık 20-21 yaşlarındaydım.Her yerim kan içindeydi.Panikledim açtım gözümü.Her kapatışımda ya bu geliyordu yada başka bi ölüm sahnesi görüyordum.Kötü tarafıda hep bendim.Bu kötü bir şey mi?

logii

Kayıtlı Üye
Astral seyahat demek isterdim fakat değil.. Gün içerisinde yaşadığınız veya gördüğünüz olayları yattığınızda bilinçaltınıza işlemiş ve rüyanıza girmiş olabileceğini düşünüyorum. Her yattığınızda bu olayı görüyormuşsunuz.. Bu olay bende de çok oluyor. Ama ben tadını çıkarıyorum daha çok. Bu rüyayı ben yönetmeye başlıyorum. Olayları istediğim doğrultuda ilerletiyorum. Bunu sizde isterseniz yapabilirsiniz (Buna lucid rüya deniyor). Yani birşeylerden korkmayın, tadını çıkarmaya bakın derim..

ufulij

Kayıtlı Üye
Her yattıgımda değil.Yatagıma yattım 3 gün önce , gözümü kapadıgım anda bunlar geliyor.Rüya değil bi anlık video gibi.

Voy

Kayıtlı Üye
Sizi rahatsız eden birşeyin görüsü de olabilir.

Belladona

Banlı Kullanıcı
Her gece uykuda farklı boyuta geçiyorum. Tanıdıklarımı değil tanımadığım insanları görüyorum. Çok kalabalıklar, bir kasaba dolusu kadar...Onlarla ayrı bir hayat yaşıyorum. Bazen bundan yorgun düşüp yorgun uyanıyorum.

NERRİS@

Kayıtlı Üye
rüyalarımızda başka yaşamlarımız olabilir mi? bu bende de cok oluyor.. normal hayatta o kişileri yaşadığım yeri bilmem etmem ama rüyamda başka bi yaşantım var sanki ben orada dogup büyümüşüm ve yaşıyorum gibi..

La-edri

Kayıtlı Üye
bende bazi geceler uykuya dalmak üzere olurken,acaip bir gürültü duyarim,müthis bir insan kalabaliginin cikartigi sesi düsünün, kadin erkek cocuk sesleri bir birine karisir tek bir cümle bile secilmez icinden... cok kalabalik bir stadyum un önünde gibi, saadece gürültü olur gözümü acar bir etrafa kulak veririm kesilir, ne zaman tam uykuya dalacagim yine baslar, bazi geceler on onbes kere basimi yastikdan kaldiririm, nefret ediyorum o halden...Insanin "ya bi susun " diye ciglik atasi gelir...