Gördüğüm Rüya yorumlarsanız sevinirim

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
Merhaba arkadaşlar dün gece ilginç bir rüya gördüm.

Şimdi normal yolda yürüyorum.Ben bir bebek ağlaması sesi duyuyorum oraya gidiyorum.. Çöp kutusu konteynırının altında kalmış bir bebek var. Herkes çöp kutusunu kaldırıyor falan ama tekrar düşüyor o ve bebek sürekli ağlıyor.. Bu 2-3 kere oluyor düşüyor kaldırıyorlar falan. En sonunda tamamen kaldırıyorlar.. bebek hala ağlıyor bebeğin yanına gidiyorum.. ve bana ağlıyorum diyor.. Ben ağlama lütfen diyorum, sakinleştirmeye çalışıyorum ve bebeğin suratı birden teyzemin suratı oluyor.. Bebek yine aynı vücut ama surat teyzemin suratı oluyor,bana ağlıyorum diyor..
O an bir titreme korku ile uyanıyorum...
Yorumlaya bilirseniz çok sevinirim.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Hayır olsun arkadaşım teyzen gülecek çok güzel bir haber de olabilir sevinecegi bir müjdede alabilir hani derler ya anamdan dogmuş gibi oldum diye bir tabir vardır.O kadar rahatlayıp huzur dolu bir sevinç olacak inşaallah.Nasıl yorumlarsan öyle çıkarmış.

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
Çok teşekkür ederim yorumunuz için :)) Bakalım, inşallah güzel şeyler olur.. :D
Teşekkürler tekrar...

poipuman

Kayıtlı Üye
Bir ay evvel balık ağında zıplayan (can çekişen) bir çok hamsi balığı vardı.

Ayrıca, geçen akşam da, hava alanındayken yaşlı bir bayana, taşıdığı belki 10 tane bavullarını taşıması için yardım ediyorum. Yalnız yardım ederken bavulları taşımakta çok güçlük çekiyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Saygılar.