Braz acil bakarsanz sevınrm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black~

Kayıtlı Üye
Benim bir kız arkadasım var ailesi çok sıkı, sert. Kızı çok sıkıyorlar ne yapabiliriz? Kesın bir şey varsa söyleyin lütfen arkadaslar. Yumuşasın ailesı. İlişkimize bir şey demesinler.

İMLA KURALLARINA UYUNUZ!

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle şunu söylemeliyim ki büyü kolay bir şey değildir. Vaziyete bir bakın "Neden?" diye sorun. Yok illaha büyü ile olsun diyorsanız, kesin sonuçlar için profesyoneller ile çalışmalısınız. Onlar bile %100 diyemez. Kendiniz bir şeyler yapmak istiyorsanız bu konuda size önerebileceğim Ya Vedud esmasının zikridir.

gulchn

Kayıtlı Üye
Bence de kız babasının kızacağını anladığı durumlarda içinden okuyabilir. Ben her sıkıştığımda deniyorum. İnanarak yapıldığında bence etkili bir yöntem :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
En uygun uygulamayı bulmak için ne yaptıklarını bilmek gerekiyor.

Çok mu konuşuyorlar? Kızı dövüyorlar mı? Eve mi kapatıyorlar? Ona hiç sevgi ve saygı göstermiyorlar mı?

Yoksa kızın görüştüğü kişilere dikkat ediyorlar, eve giriş çıkış saaterine mi karışıyorlar? Telefonda çok konuşmasına mı bir şey söylüyorlar?

Kız kaç yaşında? Ailenin sosyo kültürel yapısı nedir? Kızın istek ve niyeti nedir? Sizin istek ve niyetiniz nedir?

Büyü yapmada bir şey yok. Yapıldı diyelim. Ya ailesinin başına bir şey gelirse! Kişiye uygun olmayan bir yumuşama yapıldığında iş hayatı olumsuz etkilenirse!
Kızını korumak isteyen aile, kızını korumak için hiç bir şey yapmazsa! Nereden bileceğiz?

Özellikle sizin niyetinizi nereden bileceğiz? Belki kızın ailesi, kızı korumak için bazı önlemler alıyor. Bu önlemler de sizin işinize gelmiyor ve istediğiniz şeyi yapamıyorsunuz.

Acil kısmını anlamadım. İşin içinde ölüm kalım göremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...