jilet parçacıklı yazma

everest

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir arkadaşım iş yerindeki masasında içinde jilet parçaları bulunan bir muska bulmuş. Bununla ilgili bilgi verebilir misiniz? Ne için yapılmış olabilir?

scorpion1

Banlı Kullanıcı
İlk defa böyle bir muska çeşidi duydum ama hiç şaşırmadım. Akıl ermeyecek muska ve büyü şekilleri var. Muhakkak bir anlamı vardır ama kötü bir şeymiş gibi hissettim. İçinde yazı var mıydı? Ya da resme benzeyen bir şeyler. Bilen arkadaşlar bilgi verecektir eminim. iş yerinde huzursuzluk ya da işlerinin ters gitmesi gibi durumlar var mıydı?

everest

Kayıtlı Üye
Bu olay yeni değil aslında. Nerdeyse 4 sene oldu fakat o zamandan beri arkadaşımın hayatı hep tersliklerle doluydu desem yeridir. Bana yeni söyledi. Biz de acaba bir bağlantısı var mı diye merak ettik. İçinde Arapça yazılar da varmış. Sonra çöpe atmış zaten.

İki noktanın yan yana olduğu bir noktalama işareti mevcut değildir.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Neden çöpe atmış? Bu durumda görmeden birşey diyemeyiz fakat, pozitif birşey olmadığı kesin.

everest

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size arkadaşım diye bahsettiğim aslında eşimdi.önce söylemek istemedim ama itiraf etmek zorundayım.kusura bakmayın.eşim 4 yıl önce işyerindeki masasında böyle bir muska bulmuş.böyle şeylere pek inancı olmadığı için içine baktıktan sonra çöpe atmış.bana yeni söyledi.aklıma takılan şeyler var.düşündümde yaşadığımız şeylerle bir büyünün bağlantısı olabilir mi?çünkü 4 yıldan beri işlerimiz hep ters gidiyor.nereye elimizi attıysak kurudu.ayrıca eşim o işyerinde talihsiz bir olayla karşılaştı ve mahkemelik oldu.çok şükür mahkemesi yeni bitti ve kurtulduk. ayrıca 3 yıl önce ilk çocuğumu doğumda kordon dolanması nedeniyle kaybettim. yapmak istediğim herşeyde bi istikrar tutturamıyorum. mesela namaz kılmayı çok istediğim halde bi türlü yapamıyorum. bundan dolayı çok üzüntü duyuyorum. üzerimde sürekli bi halsizlik uyku isteği oluyor. spor yapmak istiyorum. ya başım ağrıyor ya ensem. fazla uzatmıyayım. yani tam olarak huzuru bulamıyorum. üzerimde negatif bir etkimi var acaba? yardımcı olursanız sevinirim.

Angel777

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size arkadaşım diye bahsettiğim aslında eşimdi.önce söylemek istemedim ama itiraf etmek zorundayım.kusura bakmayın.eşim 4 yıl önce işyerindeki masasında böyle bir muska bulmuş.böyle şeylere pek inancı olmadığı için içine baktıktan sonra çöpe atmış.bana yeni söyledi.aklıma takılan şeyler var.düşündümde yaşadığımız şeylerle bir büyünün bağlantısı olabilir mi?çünkü 4 yıldan beri işlerimiz hep ters gidiyor.nereye elimizi attıysak kurudu.ayrıca eşim o işyerinde talihsiz bir olayla karşılaştı ve mahkemelik oldu.çok şükür mahkemesi yeni bitti ve kurtulduk. ayrıca 3 yıl önce ilk çocuğumu doğumda kordon dolanması nedeniyle kaybettim. yapmak istediğim herşeyde bi istikrar tutturamıyorum. mesela namaz kılmayı çok istediğim halde bi türlü yapamıyorum. bundan dolayı çok üzüntü duyuyorum. üzerimde sürekli bi halsizlik uyku isteği oluyor. spor yapmak istiyorum. ya başım ağrıyor ya ensem. fazla uzatmıyayım. yani tam olarak huzuru bulamıyorum. üzerimde negatif bir etkimi var acaba? yardımcı olursanız sevinirim.
Peki, bakım yaptırdınız mı?

everest

Kayıtlı Üye
öneriniz için teşekkürler. ben belki burada bu konularda bilgili arkadaşlar varsa konuyu biraz aydınlatabileceklerini düşünmüştüm. sanırım yok. yinede saolun. medyumlara pek sempatik bakmıyorum.

everest

Kayıtlı Üye
bu arada mortho arkadaşımız imla kuralı imla kuralı diye ikide bir mesaj gönderip duruyor. rahat rahat paylaşım yapamıcaksam hiç uğramam buraya daha iyi..hadi size eyvallah.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Binlerce büyü çeşidi var. Biz her birini ezbere bilecek değiliz ya. Alınmış çöpe atılmış. Sanki çöpe atınca bozulacak. Sonra da bize laf ediyorsunuz. Atmasaymış eşiniz resimlerini koyardınız inceler daha net bir şey söylerdik. İçinde jilet parçacıkları olan bir muska hakkında sadece negatif amaçla yapılmış olduğunu söyleyebiliriz. Şu raddeden sonra yapılabilecek tek şey varlıkların muskayı bulup etkisiz hale getirmesidir ki bunu da ancak işinin ehli kimseler yapar. Siz onları sempatik bulmuyorsanız kendiniz kaybedersiniz.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bu arada mortho arkadaşımız imla kuralı imla kuralı diye ikide bir mesaj gönderip duruyor. rahat rahat paylaşım yapamıcaksam hiç uğramam buraya daha iyi..hadi size eyvallah.

Gerçekten büyük bir kayıp oldu bizim için...

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Gerçekten büyük bir kayıp oldu bizim için...
Ya ben senin bu tavrına bayılıyorum ne kadar içi dışı bir insansın akrep burcumusun ?bende senin gibiyimde biraz lafım gider hiç düşünmem oanda haklıysam üzülmüş kırılmış anlamam. Buarada soru işareti nasıl konuluyo laptop dan yeni ögrendim özür diliyorum daha önceleri pek dikkat etmedegim için arkadaş sinirlenmiş biraz ama medyuma yada bakım yaptıran bir insandan yardım almazsan arkadaşım bu hep bir şüphe olarak içinde kalacak iyimi kötümü neydi ?Diye tabi seçim senin.

motherlode

Kayıtlı Üye
O jilet muskanın daha keskin yani daha güçlü olması için konulmuş olabilir mi? Biraz saçma oldu ama olsun. Bu arada belki başka bir muska takarak bu beladan kurtulabilirsin.

Özgür Yürek

Kayıtlı Üye
O muska çöpe gitmişse mutlaka orada çürümüştür
Çürüyen ve içindeki jilet parçalarınında dagıldıgı bir büyü çalışırmı.?
Birde neden açıga konulmuş bulunabilecek yere neden bıraksınlar.
Sanırım o odada birtane daha vardır gizli biryerde masanın gizli bir köşesinde çekmece arkalarında falan iyice bir araştırmaları lazım.
Geçmiş olsun İ

beytullah

Kayıtlı Üye
Bencede İşin Ehli Olan Birisine Sormak Gerekir..