Coven(Koven)e katılmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burky93

Kayıtlı Üye
Merhaba ben Wicca olmaya hazırım ve öğrenmek istiyorum eğer Bilge kişiler varsa İstanbul içi bir Coven'e katılmak istiyorum tabii mümkünse ?

Osiris

Kayıtlı Üye
Türkiyede 3. seviye cadı rahip/rahibe yok...Dolayısıyla Koven'de yok.Sadece basit cadı grupları var.Mesela Bodrumdaki ''Gizemli ay kovanı''.Kovan diyorlar ama değil...2 sene içinde Türkiyede gerçek bir kovan İstanbulda kurulacak.Bende katılacağım.Bilgilendiririm.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Öyle açık açık şurada Coven var burada Coven var denmez ki.. Bağlantılı olur bu işler. Ama siz yine de isterseniz solitary olarak bir başlayın ve kendi Coven'inizi ileride kendiniz kurmuş olursunuz:)

Osiris

Kayıtlı Üye
http://gizlimabet.com/showthread.php?t=66

http://gizlimabet.com/showthread.php?t=67

Şu 2 basit adanmayla başlayın işe...İlk linkte ki adanmada 2 sembol kullanacaksınız.

Horned-God-Symbol.PNG

800px-Triple_Goddess_Symbol_Filled.svg.png

burky93

Kayıtlı Üye
Bu adanmaları tamamladıktan sonra kendimde bir farklılık hissetmem gerekiyor mu ?

Osiris

Kayıtlı Üye
Ayrıca site içinde ''Cadılık Dersleri'' 1,2,3 gibi seri olarak devam ediyor.Onları okuyup uygulayın.''Büyücülük Klavuzu'' adlı kitabı okuyun....Dolunaylarda Tanrıçaya,karanlık ay'da Hecate'ye dua edin.

burky93

Kayıtlı Üye
Bu Sembolleri tam olarak nereye çizmem gerekiyor ve nasıl ?

Osiris

Kayıtlı Üye
Yeni açtığım konuda açıkladım.Adanma ritüeli konusu.

burky93

Kayıtlı Üye
çok soru soruyorum kusuruma bakmayın ama iyice bilmek istiyorum. Büyücülük Klavuzu denen kitabı nereden bulabilirim?

Osiris

Kayıtlı Üye
d&r mağazalarında veya internette bulabilirsiniz.Elizabeth Brooke yazarı.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ayrıca ilk başta solitary olarak edinebileceğiniz temel bilgiler dahilinde Cassandra Eason'ın kitaplarından da yararlanabilirsiniz.

Osiris

Kayıtlı Üye
Bu adanmaları tamamladıktan sonra kendimde bir farklılık hissetmem gerekiyor mu ?

Adanmadan önce iyi bir meditasyon yaparsan Adanmada güzel duygular yaşarsın.Tabii farklılıklar olur ama bu sürekli devam etmez hayatında.Ara ara olur.Özellikle ayinlerde ve ritüellerde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...