no0lurr banaa yardım edinn:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sema kayılı

Kayıtlı Üye
arkadaşalr ben çok kötü durumdayım sevgilim bıraktı ne yapacağımı bilemiyorum daha öncde hiç büyü yapmadım ama şu an okadar çareszmki ne yapmalıyım sizce?

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Bence önce kendini bir toparla sakinleş biraz zaten biranda büyü yapmaya falan da kalkma pişman olabilirsinde forumda gezersen birçok minik okumalar var muhabbet için büyü bölümündede bir çok arkadaşımızın paylaştıkları var onları bir okumanı tavsiye ederim arkadaşım belkide kısa süreli bir terkediştir yani döner belki.

bloodlife

Kayıtlı Üye
birinci etapta büyü yapma suan cinlerın senı en cok ekledıgı an o yuzde otur bı saglıklı dusun kafanı toparla sonra bıraz zamana bırak sonra eyer bır gelısme yok olmaz ıse Allaha dua et

Büyü yapacak isen bilinçsiz ce bir şey yapma forumda bir sürü tarıf var calısan tarıflerde her konuda tabı bunu calıstırabılene ama sana tavsıyem bunları deneme sadece kendıne zarar verırsın bunları deneyerek zarar goren cok ınsana sahıt oldum yoksa bır kagıdı yazıp cızmek bunu yakmak basıttır bu kadar basıt seyı herkes yapar ıste bu dusunuldugu kadar kolay değil yazmak basıt calıstırmak zor

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun öncelilkle. herkesin yaşabileceği bir durum. Durumu kabul edin öncelikle. üzüntünüzü sağlıklı bir şekilde yaşayın ama geçip gitmesine de izin verin. Sanırım yaşınız da çok genç, daha çookk güzel günleriniz olacak...
Syg.

Ve öyle saf ve iyi niyetlisiniz ki belli (siteye kayıt olurken bile gerçek isminizle kayıt olmuşsunuz). Bu iyiliğinizi ve güzelliğinizi kaybetmeyin ama dikkatli olun. Lütfenn
En iyi dileklerimle,

şehrizan

Kayıtlı Üye
bazen hayatımızdan gıdenler hayırlı ola bılır yenı kapılara kaderın işleyecegını sımgeler herne yaparsak yapalım kader denılen şeyı unutmayalım senınkaderınde olmayan herzaman gıtmeye mahkumdur sadece kaderını gecıktırırsın .

cerfin

Kayıtlı Üye
Kaybettiğin herşey başka bi surette geri döner üzülme..

alizeze

Kayıtlı Üye
lütfen önce sakinleş, şu anda bir şey yapma... büyü yapmak ya da yapmamak senin insiyatifinde elbette ama bu durumda bir şey yaparsan kendine zarar verirsin tahminimce. önce bilincini temizle... beynini ve duygularını kontrol etmeye gayret göster... acın çok taze anladığım kadarıyla ama kendini sakin tutmak önceliğin olmalı bence. ne yapacağına sakinleştikten sonra karar ver körü körüne bilgi sahibi olmadan bir şeyler yapmaya çalışma sakın

Elfangel

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun durumunuza üzüldüm. Ancak büyü yapmak konusunda karar vermeden önce forumu biraz okuyun derim ben. Mesaj sayınızın az olması sebebiyle, forumda yeni olduğunuzu, henüz fazla okuma yapmadığınızı düşünüyorum. Okumalarınızdan sonra daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz. Büyü ilmi herkesin sahip olabileceği ve doğru kullanabileceği bir ilim değil bence. Sonuçta büyü yapmaya karar verseniz bile bu ilimlerde ustalaşmış birileriyle çalışmanızı tavsiye ederim size.
Sanırım öncelikle biraz sakinleşmeniz gerekiyor. Size forumdaki meditasyon bölümünü tavsiye edebilirim. Öncelikle negatif enerjiden arınırsanız daha sağlıklı düşünebilirsiniz. Selamlar, tekrar geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...